DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese selamlar,
    Kaldı 11 gün, 1 yıl boyunca sabırla bekleyenlerin yüzü güler umarım.

• @alejandro, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

GC kazanırsam bu sayfada olup kazanamayan hanımefendilerden çekiliş yapıp evlenip götürmeyi düşünüyorum =))

Bu tür zihniyetlerinizi kendinize saklayin. Ayip yahu şunu yaziyorsunuz

• Yasaklı

@mehmetcan93 bir hanımefendi arkadaş bunu yazsaydı aynı şekilde linçleyecek miydiniz çok merak ediyorum.Siz gerçekten art niyetli insanlarsıınız.Manüple etmeye çalışıyorsunuz.Duyar kasmayın sadece bir espri yaptım.

• @alejandro, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 bir hanımefendi arkadaş bunu yazsaydı aynı şekilde linçleyecek miydiniz çok merak ediyorum.Siz gerçekten art niyetli insanlarsıınız.Manüple etmeye çalışıyorsunuz.Duyar kasmayın sadece bir espri yaptım.

O zaman "esprinizi" kendinize saklayin...

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• "dangalak" diyerek zaten nasil bir karakterde terbiyesiz birisi oldugunuzu gösterdiniz.. teşekkür ederiz

• Yasaklı

@mehmetcan93 TDK sözlüğüne bakarsan Dangalak (Kalın kafalı, budala, akıl yoksunu (kimse), patavatsız) anlamına geldiğini görürsün.Rica ederim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@alejandro espri bile olsa bu tur yorumlari forumda hos karsilamiyoruz. maalesef bu illegal yontemi kullanan insanlar var ve bu arkadaslarin forumda yerleri olmamasi gerekiyor. O nedenle bu konuya toleransimiz sifir.

Ayrica forumda yazarken kiskirtici ifadelerden kacinmalisiniz. Sizi 2 gun dinlendirelim...

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Arkadaş ağır işsiz sanırım sürekli hesap açip kendi kendini like liyor. 🙂

• ⭐⭐

@mehmetcan93 ahahaha harbi adam 3 yeni hesap açıp direkt kendine like atmış :)))
    Edit: 4 oldu :)))

• ⭐⭐⭐

@mcvk amazon delivery için çok araştırmadım ama bir videoda izlemiştim anlık iş çıkıyor ve iyi ödemeli olanlar hemen kapılıyor hatta bunun için bir yazılım sistemi olduğu söyleniyordu videoda onun için geliri ne durumdadır bilemiyorum. Ama ilk başta kendi mesleğinizde iş bulana kadar bu süreçte yan gelir olarak delivery vs işleri çok tutuluyor ama ben dilinize güveniyorsanız garsonluktan tip vs ile iyi kazanç elde edebileceğinizi düşünüyorum. Ama ilk başta ne iş bulursanız yapmanız gerekebilir burada çekinmeden en azından kendi mesleğinizde iş bulana kadar ve bu garsonluk olabilir, delivery olabilir, kasiyerlik olabilir, markette raf dizme olabilir hepsi olabilir

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mcvk amazon delivery için çok araştırmadım ama bir videoda izlemiştim anlık iş çıkıyor ve iyi ödemeli olanlar hemen kapılıyor hatta bunun için bir yazılım sistemi olduğu söyleniyordu videoda onun için geliri ne durumdadır bilemiyorum. Ama ilk başta kendi mesleğinizde iş bulana kadar bu süreçte yan gelir olarak delivery vs işleri çok tutuluyor ama ben dilinize güveniyorsanız garsonluktan tip vs ile iyi kazanç elde edebileceğinizi düşünüyorum. Ama ilk başta ne iş bulursanız yapmanız gerekebilir burada çekinmeden en azından kendi mesleğinizde iş bulana kadar ve bu garsonluk olabilir, delivery olabilir, kasiyerlik olabilir, markette raf dizme olabilir hepsi olabilir

Hocam bunun için bot kullaniyorlar. Mesela amazon için çok kullaniliyor fiyati düşünce bot otomatik olarak satin aliyor. Ben bunu mining zaninda görmüştüm. Arkadaş çevrem hep ekran karti çekiyordu amazon dan. 🙂 ama iş için kullanildiğini ilk defa duydum. Eğer iş gerçekten parasi iyi se yaparlar ben herşeyi bekliyorum 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 ahahaha harbi adam 3 yeni hesap açıp direkt kendine like atmış :)))
    Edit: 4 oldu :)))

5 oldu. 🙂

• ⭐⭐

Gece gece uğraştığım şeye bak... İşten çıkıp motorla eve doğru yola çıktım eve bi geldim telefonumu düşürmüşüm , İphone Bul özelliği konum vs herşey açıktı ama maalesef Çevrimdışı görünüyor , geri dönüp tüm yolu geri geri gittim ama maalesef bir İphone 11 mefta oldu 😕

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sayin @alejandro kendisini omur boyu dinlendirmemizi istedigi icin, kendisini ve acmis oldugu spam uyeliklerin hepsini kalici olarak forumdan yasakladim.

• ⭐⭐ Yasaklı

@hdemircanusa Ah bee.... Hakkaten çok üzücü durum. Çok geçmiş olsun. Polise haber verdiniz mi?

• ⭐⭐

@Atlantis00 Yok polise haber vermedim , geçen sene yazlıkta arkadaşımın aracını çaldılar ihbarda bulunduk , çevirmede denk gelirse alırlar merak etmeyin deyip göndermişti , şimdi arasam bana ne derler bilmiyorum 🙂 netten biraz araştırdım muhtemelen sim kartı söküp attılar çevrimdışı görünüyor ve en son ki lokasyonunu göstermiyor.

• ⭐⭐ Yasaklı

@hdemircanusa Hocam tüm kişisel hesaplarınızın şifresini değiştirin tek tek. En azından telefon gitmiş olsun, hesaplara bir şey olmasın. Sağlık olsun tekrar çok geçmiş olsun.

• ⭐⭐

@Atlantis00 Çok teşekkür ederim , Uzaktan kitledim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

131

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |