DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar, aktif bir kullanici olmasam da bugun benim de dogum gunum 😄.
    5 senedir basvurumuzu yapiyoruz ama birsey cikmiyor malesef 2.5 senedir vancouverda yasiyoruz esimle. Hala green card videolari izliyorum, youtuberlari takip ediyorum. Umarim herkesin gonlune gore kısmetinde ne varsa, hayırlısıyla isteklerine kavuşur. Bu da doğumgünü duası olsun. 😊

• ⭐⭐⭐

@Gokhanc, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhabalar, aktif bir kullanici olmasam da bugun benim de dogum gunum 😄.
    5 senedir basvurumuzu yapiyoruz ama birsey cikmiyor malesef 2.5 senedir vancouverda yasiyoruz esimle. Hala green card videolari izliyorum, youtuberlari takip ediyorum. Umarim herkesin gonlune gore kısmetinde ne varsa, hayırlısıyla isteklerine kavuşur. Bu da doğumgünü duası olsun. 😊

Doğum günün kutlu olsun 🙂

Var mı başka doğum günü olan. Doğum günü kutlayıcı gidiyor hanııımmmmm 😂

• ⭐⭐

@hadi-BE Çok güldüm 😂😂😂 bugün de herkesin doğum günüymüş hakikaten

• ⭐⭐⭐

@lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Çok güldüm 😂😂😂 bugün de herkesin doğum günüymüş hakikaten

Aman bari burada gülelim ya 😊

• Benim kızların ve eşimin doğum günleri mayısta inşallah bize uğur getirir mayıs ayı 💫🪅

• ⭐⭐⭐

@siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Benim kızların ve eşimin doğum günleri mayısta inşallah bize uğur getirir mayıs ayı 💫🪅

Boğa family. Bizde de babam hariç herkes boğa 😁

• @hadi-BE aynen öle 3 boğa 1 terazi muhteşem bir ambiyans oluşuyor🤣🤣

• @Ufuk-Sener Toplumun ortalama zekası ile alakalı durum.

• Yasaklı

Bir şey soracağım Amerika'da şu an sanırım yarım milyon evsiz insan var. Araba fiyatları da belli. Aşırı düşük fiyatlara hurda niyetine dahi olsa araba alınabiliyor. Neden mesela sokakta yatmak yerine bir araba alıp onda uyumuyor geceleri? Slab city var mesela Kaliforniya'da bir şehir. Polisin, kanunun vs olmadığı bir yer. Bildiğiniz bütün evsiz barksız insanlar gidip kendine bir yaşam kurmuş. Adamın teki mesela diyor ki neden gidip sokakta uyuyup turistlerin acınası bakışlarına maruz kalayım ki, burada en azından vergi ödemiyorum, toprak sahibiyim vs. diyor. Bir de şunu fark ettim sabahtan beri yabancı forumlarda dolaşıyorum biz Türk'ler ilk gittiğimiz zaman hep Teksas'ı tercih ederiz ucuz olduğundan dolayı fakat Amerika'da yaşayan insanlar en azından forumda yazan kişiler vs Teksas'ı o kadar yeriyorlar ki. Hepsi kötülüyordu. Şaşırdığım iki durum oldu bunlar açıkçası 😃

• ⭐⭐⭐

@HilalÜstün polis izin vermez zaten araba içinde uyumaya sağlık açısından mı nedenini bilmiyorum ama gelip uyarıyorlar. Bir diğer nokta arabayı nereye nasıl park edecekler uzun süreli olarak. Çünkü sokak temizliği o bu derken istediğin gün ve saatlerde istediğin yere araba park edemeyebiliyorsun

• @HilalÜstün Genellemek her ne kadar yanlış olsa da yabancı forumda yazılanlara katılıyorum. Benimde malesef Teksas'lılar ile hiçbir pozitif tecrübem yok. Hatta bir çiftle kavga edecek duruma bile gelmiştim. Eğer bu sene çıkarsa kesinlikle bırakın taşınmayı, Teksas sınırlarından bile geçmeyi düşünmüyorum.

• Daha dün gibi hatırlıyorum 1 başvurumu, şimdi 6 başvurum oluyor. Arkadaşlar size sorum ne kadar başvuru daha yaparsam prim miktarım dolup greencard başvurusundan emekli olabilirim?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Arif burada 25 yılını doldurup çıkan kişi var ondan dur bakalım daha yeni başladın 🙂

• Günaydın Arkadaşlar Doğum günleri olan arkadaşları kutluyorum yeni yaşlarında UsA da olurlar inşallah.

• ⭐⭐⭐

Guunaayyydiinnnnn. Alın size Seda Sayan günaydıni. Uzata uzata, dolu dolu 🤭

• @hadi-BE Alın yerine yanlışlıkla Ali yazınca üstüme alındım :))

• Yataktan sürünerek kalkıp işe gidenlere selam olsun. Hepinize orda alım var burada alım var atanmadın mı hala diyen dayılardan uzak, torpilin olmadığı, kendi halkının refahını düşünen, alım gücünün çok iyi olduğu, sokakta siyaset arabalarının sesini bangır bangır açmadığı ve çocuklarınızın Devlet Başkanının dahi ismini bilmediği siyasetten uzak bir ülkede yaşam diliyorum. Her daim buralardayız.

• ⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Alın yerine yanlışlıkla Ali yazınca üstüme alındım :))

😂😂😂 Sonradan farkettim. Düzelttim. Ama sen iste yeter ki Ali beycim, günaydın 😊

• @hadi-BE Günaydın 😃

• ⭐⭐

Tüm forum üyelerine günaydın 🌞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

39

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.5k

| | | |