DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Arkadaşlarınız için çok üzgünüm başınız sağolsun.İnsanlar uzaklaşıyor diye karalar bağlayacak değiliz hocam,benim hatalarım yok mu elbette var ama bende insanım sonuçta kusursuz değilim.Mesela en son kaybettiğim birini henüz yeni yeni tanıyordum onun iyiliği için konuşmuştum (istemeyerek biraz kalbini kırdım düşünmeden konuştum)ama tamamen onun zarar görmesini istemediğim içindi.Arkadasi(erkekmis ve siradan bir arkadaşıymis)bir şaka yapmış,hoşuna gitmemiş ağır çıkmış biraz sonra arkadaşı bunu engellemiş.Bu da özür dilemek için (ne alaka artik bilmiyorum) sürekli aramaya çalışmış ama ulaşamamış.Bende ondan uzaklaşmasını söyledim çünkü basit bir şaka değildi işler kötüye gidebilirdi.Başta tamam aramam dedi sonra mesaj atmaya başlamış bende biraz üzerine gittim bunun aramaman gerek diye.Netice de benden soğumuş kız canı sağolsun ben sadece iyiliğini istemiştim netice de alakam olmamasına rağmen bu hikayede yanan ben oldum biraz.Yinede ona değer veriyorum umarım onun peşinden gidip daha fazla üzülmez.Kız sevilmeyi ve mutlu bir hayatı fazlasıyla hak ediyor.Dilerim peri masalı gibi bir hayatı olur...Bana kırılsaydı gönlünü alırdım ama o soğumuş bunu değiştirmeye benim gücüm yetmez.Ah Helen.. umarım yolun buraya düşmez ve bunlari okumazsın bana karşı nötr olduğunu söylemiştin bunlari okuduktan sonra benden nefret edeceğine eminim.Beni heryerden engelledin ama telegrami unuttun.Lütfen ordan yazdıklarımı okumadan siler misin😌

Hayat devam ediyor işte...

Benim bir arkadaşim (kız) 9 yıllık sevgilisinden ayrildi 😃 dile kolay 9 yil yav.. Valla ben dedim 9 yil oyle adami cekemem.
    0589d6ce-f21c-41e7-9ec3-5529d0c8afb5-image.png

Birde 9 yılını bir hic ugruna harcamak var? en mantiklisi yol yakinken bitmesi en iyisi 🙂

• @rnc Ömrünü vermiş zaten adama😅ama çok üzücü bir durum gerçekten.Kız benim sevgilim değildi sadece arkadaşımdı sürekli hayatın kısalığı ile ilgili şeyler söylerdi.Bi gün yine ölümle ilgili bir post gönderdi bana bende korktum biraz.Kız değerli onun ağzına hiç yakıştıramıyorum öyle şeyler.Hiç aklımda bile yokken o an o korkuyla kıza açıldım (ama cidden aklımın ucundan böyle bişey geçmiyordu bir anda oluverdi).Dünden sonra senden soğudum dedi.Gece boyu yazmasini beklemiştim hâtta o gün uyuyamamıştım o da benden mesaj beklemiş.Ama söylemiştim ona durumu analiz et biraz yalniz kal sana bir süre yazmayacağım diye kızın desteğe ihtiyacı vardi demek ki yalniz kalmak istemiyordu netice de ilginç şeyler yaşandı.Bayramda yanına gitmeyi planlıyordum çünkü işim gereği zamanım kısıtlıydı o kadar da sözü vardı bana...Tutamayacaginiz sözler vermeyin kimseye

• Merhaba arkadaşlar. son 3 yıldır başvurmuyorum, ama daha önce 3 yıl üst süte başvurdum ve çıkmadı. ara verdim şimdilik:) Forumu özlemişim, tekrar eski günleri yad etmeye geldim:) Benim dönemimde olan arkadaşlar vatandaş olmuşlar bile. Hayırlı olsun:)

• @Birgariphayat öyle tabiki. 🙂 ben defalarca söyledim bu adamdan hayir gelmez diye artik saf mi desem çok mu seviyordu bilemem. :^)
    Kiza mesaj ile açildin sanirim.. bu en kötüsü... aynisini bir arkadaşim yapti sonucu hüsran oldu tabi aralari bozuldu vs vs . :^)
    Ben kendim açimdan uzun bir süre kimse ile birlikte olmayi düşünmüyorum.
    Halimi hatrimi sormak isteyen olursa zaten telefon numaram var arar sorar wp den yazar. Herkes ilk benim sormami bekliyor ama yeter 1 kere bile sormuyorsa zaten degersiz insanlarmiş... :^)

• ⭐⭐

@rnc 9 yıl ne yav neyi beklemişler o kadar evlenselerdi keşke bu zamana kadar

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc 9 yıl ne yav neyi beklemişler o kadar evlenselerdi keşke bu zamana kadar

Eh iste evlenseydi erkenden bosanabilirdi :^) olmus artik gecmisi geri alamiyoruz bazilari da boyle 🙂

• @rnc kıza mesajla açılmasına açıldım ama böyle bir niyetim bile yoktu ki.Kızı daha 1 aydir taniyorum😅ah saf kalbim iyi niyeti bana nelere yol açtı.Ama dediğim gibi mesele o değil mesele soğumuş olması.Bunlari yazdığımı görse bana kızardı bu yüzden daha fazla uzatmanin anlamı yok bence.Ama ekstradan söylemek istediğim kapım ona her zaman açık ne zaman bişeye ihtiyacı olsa tüm kalbimle yanında olmaya hazırım

@rnc kıza mesajla açılmasına açıldım ama böyle bir niyetim bile yoktu ki.Kızı daha 1 aydir taniyorum😅ah saf kalbim iyi niyeti bana nelere yol açtı.Ama dediğim gibi mesele o değil mesele soğumuş olması.Bunlari yazdığımı görse bana kızardı bu yüzden daha fazla uzatmanin anlamı yok bence

1 aydir tanidigin birisi hocam bu aslinda birazda kizdan hoşlanman ile alakali. :^) Kizdan etkilendin ve açildin. Bilemem ama belkide ilk goruste asik oldun 🙂 bazen tarif edilemiyor ilk konusmada etkilenebiliyorsun ve bu genelde kiz ilgiyi gorunce hemen sogumaya basliyor. Muhtemelen kiz ilgiyi aldi :^) hoşlansaydi zaten kabul ederdi :^)

• @rnc Kıza ilgim vardı ama hoşlanma derecesinde değildi.O beni anlıyordu ben onu durum sadece bundan ibaretti...tartıştığı adam için eğer ona ilgin varsa ona göre tavsiye de bulunayım demiştim.Hoşlanan birisi böyle bişey söyleyemez

• ⭐⭐

@rnc Özel değilse neden ayrılmışlar

• Bu arada kızla yüzyüze görüşmedik sanaldan tanıştık bu da işin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.Ama bana olgun cümlelerim olduğunu söylüyordu.Bana genelde böyle şeyler söylerler.Kimisi yaşıma göre olgun olduğumu,kimisi çocukça davrandığımı(sevdiğimin yanında 10 yaşında ki çocuktan farkim yok) söylüyor.En son konuştuğumda edebiyat mi okuyosun ne kadar güzel konusuyosun demişti djekekdkkek
    Tabi kizlarla her konuştuğumda heleni arıyorum karşımda bu yüzden aradığımı bulamadığım için iletişimim pek uzun sürmüyor ne yazik ki.Sanırım onu unutmalı ve yoluma bakmalıyım artık çünkü o beni çoktan unutmuş,mesajlari ve numaramı silmistir bile hatirlamiyordur bile belki

• @paw-of-eagle Merhaba 3 yıl baya olmuş, her sene yeni birileri geliyor gidiyor, döneminizdeki arkadaşlar greencard ile mi vatandaş oldular yoksa diğer vize türlerini denedilermi bilginiz varmı

• @rnc gtx senmisin

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc gtx senmisin

Evet :^)

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@paw-of-eagle Merhaba 3 yıl baya olmuş, her sene yeni birileri geliyor gidiyor, döneminizdeki arkadaşlar greencard ile mi vatandaş oldular yoksa diğer vize türlerini denedilermi bilginiz varmı

Merhaba hocam. Şu ana kadar iki kişi gördüm. Greencardla vatandaş olmuşlar.

• @rnc niye isim değiştin 🙂 bende diyorum konuşması benziyor, tekrar hoşgeldin.

Bu arada kızla yüzyüze görüşmedik sanaldan tanıştık bu da işin ne kadar kötü olduğunu gösteriyor.Ama bana olgun cümlelerim olduğunu söylüyordu.Bana genelde böyle şeyler söylerler.Kimisi yaşıma göre olgun olduğumu,kimisi çocukça davrandığımı(sevdiğimin yanında 10 yaşında ki çocuktan farkim yok) söylüyor.En son konuştuğumda edebiyat mi okuyosun ne kadar güzel konusuyosun demişti djekekdkkek
    Tabi kizlarla her konuştuğumda heleni arıyorum karşımda bu yüzden aradığımı bulamadığım için iletişimim pek uzun sürmüyor ne yazik ki.Sanırım onu unutmalı ve yoluma bakmalıyım artık çünkü o beni çoktan unutmuş,mesajlari ve numaramı silmistir bile hatirlamiyordur bile belki

En kötüsü bu... yüzyüze görüşmemek... Seni begenmez diye mi görüşmedin? yoksa farkli birşeyler mi vardi? Genelde ya bir erkek ilgi göstermiyordur ya karşidaki insanin onu begenmemesinden korkuyordur :^).
    Bendeki durum ise sevgili olmadiğim birisi ile görüşüp uzun soluklu konuşamam. İnternet ortaminda konuşmak farkli real da sürekli oturup konuşmak çok farkli. :^) Bu yüzden oturup birisi ile konuşmuyorum. ki genelde bu durumda %98 kızın sadece vakit geçirmek için birisine ihtiyaci oldugunu sezdiğim için görüşmüyorum. Ve genelde haklı çikarim :^)

• @rnc Bu kız da öyleydi zaten kendi ağzıyla söyledi hatta.Sevgiye ilgiye ihtiyacım var dedi ama diğer kızlardan farklıydı, bende yanılmam bu konuda.O kimseyi hisleri için kullanmaz işin içinde farklı bişey var ama dediğim gibi bazen umursamaz olmalı insan.1 ay konuştuk sadece bişey kaybetmedim ha gel sana ihtiyacım var dese giderim.Kızla yüzyüze goruşememin nedeni bana uzak olması 1000km mesafe var:( telefonda falan konuştuk ama.Dedigim gibi bunlari okusa üzülür belki de bana kızardı belki de silmeliyim hepsini emin değilim

@rnc Bu kız da öyleydi zaten kendi ağzıyla söyledi hatta.Sevgiye ilgiye ihtiyacım var dedi ama diğer kızlardan farklıydı, bende yanılmam bu konuda.O kimseyi hisleri için kullanmaz işin içinde farklı bişey var ama dediğim gibi bazen umursamaz olmalı insan.1 ay konuştuk sadece bişey kaybetmedim ha gel sana ihtiyacım var dese giderim.Kızla yüzyüze goruşememin nedeni bana uzak olması 1000km mesafe var:( telefonda falan konuştuk ama.Dedigim gibi bunlari okusa üzülür belki de bana kızardı belki de silmeliyim hepsini emin değilim

Vakit geçirmek için birisi ile konuşmasi=Yedeksin anlami var hocam. Kadinlarin her yaptigini anlamlandirmamak gerek. Çünkü yaptiklari çogu şeyin bir anlami olmuyor.
    Sana güzel şeyler söylemesi seni aramasi merak etmesi bunlari her kız yapar ama içinden anlam taşimamak lazim. Çünkü genelde bir anlami yok. Ve genelde böyle oluyor :^)
    "Diğer kızlardan farklıydı" Ah be hocam keşke farkli olsa... hepsi farklidir zaten ama genelde anlami hepsi ayni oluyor... Azicik ilgi gören hemen kendisini birşey zannediyor :^)
    Çoguna sorsak biz duygusuzuz ama en çok kalp krizi geçiren erkekler oluyor...

• @rnc Ne yani burda olsan sana kahve yapardım, kitap ödünç verirdim tatlı yerdik sözleri vs de mi yalandı sürekli yanında olmamı istiyordu🙄en son senle konuşmak istemiyorum dedi gitti

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.6k

| | | |