DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Riethian aslında onunda açıklaması var ama çok uzun 😂 bizim için yani ışık hızına varmayan yaşamsal formlar yada maddelere göre milyarlarca km uzakta ama enerji ve dalga frekansı onu çok yakın kılıyor. Bedenin maddesel olarak ışık hızına ulaştığında enerjiye dönüşür diye fizik kurallarına girersem hiç işin içinden çıkılmaz bir konu olacak. O yüzden boşverelim bir daha Astroloji konusu kapansın bence😂 bana kalsa sabaha kadar tartışalım ama forum amacından çıkmış olacak.

32 gün sonra buradan sevinç nidaları, hoyrat geçmiş onca yılın güzel hediyeleri bizimle olacak. NC 'den fotoğraflar atıcam sizlere sizde bana kendi eyaletinizden. Bir gün Five Guys'da hamburger yerken detaylıca konuşuruz bunları 😂😂

• @treystoom hamburger olmaz. bence güzel bir lokantada et yerken anlatmalisin. 🙂

• @gtx295 o 3 sene sonra kendi evimin barbeküsünde ısmarlarım. O ayrı. Five Guys veya böyle USA rüyasına özgü yerler cezbediyor. Walmart Pizzası bile olsa sonuçta oradayım olay o 😂

• @treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 o 3 sene sonra kendi evimin barbeküsünde ısmarlarım. O ayrı. Five Guys veya böyle USA rüyasına özgü yerler cezbediyor. Walmart Pizzası bile olsa sonuçta oradayım olay o 😂

Ben walmart pizzasina da okeyim. Yanliz Abd rüyasina fazla kapilip 250 kg olup ağir yaşamlara katilmiyalim? 😂

• ⭐⭐

@Riethian gel-git gibi dünya dışı kütlelerin dünyayı etkilediği üzerinden çıkarım yapmıştım. mesela güneş ışığı ruh halini etkiler biliyorsunuz.

insan vücudunda da büyük oranda radyasyon ve elektrik var. hem piskolojik hem vücudun yapısından dolayı güneş ışığı ana sorumlu gibi bi şi 🙂

diğer gezegenlerin insana direkt bir etkisi yok. fakat dolaylı olarak var. örneğin mars dünyanın yörüngesini değiştiriyormuş bu da daha fazla güneş ışığına maruz kalmamıza sebep oluyormuş.

belki başka gezegenler güneşi az görmemizi etkiler o yönden ruh halimiz değişir. Ay tutulması olur mesela 8 nisanda usa'de olacak, insanların melatonin hormonu çöp olur o gün mutsuz olurlar, uyku düzenleri bozulabilir gibi.

• @gtx295 valla benim midem şuan sadece 250 ml boyutunda istesemde fazlasını yiyemiyorum. O yüzden benlik sorun yok. Ama ilerleyen yıllarda cidden korkutucu bir yanı yok değil. Fastfood ciddi bir sorun ve lezzetli bir zehir.

• @treystoom güzel olan herşey ya zehirli ya da günahtır hocam dünyanın kanunu bu malesef irade göstermek gerekiyor 🙂

• @treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 valla benim midem şuan sadece 250 ml boyutunda istesemde fazlasını yiyemiyorum. O yüzden benlik sorun yok. Ama ilerleyen yıllarda cidden korkutucu bir yanı yok değil. Fastfood ciddi bir sorun ve lezzetli bir zehir.

mide ameliyati mi oldunuz?. Nasil kestiler mi mide yi? sadece sıvı tuketiyorsunuz herhalde?

• @celica 03.08.2024 olayı çok ilginç ya. Ülkenin tam ortasında yaşanacak tam gözlemleme. Ve New Madrid zonu çok uzun yıllardır suskun. Ve teorisyenler örneklerinde Hatay depremini çok örnek vermiş. Tabi onlar HAARP olayına inanıyor. Ülkenin son 3 yılda çok fazla göç aldığını ve bir şekilde seyreltme yaşaması için kullanılacak felan diyorlar. Garip bir teori Hatay depreminden önce güneş tutulması olduğunda millet noldu hani güneş tutulması depremi tetkiklerdi ? Diye sordu sonra 3.4 Kağıthane depremi ile dalga geçip anca etkisi bu mu dediler. Ve sonrasında olanlar. Hatırlıyorum çünkü o depremde Çınarcık'da idim. Depremden 10 gün önce güneş tutulması oldu hatta yarım yamalak o tutulmayı izlediğimi hatırlıyorum. Hatta o hafta full deniz garip çok dalgalı ve anormal gel gitler yaşandı. Buda neden olmasın sorusunu sorduruyor. Sonuçta bahane hazır Güneş tutulması

• ⭐⭐

@treystoom kuantum dolanıklığına bağlansa anlarım ama bu astroloji olayı ondan çok öncesine dayanıyor. Neyse uzun konular :)) Hepimize bol şans. Sizi özellikle takip edeceğim. Eğer haklı çıkarsanız bu konulara derinlemesine dalarım 😀

• @gtx295 olduk valla ya. Anormal bir kilo artışı ve psikolojik olarak yemek yemekten zevk alıyordum. Önüne geçebilmek için çok fazla şey yaptım diyetisyen v.s. çok para harcadım. Ama baktım ki artık nefes alış verişim değişti. Sağlık sorunları ortaya çıktı kestirdik mideyi

• @Riethian aynen aynen kuantum fiziğe girersek aslında hepimizin atası bir mineral taşıyan bir göktaşı olayı başlar 😂😂 DW2040'a kadar sürer o konu 😂😂😂

• @olcay54 tamamda şuan smoke edilmiş 2 katlı karemelize edilmiş soğanlı ve mantarlı hamburger var. Nereye kadar irade 😂

• @treystoom dostum senin olayın farklı o zaman yazarken bile içindekileri zevk aldığını hissettim bol şans 🙂

• Günaydın cümleten...

• @olcay54 Günaydın hocam

• günaydınlar, bayrama çok az kaldı, bayram tatiliydi falan derken önümüzdeki günler hızlı geçecek gibi. nasıl durumlar?

• @lavender iyi diyelim iyi olsun çocukları bir bayramlık alışverişe götürebilirsem daha iyi olacak benim için yoksa baş ağrılarım geçmeyecek 🙂

• @olcay54 biz pazar günü gittik ufak kardeşlerime alalım diye ortalık ana baba günüydü
    kolay gelsin şimdiden

• @lavender ben hafta içi izin almayı düşünüyorum hatta bu günden yoksa hafta sonu gitmem kalabalıkta çok daralıyorum ben

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

212

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.3k

| | | |