Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hdemircanusa Norveç güzel yahu. Şartlar iyiyse değerlendir derim.
    Oregon ve Washington DC'den aynı firma teklifi var. Washington'a daha sıcak bakıyorum ama Oregon şartları daha iyi. Sponsorluk konusunda çok hevesli değiller ama olurlar er geç.
    buna rağmen inan milyonlarca soru işareti var kafamda. o yüzden bıraktım kadere, olursa olur. zira burada gün geçtikçe keyfim daha da iyi oluyor.
    Ağustos'ta ailecek bir seyahat yapıp bakıcaz her ikisine de. Sonra da Orlando Disneyland tabi. önce kızın ve eşimin gönlünü yapayım da sonrasında NYC'de kendime vakit ayırayım 🙂

• ⭐⭐

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Biraz da Los Angeles… Çok başka

IMG_0008.jpeg

IMG_0007.jpeg

IMG_0006.jpeg

ilşk milyonumuzu yaptıktan sonra gidip ezicez orada seninle 🙂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa Norveç güzel yahu. Şartlar iyiyse değerlendir derim.
    Oregon ve Washington DC'den aynı firma teklifi var. Washington'a daha sıcak bakıyorum ama Oregon şartları daha iyi. Sponsorluk konusunda çok hevesli değiller ama olurlar er geç.
    buna rağmen inan milyonlarca soru işareti var kafamda. o yüzden bıraktım kadere, olursa olur. zira burada gün geçtikçe keyfim daha da iyi oluyor.
    Ağustos'ta ailecek bir seyahat yapıp bakıcaz her ikisine de. Sonra da Orlando Disneyland tabi. önce kızın ve eşimin gönlünü yapayım da sonrasında NYC'de kendime vakit ayırayım 🙂

Abi şartlar güzel aslında , Oslo’da iş yeri , ama ben Avrupa ya bi türlü ısınamadım bilmiyorum , Washington iyidir tabi ki ama şartlar daha önemli , Şimdiden iyi seyahatler diliyorum abicim sana ve ailene Aslında yengeyle kızı orada bırakıp bi 3-4 gün Tayland mı yapsan 😂😂😂😂

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY abi be hayali bile güzel 😀🙏

• @SUAT-GUNAY IN N OUT Burger, hakikaten köftesi çok farklı, lezzetli

• ⭐⭐

@hdemircanusa ahhh ahhh, eski zamanlarımda olsam her şeyi denerim de şimdi acaip tırsıyorum eşimden. geçen evden atıcam seni dedi, uyku tutmadı tüm gece "ula naparım bu yaştan sonra" diye 🙂

Oslo'yu es geçme derim ben. Avrupa'dan farklı Kuzey.

• Merak ettiğim bir şey var atıyorum mülakatı geçtikten sonra sağlık raporundan sonra 6 ay içinde giriş yapılması lazım gc kartı almadan pasaport basılan mühür 1 yıl geçerli diye biliyorum bu sürede gc kartımızı oradan teslim alacak birini hallettikten sonra ben tr en azından 10 11 ay daha tr işlerim ve planlarım var onları bitirmek zorundayım sorun yaşar mıyım tekrar girişte?

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa ahhh ahhh, eski zamanlarımda olsam her şeyi denerim de şimdi acaip tırsıyorum eşimden. geçen evden atıcam seni dedi, uyku tutmadı tüm gece "ula naparım bu yaştan sonra" diye 🙂

Oslo'yu es geçme derim ben. Avrupa'dan farklı Kuzey.

Hahahahha😂 Sen bir şekilde yengenin gönlünü alırsın abi 👍 Bakalım abi Ağustosa kadar vaktim var aslında , zaman bizi nereye sürükleyecek görmek istiyorum

• ⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici hem evet hem hayır.
    ilk girişten sonra kural 12 aydan fazla ABD dışında bulunmamak. Ama tavsiye edilen en fazla 5-6 ay. fazlasında GC'yi turist vizesi olarak kullanıyorsun düşüncesi ile sorgulama durumları olabiliyor ki GC iptaline kadar gidebiliyor.
    Ama bu ilk seferinde biraz daha sorunsuz. Yani daha sonraki yıllarda, sürekli şekilde 5-6 aydan fazla ABD dışında kalman sorun. Ama ilkinde, zaten kanunen 12 ay hakkın varken, geçerli bir sebep gösterdiğinde sorun yaşamayabilirsin uzun süre ABD'de olmayınca.

• @SUAT-GUNAY Bir yayıncının videosunda denk gelmiştim kim olduğunu hatırlamıyorum youtube de gezerken denk gelmişti tr çok sık gidip geldiği için ve tr uzun süre kaldığı için havalimanında görevli ona sizin dediğiniz gibi çok fazla gidip geliyorsunuz sebebi nedir siz artık burada olmanız lazım dediğinde bu arkadaşın cevabı orada 29 yıllık bir hayatım işim ve işlerim var hepsini bir anda kestirip atamıyorum bu yüzden oradaki işlerimi halletmek için seyahat ediyorum gibi bir cümle kurmuş ve havalimanında memur tamam demiş dediğiniz gibi riskli bir durum ama bu yıl bir kaç yatırım yaptım 2026 anca 2 yarısında meyvesini alacağım planlamamda mecbur gitmek zorundayım

• ⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici dediğim gibi, süreklilik oluşturmazsa ve makul, geçerli bir sebep olursa sorun çıkarma olasılıkları azalıyor.

ayrıca GC alıp ABD'ye giden, 1 yıl sonra dönüp, GC'sini yakan bir arkadaşım, olaydan 4 yıl sonra mahkemeye verip GC haklarını geri aldı ve ABD'ye döndü. Çok alakalı bir durum değil ama yazayım dedim.

yalnız 29 yıllık hayatım var olayı da iyi açıklama ama feci ters tepebilirdi. benim tavsiyem şayet çıkarsa 6 aya son 1-2 hafta kala git. Kalabildiğin kadar ABD'de kal, sonra TR'ye dönüp max 11 ay içinde işlerini bitir. Elinde bir iki kağıt da olur döndüğünde sunmalık.
    GC aldıktan sonra ilk çıkışım ve girişim, orada işleri toparladım der geçersin. sonraki yıllar tekrar etmeyecek şekilde yap planını bence.

• Seçim anketlerinde trump önde diyorlar umarım öyle olmaz trump gelirse kazanmakta yetmiyo hatta vizesini alıp gidemeyen bile çok oldu gerçe o zaman covid zamanıydı ama bulur bir yolunu taş koymak için

• ⭐⭐

@ugurksknbck Ben Trump’ın kazanacağını düşünüyorum , Göçmen politikasını sevmesemde Amerikan halkı Joe Biden’den istediğini alamadı

• ⭐⭐

@ugurksknbck ilk vukuatlarından biri olur Ocak ayında alınca mazbatayı. zorlaştıracağı kesin

• ⭐⭐

@ayvalik10 Onlar üzerinden kendime çıkaracaktım fakat yaş sınırı varmış 25 de 10 yıllık çıkartsaydım 35 e kadar götürürdü beni 1 seneyle kaçırdım

• @newbie97 hayır belli bir yasi geçince iptal oluyor

• @newbie97 öğrenci isen 25 e kadar diye hatırlıyorum

• @hdemircanusa adam için 1. öncelik göç politikasını tümüyle değiştirmek genel kanı trump kazancak yönünde umarım asparagas haberdir

• @SUAT-GUNAY bir önceki dönemde geldiğinde bir kere denedi mahkeme iptal etti sonra covid bahanesi ile tekrar kapattı

• @newbie97 24 yaşında öğrenci olarak pasaport çıkartacak olsan 1 yıllık verirler 25 yaşını aşmayan süreye göre eskiden öyleydi ama şimdiyi bilmiyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

148

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.7k

| | | |