Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hasnotben Gerçek diyenlerde var onu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine 2002 - 2003 yılları arasında kısa dönem yaptım 8 aydı idi daha sonra 6 aya düştü

• ⭐⭐

Son 68 Aksaraya selamlar 🙂 Aksaray diyince aklına bu sahne gelen var mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Bize neden green kart çıkmıyor şimdi anladım

• Geçen seneki hayal kırıklığından sonra foruma pek giriş yapamadım. Umarım herkes hayallerine ulaşır. 🙂 iyi akşamlar

• Pazartesi sendromu başladı şimdiden. Yahu çalışsak ve alım gücü yüksek olsa yine gam yemeyeceğimde hakkaten boşa çalışıyoruz ya. Allah hepimize ev sahibi olmayı nasip etsin. Şu kira derdi olmasa biraz birikmiş var kenarımda hiç çalışmadan 8-9 ay geçindirir beni. Direkt çıkardım işten 8-9 ay kafa tatili yapardım. Sıfırlanır tekrar başlarım iş hayatına ama kira derdi olunca işte işte bırakılmıyor......

• @BuroSulu Aynısı bende de oluyor 😃 Çekilişin yapıldığı gün sosyal medyada başvurdum çıktı ama gitmeyi düşünmüyorum, param yok, ingilizcem yok nasıl olacak vs. vs. falan diyenleri de okuduktan sonra 3-4 ay kendime gelemiyorum. Ama her seferinde başvurmadan da yapamıyorum 😞

• ⭐⭐

@ayvalik10 777 evrene pozitif enerji yollayalım sonuç günü konfetileri dilek balonlarını hazır bulunduralım hatta ortamı yumuşatmak için birkaç mum yakalım 😁

• ⭐⭐

@GizemYılmazz Benim internet altyapısı olan bir köyüm olsa vallahi gider orada yaşardım şehirlerin durumu belli zevk alarak büyükşehirlerde yaşayan var mı cidden ya

• @newbie97 Gözüm hiç zenginlikte de olmadı. Şu an kira derdim olmasa, bak şakasız aylık 15k para yatsa hesabıma hiç şikayet etmeden geçinirim. Cidden bazı şeyler çok yorucu ya. 😞

• @GizemYılmazz maalesef türkiye genelinde herkes senin gibi düşünüyor bir evim bir arabam olsun çoğunda gözüm yok bu yüzden hedefleri olmayanlar bu ikişeyin saihibi olduğunda duruyor yada bu iki hedefe ulaşamayacağını anladıklarında mücadele etmeyi bırakıyorlar bu çok yanlış bir düşünce eğer hedefine ulaşırsan daha büyük hedef koyacaksın eğer hedefine ulaşamayacağını kabullenmek yerine o hedefe ulaşmak için başka yollar bulmalıdır..

Sırf türkiyenin geneli bu düşüncede olduğu için gc başvuruyorum çocuklarıma bir seçenek sunmak için yoksa türkiyede gelir düzeyim konumum iyi bu konuma gelmek için çok emek verdim ama çocuklarımda karamsar olacaklarını düşündüğüm için toplum buna doğru gidiyor özellikle yeni nesil hazıra daha alışkın olduğu için gc başvurdum

• Herkese merhaba, buralarda ki nabzın durumu nedir?

• ⭐⭐

@GizemYılmazz Kira öyle bir şey ki birikim bile yapamıyorsunuz 1 ayın 15 günü minimum kira için çalışmış oluyorsunuz malesef çok zor bir durum

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@GizemYılmazz Kira öyle bir şey ki birikim bile yapamıyorsunuz 1 ayın 15 günü minimum kira için çalışmış oluyorsunuz malesef çok zor bir durum

Hocam hangi iste calistigina bagli. Ben malesef bir evim olsun durumunu kabullenemiyorum. Ben ve ailem daha iyisine layikken neden daha fazlasini istemiyim ki?. Neden daha fazlasi icin calismiyim ? Ya benim dusuncem yada insanlar cok standart dusunuyor.

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Her zamanki gibi 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Büyük düşünmek her konuda iyidir şahsi düşüncem ben bu hayata para kazanmak için gelmedim ve 65 yaşıma kadar çalışamam tabiki herkesin ailesi daha iyisini hakediyor ama hakettiklerini düşündükleri şeyi kendileri de yapabilirdi. Bu yüzden para bir amaç değil araç benim gözümde zerre kadar etkilemez beni. Evet belki 20 milyon dolarlık malikanelerde kahvaltı yapanlar mutlu ve huzurlu olabilir ama bu demek değildir ki 100 bin dolarlık evde yaşayanlar mutsuz.

Tamamen mutluluğu neyde aradığınıza göre değişiyor, birilerinden ve birşeylerden beklentiniz olduğu sürece bu hayatta mutlu olamazsınız. Küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenirseniz böyle büyük şeylerde gözünüz olmaz

Bak vallahi dünya kadar malın olsun bu dünyada dünya kadar malı olanların malı kime kalmış? Herkes ölüp gidiyor e bizde ölünce ne anlamı kalacak o kadar şeyin zaten gömüldükten 1 hafta sonra herkes unutacak bizi. Birde aileden biri bile ölünce çocuklar miras kavgasına girip düşman oluyor. Malın da hayırlısını bulmak lazım. Az olsun öz olsun benim düşüncem 🙂

• @newbie97 evet ama daha iyi yasamak varken neden cok azi ile yetinmeye calisiyim ki? Illa 20 milyon luk evde oturmaya gerek yok. Benim bahsettigim birseyleri dusunmeden yasamak.
    Insanlar yasadiklari sehirden bile disari cikamiyor birakin yurtdisina cikmayi farkli sehirde tatil bile yapamiyor.
    Ben ailem neden her yil rahatlikla tatile gitmesin ki? Bir ulke gorse degisik insanlarla tanissalar guzel olmaz mi? Maddiyat sikintilari cekmedigi daha az stresli bir hayat yasamalari ben bunlari istiyorum.

• Bu ileti silindi!

• @GizemYılmazz siiznle aynı fikirdeyim ev sahibi ile davalığım sadece hedeflerinizi küçük tutmayın dedim gelirim iyi ama bir ev alırken dahi zorlanıyoruz bu yüzden gitmek istiyorum

• @T-C-Kubilay-Dikici Kötü ya da art niyet aramıyorum tabii ki fakat '' Hedefinizi her zaman yüksek tutun, bende aynı durumlardan muzdaribim, çocuklarım için yıllarca birikim yaptım ev almak için fakat çocuklarımın da aynı dertleri çekip, aynı düşünce yapısıyla büyümesini istemediğim için gitmek istiyorum'' diyebilirsiniz mesela hocam daha net anlaşılır olabilmesi için. Çünkü benim yazdığım şeyden sonra sizin verdiğiniz cevap çok farklı anlaşılıyor. Neyse sorun değil zaten, ben de yanlış anlamış olabilirim. İyi geceler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.0k

| | | |