Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@avar aşağıdaki bilgilere bakar mısın uzun zaman oldu gelmeyeli

KATILIM TARİHİ: 7 HAZ 2020 16:21 SON ÇEVRİMİÇİ ZAMANI: 26 KAS 2022 20:01

• @hasnotben burayı meşgul etmeyeyim mi. hocam sohbet odası burası. işim gücüm yok kahveye gideyim bari diyen dayılar gibi olanlar gelir bu başlığa diye biliyorum ben. 😁

• @ayvalik10 Başına ciddi bişey gelmemiştir umarım diyelim. Bi arkadaş vardı dil meselesini hızlı çözmek için mümkün olduğunca türkçe kullanmıyorum falan filan diye forumdan uzaklaşmıştı. belki öyledir dicem ama bu arkadaşın katılım ve son çevrim içisi çok manidar

• ⭐⭐

@avar öyle bir durumda ingilizce yazıp çeviri ile üstünkörü de olsa tecrübelerini yazması gerekir. çok yanlış düşünce.

• @ATS16 normalde schengen vizesini dv25 için aldım kazanırsam dosya taşıma rahat yapmak için eğer mayısda dv25 kazanamazsam haziranda amerika turist vizesinede başvuracağım oda daha sonraki gc başvurularımda aos kapımda açık olması için hani işimi dosya taşıma yaparsam şansa bırakmamak için

• @celica düşünceyi doğru yanlış diye yargılamadım hiç. özelden yazışırdık bi arkdaşla uzun süre girmedi sonra bu sebebi söyledi. doğru yanlış bilemem belki benimle konuşmak istemedi. ama ne düşündüğü beni okadarda ilgilendirmiyor.
    Bu arada bu bahsettiğimiz arkadaş bi süre tecrübelerini yazdı zaten. Ama o aralar buralardaki kişi ve bilgilerede ihtiyacı vardı. sonra noldu bilen yok galiba.

• @T-C-Kubilay-Dikici uzun vadeli planlama yapmak güzel, kazanan siz olacaksınız 😉

• @Emre-Kurtulmuş Aynen bu dediğiniz geçen sene için geçerliydi pasaport şartı kalkınca Bakkal Ahmet Amca da başvurmuştu fakat onlar 1 senede pes etti bu sene başvurmadı, dolayısıyla onları eledik demeye çalışıyorum. İletişim kopukluğu oldu 🙂

• ⭐⭐

Bir iftarı daha geride bıraktık kaldı 44 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 allah kabul etsin hocam. ramazandan hemen sonra son ay bekleme orucuna giricez toplam 2 ay oruç olacak 🙂

• ⭐⭐⭐

@Home-Alone 7 ayda anca 5K seviyesine yaklaşabilen bir konsolosluktan bahsediyoruz. Negatiflik değil gerçekler maalesef

• ⭐⭐

@celica Vallahi şu zaman geçmiyor, yapacak bir şeyim de yok ne yapıp ne etsem yine de geçmiyor. Neyseki dişçiye gidiyorum 1 gün 1 gün diye diye o geçiriyor bari zamanımı

• @newbie97 "Bir uyusam da bir buçuk ay sonra uyansam. "😴😴😴

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@avar ben onunla kaç defa yazdım özelden sürekli sohbet ediyorduk sonra düzeni bir kurdu birdaha etiketlere de dönmedi özelden de dönmedi

Bir kaç kere benim de aklıma geldi o. Herhalde Türkiye'ye geldikten sonra geri gitmedi diye düşünmüştüm. Aferin, en azından pes edip kalmamış buralarda.

• iyi akşamlar herkese, good evening san francisco !!! bugünkü kapanışı da yaptım böylece.

Ekran görüntüsü 2024-03-18 204911.png
    🚬 🚬 🚬

• dv2024 cikmadi umarim 25 cikar

• ⭐⭐

@mcvk Dolar alırken aynı şeyi diyorum bende 😁

• @Emre-Kurtulmuş Aaa ben 100$ kazandım, dosya numarası 7xxx olan bir arkadaşa dosya taşımasını önerdim, bana danışmanlarım en geç Mart ayında mülakata gireceğimi söylüyorlar öyle bir şeye gerek yok demişti. Mayıs ayında girersen öp başına koy demiştim ve 100$ lık yemek için iddiaya girmiştik. Ne yazık ki ben kazandım 🙂

Sayın gucarslan her zaman söylüyor: Ankara'ya güvenilmez.

• ⭐⭐⭐

@EasternStar şimdiden afiyet olsun o zaman 😄

• @Emre-Kurtulmuş Önce onun ABD'ye gelmesi lazım hocam, malum ben dönemiyorum. İnşallah en geç Mayıs ayında mülakata girer de vizesini alır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |