Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@serel Amin inşallah 🙏 En son 100. Günde olduğumuzu hatırlıyorum 🥲 çok hızlı geçti

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese iyi akşamlar 🙂 21 olmuş sayaç bazen inanamıyorum sayfayı yeniliyorum bu kadar hızlı geçmiş olamaz diye 🤣 beklentim kalmadığından mıdır ? Çocuk peşine koşturmaktan mıdır ? Bilemiyorum ama bu sene benm için çok hızlı geçti şimdiye kadar doğru düzgün heycan bile yapmamştım ama 2 gün sonra resmen 10 lu rakamlar şaka gibi... umarım orda daha mutlu olacak, maddi manevi hazır olan insanlara çıkar ✌🏻

Güzel dua lariniz için teşekkür ederim inşallah diyelim. 🙂

• Selamlar uzun zamandir yazmadim foruma. Ben suan Chicagodayim tabiki b1 b2 ile girdim ülkeye. Donecegim ama inanin çok guzel umarim olur CG bu kez

• @mbasoguz çok şanslısın

• @mbasoguz bu sözleri duymak bile moral verdi açıkçası

• Selam değerli yeşilkart forum dostları. 2 günlüğüne Nahcivan’a geldim. Burada her şey çok farklı. Geçen sene Gürcistan’daki gözlemimden çok da farklı değil. Nedense bizim ülke dışındaki her yerde burda da olduğu gibi insanlar çok sakin, sokaklar caddeler çok sakin, korna sesi yok. Mağazalar cafeler marketlerdeki fiyatların hepsi 1 birim 3 birim veya 8 birim. İnsanların neden bu denli dingin olduğunu şimdi anlıyorum. Eskiden ülkemize çalışmaya gelip ülkesine para götüren bu insanlar şimdi arabalarını yükleyip ülkesine götürüyor. Çok zoruna gidiyor. Çok.

• ⭐⭐

@hasnotben Acı ama gerçek… Okurken üzüldüm açıkçası ülkemiz adına 😔

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hasnotben Acı ama gerçek… Okurken üzüldüm açıkçası ülkemiz adına 😔

Bu yüzden daha çok para kazanmam gerektiğini düşünüyorum.
    Kendim adima konuşur isem tek başima gitsem birşeyleri özlerim. Nedeni aslinda saat farkindan dolayi istediğim gibi çevremdeki arkadaşlarimi en azindan ariyamam. Bazen yanlizlik güzel olsada insan özlüyor bazi şeyleri.

• @hasnotben nahcıvana nasıl gidilip gelinir istanbuldan mesela

• ⭐⭐⭐

Kalmış mı 21?

İyi geceler 😊

Los Angeles,
    California, USA.

435117455_395567840003800_6533823399524467210_n.jpg

Credit - ig@mr_kwu

• @hadi-BE 21 gün kaldi zaman çabuk geçiyor. 21 gün sonra hepimizi sevindirmeyi nasip eyleeee 🙂

• Bazen diyorum ki nasılsa burdaki insanlar yurtdışına gitmek için burda değil mi?o halde neden yeni bir forum sayfası açıp aramizda ingilizce konuşarak dilimizi ilerletmiyoruz.Sonra chatgpt aklıma geliyor ve vazgeçiyorum🙃

• @RaVeNx Ben Iğdır’da yaşıyorum. Iğdır’dan karayolu ile girip çıkabiliyorsun Dilucu sınır kapısından. Kimlik ile.

• @lawyergirl Maalesef. Yaşaması daha acı. En lüks restoranda oturup menüde hamburger ve pizzaların 7-8-10 birim olduğunu görmesi acıtıyor canımızı.

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@lawyergirl Maalesef. Yaşaması daha acı. En lüks restoranda oturup menüde hamburger ve pizzaların 7-8-10 birim olduğunu görmesi acıtıyor canımızı.

Hocam birime çok fazla takilmayin. Japon larda bol sıfır var ama alim güçleri yüksek. 🙂 Paralari 2. dünya savaşindan beridir ayni düzeyde. Bence birim den ziyade alim gücüne odaklanmak gerek diye düşünüyorum.

• @hasnotben @gtx295 in de dediği gibi rakama çok odaklanmamak lazım alım gücü önemli rakam 10 sıfırlı olsa da enflasyon olmadığı yerde psikolojik olarak insan alışır rakamlara. Bizdeki sıkıntı hiper enflasyon eskiden bir ihtiyaç olduğunda alacağın şeyin rakamını az çok kestirirdin 300 derdin kalitelisi max 400 derdin yakınlarında bir rakama işini çözerdin. Şimdi ise ihtiyaç halinde alacağım ürün veya hizmet için benden talep edecekleri rakamı hayal edemiyor üstüne rakamı duyunca dumura uğruyorum. Mesela dün oto yıkamacının iç dış 400 tl talep etmesi

• @Birgariphayat var zaten geçen sene bir arkadaş açmıştı ama pek yazan olmadı 🙂

• @Birgariphayat Praktika diye bir uygulama var. Kesinlikle öneririm. Yapay zeka ile seçilmiş belli görevler hakkında görüşmeler oluyor. Mesela resepsiyondaki görevliden Wi-Fi şifresini öğrenmek gibi basit şeylerle başlıyor. Öneririm.

• @Riethian teşekkürler hemen bakim

• @Riethian 2000 küsür lira diye hatırlıyorum yüklemiştimde

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

31

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |