DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Teşekkür ederim 🙏

• ⭐⭐

@gtx295 İnşallah diyelim 😄 Sen de bak yavaştan mayısa ne kaldı ki

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 İnşallah diyelim 😄 Sen de bak yavaştan mayısa ne kaldı ki

Seni o uçaga bindirecegiz 🙂 Benim hayatim burada fena degil çikmiş yada çikmamiş çok önemli degil. Çikarsa gideriz orada istediklerim daha ucuz burada istediklerim $ bazinda 3 kati 😄

• O kadar denemeden sonra tabii ki çıkmayacağını 'biliyorum' ama forumdaki her konuyu sessiz sedasız okumak bile çok iyi geliyor insana ☺

• @Eluinwe Bir başka HNBS veteranı daha ☹

Hayaller ilk başvuru
    Hayatlar 10x HNBS

Bu yılın çekiliş exceline baktım biri 27. başvurusunda kazanmış 😀 Şimdiye kadar gördüğüm en yüksek rakam.

• ⭐⭐

@gtx295 Beni yolcu edersin artık hava limanına gelip 😀

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Beni yolcu edersin artık hava limanına gelip 😀

Daha iyisini yaparim. Seni oraya yerlestirmeden dönmem 🙂 çiksin maddi maveni yardim ederim 🙂

• ⭐⭐

@korki HNBS Veteranı! Sevdim bunu :))

• ⭐⭐

@korki O Excel dosyasına nasıl ulaşabilirim 🙂 Hatta önceki yıllar da mümkünse sevinirim 🙂

GÜNCELLEME: BULDUM TEŞEKKÜR EDERİM. BÖYLE BİR ŞEYİN VARLIĞINDAN HABERİM YOKTU :))

• @Riethian Tam linki yollayacaktım 😀 Ama sizden başka belki merak eden arkadaş var ise ona yardımcı olması maksadıyla - Her yıl açılan loto aşamaları sayfasında (bu yılın sayfası) kazananların süreci takip etmesi için birlikte katkı sağladıkları excel tablosu paylaşılıyor oradan bulabilirsiniz.

• ⭐⭐

@korki Aynen son 3 yılı inceliyorum. Genellikle ilk yılı olanlara çıkmışa bariz bir çoğunlukla. 10+ olan da çok var. Neyse biraz umutlandım ya :))
    27.de tutturan arkadaş da 18K case number. Umarım bunca sene sonrasında yüzü güler de vizesini alır.

e1c4e1af-4303-430e-aa19-03a813f78ad5-image.png

• @mcvk Yengeç olmak bunu gerektirir maalesef 😂 ama tamamlayıcı sağlam evlerde biraz kurtarıcı oluyor. Ama enerji düşüklüğü, eve bağlılık, miskin bir hayat klâsik artık. Hayatımda ilk defa çift isimin yararını gördüm Numerolojik olarak ismim üstümde ki bazı çakraları pozitife çeviriyor.

Hatta ben isim değiştiren gördüm bu yüzden. Düşük yıldız ama çakraları açık isimler ile değişime uğrayan biraz karmaşık bir konu 😂Mesela benim kızımda A-A-R-F Kraliyet yıldızı var. Ve malum bir lider ile aynı gün doğumlu 🤦🏻 İsmini çakra doluluğuna göre koyduk. Geri kalanı kadere kalmış. Yani sadece Astroloji ile düşük veya şan şöhret yıldızı olan yüksek yıldızlar yetmez. Aile dizilimi - Çakra çalışması gibi bir sürü şeyi yapıp öyle bir kanıya varmak daha sağlıklı.

Kendimi Rezzan Kiraz ile sohbetler gibi hissetim. 😂

• @Riethian İlk yıl çıkanlara çok özeniyorum ya, bizim ne suçumuz vardı üvey evlat mıyız bize niye çıkmadı 😀

• @treystoom, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mcvk Yengeç olmak bunu gerektirir maalesef 😂 ama tamamlayıcı sağlam evlerde biraz kurtarıcı oluyor. Ama enerji düşüklüğü, eve bağlılık, miskin bir hayat klâsik artık. Hayatımda ilk defa çift isimin yararını gördüm Numerolojik olarak ismim üstümde ki bazı çakraları pozitife çeviriyor.

Hatta ben isim değiştiren gördüm bu yüzden. Düşük yıldız ama çakraları açık isimler ile değişime uğrayan biraz karmaşık bir konu 😂Mesela benim kızımda A-A-R-F Kraliyet yıldızı var. Ve malum bir lider ile aynı gün doğumlu 🤦🏻 İsmini çakra doluluğuna göre koyduk. Geri kalanı kadere kalmış. Yani sadece Astroloji ile düşük veya şan şöhret yıldızı olan yüksek yıldızlar yetmez. Aile dizilimi - Çakra çalışması gibi bir sürü şeyi yapıp öyle bir kanıya varmak daha sağlıklı.

Kendimi Rezzan Kiraz ile sohbetler gibi hissetim. 😂

Ben bu konularda çok fransizim. Bende ne olucak benimki nisan 19 🙂

• ⭐⭐

@korki Geçen sene Ankara'nın en son bastığı son case number 2023EU000144XX' mış. Bunun üzerinde bir rakam için pek ümitlenmemek lazım.

• @Emre-Kurtulmuş kışı mersin gibi o zaman, yazın da iyiymiş tam istediğim iklim, nem yok havası da kuruysa on numara.

• @gtx295 Doğum tarihi - Doğum yeri - Doğum saati gerekli birde bu işten anlayan iyi bir Astrolog . Mesela senin burcun atıyorum ikizler ama senin kadersel döngünü etkileyen balık. Basit astroloji yorumlarında balık burcu için yazan senin için önemli olan v.s.

4-5 sene önce bende çok Fransız bakardım olaya araştırmaya girince öğrendim hepsini.

• @Riethian Hele bir çıksında sonra düşünülür onlar 😀 Artık düşük veya yüksek bir numara görmek istiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.8k

| | | |