DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Ufuk-Sener, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mcvk Dolar neden yükseliyor.......??????? :))

Maaşi dolarlan mi aliyorsun? Ne yapicaksin dolari 🙂

• Herkese iyi akşamlar.

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 İyi akşamlar

• @gtx295 Bugün kapalı çarşıda normalde 31.73 olan dolar, farklı döviz bürolarında 32.50'den satılmasına rağmen çok uzun kuyruklar vardı. Şuan talep aşırı düzeyde

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Bugün kapalı çarşıda normalde 31.73 olan dolar, farklı döviz bürolarında 32.50'den satılmasına rağmen çok uzun kuyruklar vardı. Şuan talep aşırı düzeyde

Millet sürekli döviz aliyor seçimden sonra dolar yükselicek diye. En temizi fiziksel olani bankada dolar tutulmaz. Yarin birgün bütün dövizleri düşük kurdan bozmuyacaklarinin garantisi yok.

• @gtx295 Fiziksel her zaman iyidir, ben de o kafadayım. Bankalar tamamen tefeci usulü devam ediyor heriflerde öyle bir makas aralığı var ki makas mı? Tırpan mı? Belli değil

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Fiziksel her zaman iyidir, ben de o kafadayım. Bankalar tamamen tefeci usulü devam ediyor heriflerde öyle bir makas aralığı var ki makas mı? Tırpan mı? Belli değil

Ben gidip fiziksel ile uğraşmiyorum. Direk usdt aliyorum ayni şeye denk geliyor. Gerçi borsalara da güven olmaz en son FTX battiğinda bütün parami ve hayalimi de batirmişti....

• @gtx295 bankalardaki al-sat için makasın daha da açılacağını duydum.

• @mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bankalardaki al-sat için makasın daha da açılacağını duydum.

Ayni şekilde fiziksel alimlara da sinirlama getiriceklerdir. Neyse ben hep 50 liralik aliyorum.. 🙂 🙂

• @gtx295 bende geçen sene söylediklerinizi düşündüm ama, takip ettiğim ekonomistlerin de kulağına çok gitmiş olacak ki bankadaki dolara çökme tarzı bişey yapamazlar dedi adamlar (doğruluğunu bilmiyorum), fiziksel dolar tutmayı da düşündüm ve fakat evde nereye koyacaksın kasa bile olsa bana güvensiz geliyor, birde şehir dışındayım zaten işlem yapmaya kalksam git gel bir sürü iş.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 bende geçen sene söylediklerinizi düşündüm ama, takip ettiğim ekonomistlerin de kulağına çok gitmiş olacak ki bankadaki dolara çökme tarzı bişey yapamazlar dedi adamlar (doğruluğunu bilmiyorum), fiziksel dolar tutmayı da düşündüm ve fakat evde nereye koyacaksın kasa bile olsa bana güvensiz geliyor, birde şehir dışındayım zaten işlem yapmaya kalksam git gel bir sürü iş.

Yaparlar hocam mevcut hükümet yapamaz denilen herşeyi yapti. Hatta karşiliği bile olmuyabilir bankadaki $ larin 🙂

• @gtx295 dolarların karşılığı yok zaten 😉 🙂 herkes birden doları çekmeye kalksa veremezler, hatta az bir miktar dolarınız olsun gidin şubeden isteyin veremezler (istisnalar olabilir) alamayan çok var bir gün sonra gel diyorlar.

@gtx295 dolarların karşılığı yok zaten 😉 🙂 herkes birden doları çekmeye kalksa veremezler, hatta az bir miktar dolarınız olsun gidin şubeden isteyin veremezler (istisnalar olabilir) alamayan çok var bir gün sonra gel diyorlar.

Dolar çekmekten ziyade bankadaki $ lari farkli bir ulkeye vs yollamaya çalişsalar dolar yok üzgünüm diyebilirler 🙂

• ⭐⭐

Dolar minimum seçim sonrası 40 felan olur herhalde en iyi olasılıkla. Ne yapıp ne edip almak lazım 50 ler felan normal değerleri zaten aşırı ucuz bu yüzden...

• @gtx295 farklı ülkeye yolluyorlar zaten çünkü bizim herşeyimiz ithal, ödemelerde dolar ile dolar yokluğunun bir sebebi de bu.

@gtx295 farklı ülkeye yolluyorlar zaten çünkü bizim herşeyimiz ithal, ödemelerde dolar ile dolar yokluğunun bir sebebi de bu.

valla ben kripto kullaniyorum. Yemişim banka komisyonlarini vs 100 euro için 15 euro komisyon kesiyo ne gerek var... bsc ile 0.3$ ile dolar yolluyabiliyorsun 😃

İsterse ülkede dolar kalmasin umrumda değil. Ben cebime bakarim bu yüzden kripto ya bankadan daha çok güvenirim...

Artik herşeyi salladim zaten şu ödemelerim gelsede bi tatile gitsem ya. 🙂

• Herkese iyi geceler.

• Bitcoinciler için Allah bereket versin. Ama dikkat edin yarılanma dönemi geliyor ağaçtan düşmüşe dönmeyin bence... Coin piyasasını sevmiyorum ama girecek olsam uzun vadede projesi sağlam olan Artificial Intelligence coinlerden mal toplardım. Birde pump a denk geldim mi....

• ⭐⭐

Günaydınlar bugün son olmasını umarak dişçiye gidiyorum geçen yaptığı geçici dolguyu söküp dolgu yapacak. Umarım önümüzdeki 15 sene boyunca bir daha kapısının önünden dahi geçmem...

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Günaydınlar bugün son olmasını umarak dişçiye gidiyorum geçen yaptığı geçici dolguyu söküp dolgu yapacak. Umarım önümüzdeki 15 sene boyunca bir daha kapısının önünden dahi geçmem...

Günaydin geçmiş olsun. Hadi hayirlisi 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |