DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ozkan-aksan kafa basmıyor sanırım benim bişey anlamadım desem ne yapmaya çalışıyorlar acep ?

• Merhaba arkadaşlar,

Aralık 2023 tarihinde B1/B2 vizesi aldım. Eğer greencard çıkarsa öneriniz ne olur. Ağustostan önce Amerika’ya giriş yapamam buradaki işimden dolayı. Şimdiden teşekkürler

• Herkese günaydın 🌅

Güne rengarenk yaprakları ile ünlü Ogunquit, Maine'den bir nefes kesen bir fotoğrafla başlayalım istedim.

Hayallere son 26 🤞 🇺🇸

alt metni

• ⭐⭐

@korki Günaydınlar bugün sayaçta 25 i göreceğiz 🌸

Kış bitmeyince yaklaştığını hissedemiyorum mayısın

• ⭐⭐

@lawyergirl Bu albüm ilk çıktığında albümdeki en favori şarkım buydu. Hala daha bayılırım.

• @korki İlk birkaç yıldan sonra(geç bile kaldık..) bunun lotarya olduğunu tamamıyla sindirdim. Ha yılbaşı piyangosunun büyük ikramiyesi vurmuş ha Green Card.. Artık bu kafayla baktığımdan Türkiye'deki hayatıma iyiden iyiye odaklanabildim. Çıkarsa güzel olur ama çıkmayacağına eminim. Gönlü güzel, kalbi temiz ve fırsat olarak görüp değerlendirebilecek insanlara çıkması tek dileğim.

27 iyiymiş, gözüm rekorda diyelim 😏

• @Eluinwe, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Gönlü güzel, kalbi temiz ve fırsat olarak görüp değerlendirebilecek insanlara çıkması tek dileğim.

Çekiliş günü gelmiştir ve hani bedavaydı bu meret uçak biletini de mi biz alıcaz diyen dayılara çıkmıştır 😀

• @korki ''Değerlendirebilecek'' derken bundan bahsediyordum. Tam üstüne bastınız 😀 Bu forum Green Card'la ilgili kütüphane gibi. Kriterleri, yapılması gerekenleri ve karşılaşılacak zorlukları iyice idrak edip ona göre başvurmalı ya da kazandıysa yola çıkmalılar. Yıllardır söylediğiniz tarzda çok insanın iletisini okudum burada. Hayal kurmak bedava ve hoş ama iş başa düşünce elli farklı bahane uyduruyorlar başkasının hayali olan şeyle ilgili.

Dediğim gibi, ''gönlü güzel, kalbi temiz ve fırsat olarak görüp değerlendirebilecek insanlara çıkması tek dileğim.''

• @korki çok güzel fotoğraflar paylaşıyorsunuz teşekkür ederim

• Herkese Günaydın. Mutlu haftalarınız olsun.

• Günaydın güzel bir hafta olması dileği ile 🌸

• Herkese günaydınlar. En son ne zaman yazdığımı en son ne zaman foruma girdiğimi dahi unutmuşum. Rüyamda Amerika’da olduğumu Türkiye’ye ziyarete geldiğimi gördüm 😀🇺🇸 dur dedim bizim forum vardı epeydir girmiyorum deyip güzel de bir hafta dileyip bakınayım istedim.

• @siraysessiz Rica ederim, beğenmenize sevindim. Keşke fotoğrafı asıl çeken sanatçıların adlarını da bilebilsem onları da alıntılamayı çok isterdim, ama malesef böyle doğa fotoğraflarının çoğu anonim olarak yayıldığı için pek mümkün olmuyor. Şimdilik sadece elimden bu doğa güzelliklerinin mevkiilerini paylaşmak geliyor 🌅

• Green Card ı bırkerede basvurup alan talıhlılerımız var mı acaba 🙂

• Herkesin saglikli mutlu huzurlu bir hafta geçirmesi dileği ile efendim herkese günaydin 🙂

• @gtx295 Günaydın. Hava tam aylık 800 dolar pasif gelirin olup, sırt çantanı alıp asya, güney amerika turu yapmalık 😃

• @SonsuzlukVeÖtesine, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Günaydın. Hava tam aylık 800 dolar pasif gelirin olup, sırt çantanı alıp asya, güney amerika turu yapmalık 😃

200k usd nin kripto daki faizi 2000 dolari geçebiliyor. 800$ için yarisi lazim imkansiz değil 🙂

• @gtx295 Valla sabah sabah daldım hayallere 😃 Sırt çantamı takmışım, Tayland, Vietnam oradan da Endonezya Bali'ye. Aylık 800 dolar pasif gelir ile buralarda rahatça gezilir mi acaba? Avrupa'da gezinilemeyeceğini düşünüyorum özellikle batı avrupada. Keza Abd içinde durum geçerli fakat onun haricinde sanırım aylık 800 dolar diğer ülkeler için yeterli olur diye düşünüyorum

• @SonsuzlukVeÖtesine, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Valla sabah sabah daldım hayallere 😃 Sırt çantamı takmışım, Tayland, Vietnam oradan da Endonezya Bali'ye. Aylık 800 dolar pasif gelir ile buralarda rahatça gezilir mi acaba? Avrupa'da gezinilemeyeceğini düşünüyorum özellikle batı avrupada. Keza Abd içinde durum geçerli fakat onun haricinde sanırım aylık 800 dolar diğer ülkeler için yeterli olur diye düşünüyorum

Avrupa da gezilir ama vize işlemleri vs derken zaten çok ugraştirir. Dediğin ülkeler daha rahat olabilir. Ama ben kesinlikle gitmiyeceğim ülkeler hindistan bangladeş pakistan afganistan iran gibi ülkeler. Onun dışında peyniri ile meşhur ülkeler var oralara da gidilmez. Can güvenligi zaten yok 🙄

• @lawyergirl Sizce çıkacak mı size benim çıtır umudum kırıldı vallahi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |