Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Anlam veremediğim bir şekilde keyfim kaçti. Acaba böyle şeyler hep bende mi oluyor yoksa sizdede oluyor mu?. İçimde sıkıntı var sanki birşeyler yanliş...

• ⭐⭐⭐

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Anlam veremediğim bir şekilde keyfim kaçti. Acaba böyle şeyler hep bende mi oluyor yoksa sizdede oluyor mu?. İçimde sıkıntı var sanki birşeyler yanliş...

Ara ara bende de oluyor öyle. Birden, nedensiz böyle modum düşüyor. 😕

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Anlam veremediğim bir şekilde keyfim kaçti. Acaba böyle şeyler hep bende mi oluyor yoksa sizdede oluyor mu?. İçimde sıkıntı var sanki birşeyler yanliş...

Bende çogu zaman oluyor. Aslinda önceden böyle sorunum yoktu... Sanirim hayatimi mahvetti ondan dolayi...

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bende çogu zaman oluyor. Aslinda önceden böyle sorunum yoktu... Sanirim hayatimi mahvetti ondan dolayi...

Her şeyin zamanı var. Bunları yaşaman lazımmış ki tekrarı kolay kolay olmasın. Üzülme. Heeepsi geçicek der fotoya bağlarım.

Yaaaakşamlar USA

Sunset under the Ocean Beach pier tonight. San Diego

Sunset under the Ocean Beach pier tonight. San Diego.jpg

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Her şeyin zamanı var. Bunları yaşaman lazımmış ki tekrarı kolay kolay olmasın. Üzülme. Heeepsi geçicek der fotoya bağlarım.

Yaaaakşamlar USA

Sunset under the Ocean Beach pier tonight. San Diego

Sunset under the Ocean Beach pier tonight. San Diego.jpg

Olmuyor be hocam keske olsa. Kafaya takmamak imkan degil. 😕

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00 yinede sırf bu videoyla karar değiştirmesin tabii California düşünenler derim. Hayat 5de bitiyor noktasına katılmıyorum mesela coffee shoplar 7ye kadar açık şehir merkezinde, restoranlar 9-10a kadar aktif, barlar 2ye kadar aktif. Çocuğunuz yoksa zaten hayat hiç bitmiyor nerdeyse çocuğunuz varsada en azından 10a kadar aktif düşünebilirsiniz.
    Avm kısmına gelirsek amerikanın avm anlayışı ile türkiyenin avm anlayışı biraz farklı hiçbir eyalette türkiyedeki gibi bir havayı bulamayız gibime geliyor 2-3 farklı şehirdeki avmleri gördükten sonraki düşüncem bu olmuştu
    Pahalılık noktası evet kira, benzin vs diğer eyaletlere göre pahalı ancak gelirinde ona oranlı daha yüksek
    Kültürel fark çok fazla dediği burada çocuğumu büyütmek istemem dediği noktayı tam anlayamadım evsiz ve uyuşturucu nedeniyle düşünüyorsa hak verebilirim bunu bizde düşünüyoruz ilerisi için en azından şehir merkezinden uzaklaşmayı düşünüyoruz çocuğumuz olduğunda. Ama zaten bahsettiği kültürel fark o değil başka bir şeyden rahatsız olduklarını düşünüyorum o noktada

• @gtx295 bugün tam olarak aynısını yaşadım bazen fazla zor geliyor şartlar yani insan kaçak illegal şeyleri bile düşünüyor gitmek için bir yol olarak ama neyse ki illa tutunacak bir şeylerimiz oluyor her şey için hayırlısı olsun

• @gtx295 Bu ülkede çok şey yanlış. Ama değiştiremeyeceğin şeyler hakkında ümitsizlik veya sıkıntı yapmak yersiz bence. Değiştirebileceklerine odaklanıp yoluna bakman gerekiyor.

• @Fırat-Yılmaz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bugün tam olarak aynısını yaşadım bazen fazla zor geliyor şartlar yani insan kaçak illegal şeyleri bile düşünüyor gitmek için bir yol olarak ama neyse ki illa tutunacak bir şeylerimiz oluyor her şey için hayırlısı olsun

Hayat şartlarindan ziyade ben herşeyi kafama takiyorum. Sanirim kafama taktigim icinde mutsuz oluyorum. Yoksa para konusu vs degil benim sorunum. Yeterince kazandim kaybettim... Benim sorunum çevremdekiledi fazla anlamlandirmam... 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Bu ülkede çok şey yanlış. Ama değiştiremeyeceğin şeyler hakkında ümitsizlik veya sıkıntı yapmak yersiz bence. Değiştirebileceklerine odaklanıp yoluna bakman gerekiyor.

Artik pek birşeyi kafama takmiyorum. Kendi ekonomim birsekilde duzelicek eski haline gelmesi belki biraz zaman alir ama genede iflas gecicidir.
    Benim tek sorunum herşeyi kafaya takmam. Bunu bir atlatabilsem hersey düzelicek ama olmuyor işte...

• @gtx295 İflaslar pahalı derslerdir. Daha önce iki defa yaşadım. Biri trade biri ticaret :)) Ama her seferinde daha iyi bir şekilde geri geliniyor. Yeter ki o ders alınmış olsun.

@gtx295 İflaslar pahalı derslerdir. Daha önce iki defa yaşadım. Biri trade biri ticaret :)) Ama her seferinde daha iyi bir şekilde geri geliniyor. Yeter ki o ders alınmış olsun.

Ben trade ederek ve çaliştiğim kazandigim parayi ftx batişinda kaybettim. rakam baya yüksek. 🙂

• @gtx295 olsun. Önümüz şimdilik boğa gibi duruyor. Tekrar kazanılır. Ama vadeli ciddi riskli. Çok canım yandı zamanında artık spottan şaşmıyorum trade konusunda.

@gtx295 olsun. Önümüz şimdilik boğa gibi duruyor. Tekrar kazanılır. Ama vadeli ciddi riskli. Çok canım yandı zamanında artık spottan şaşmıyorum trade konusunda.

Valla risk sart. Yeterli paran yoksa spot bir anlam ifade etmiyor hocam.
    Aslinda fon ile trade etmek daha mantikli. Forex deki likidite kripto tarafinda yok. Ama o taraf dada güzel firsatlar var.
    Açgözlü olmamak dedim ya Ftx batmasaydi şuan bu forumda bile girmemiş olurdum. 🙂
    Ama bazen iyiki kaybetmişim diyorum . Nedeni ise tanidigim birileri. 🙂 Kaybetmeseydim onlari taniyamiyacaktim belkide kaybetmem gereken miktardi. Şu ssatten sonra ileriye bakmam gerek her ne kadar milyona yakin kaybetsemde giden gitti...

• @gtx295 Pahalı bir dersti ve ödendi. Şahsen ben kaybettiklerime böyle bakıyorum. Güzel paralardı ama yapacak bir şey yok. Kar ve zarar kardeş. Bundan sonrası için de hayırlısı olsun sizin için :))

@gtx295 Pahalı bir dersti ve ödendi. Şahsen ben kaybettiklerime böyle bakıyorum. Güzel paralardı ama yapacak bir şey yok. Kar ve zarar kardeş. Bundan sonrası için de hayırlısı olsun sizin için :))

Aglasak geri gelmiyecek zaten. Tek sorun pskolojimi nasil eski haline getirebilirim bilemiyorum. Ve o para nasil kazanilir... Zor degil de benim pskoloji batik

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Aslında gelirin yüksek olduğu kısmında önemli bir detay vermiş. Eğer bir mühendis değilseniz burada geçinmeniz çok zor demiş. Mesela en kötü evin dahi kirasının 2000 dolardan aşağı olmadığını söylüyor. Bilmiyorum mesela forumda biri vardı Amerika'da birçok yeri gezmişti ve ciddi anlamda para biriktirdiği zaman en son olarak california'ya gitmek, yaşamak istediğini, en çok orayı beğendiğini fakat şu an için orasının aşırı pahalı olduğunu ve bu yüzden başka bir eyalette kalacağını söylemişti. Açıkçası ilk gideceğim zaman Amerika'ya en son düşüneceğim yerlerden biri California olur sanırım. Çok fazla güzel, çok fazla yaşanılası yönü var fakat çok pahalı. Özellikle Türkiye'de çalıştığının yarısını veya daha fazlasını kiraya veren bir insan, oraya gidip tekrar çalıştığının yarısını veya daha fazlasını kiraya verirse büyük hayal kırıklığı yaratabilir.

• @Atlantis00 O yüzden eyaletten emin olduktan sonra hızlıca ev almak ve kira yerine mortgage ödemek en mantıklısı. Kira sokağa atılan para.

• Kuzey Makedonya, Üsküp'den herkese selamlar. Turistik olarak geldim. Telefonu çaldırdık takside telefonu unuttuk. Taksici telefonumu Kosovo'ya kaçırdı. Film senaryosu gibi bir olay yaşadıktan sonra herkese selamlar. Geliceği varmış canımız sağ diyelim şükredelim. 40 Gün sonra alıcağım HNBS için günleri saymaya başladım. Herkese bol şans diliyorum. Hayırlısı artık telefon gitmeyeydi iyiydi ya... :DDDD

alt metni

• ⭐⭐

@Ekto-Oktan Geçmiş olsun 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

97

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |