Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@gtx295 Diğer sezonlarda mürsel yok tavsiye ederim ama genelde 2 çeşit insan türü oluyor

1- Yaşlı abd li erkek genç ukraynalı kadın
    2- Yaşlı abd li kadın genç nijeryalı erkek 😂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Diğer sezonlarda mürsel yok tavsiye ederim ama genelde 2 çeşit insan türü oluyor

1- Yaşlı abd li erkek genç ukraynalı kadın
    2- Yaşlı abd li kadın genç nijeryalı erkek 😂

İnsanlar artik daha iyi hayat için ellerinden ne gelirse yapiyor. Bilemiyorum bana çok tuhaf geliyor ya yaşli birisinin genç birisine aşik olmasini kimse beklemiyor herhalde?

• ⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@goodluck Antalya'da 4 sene yaşayınca yazdan, güneşten, sıcak havalardan nefret eder bir hale dönüştüm 😃

O zaman Florida en son sececegin yer olmali

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam her şey beklenir garip garip tipler var. Bir adam var 55 yaşında kızı 28 yaşında gidiyor filipinlerden kızının yaşından küçük kadın felan buluyordu onunla yapamadı sonra gitti kendi ülkesinden yine kızından küçük bir kadın buldu. Havasından mıdır suyundan mıdır bilmem herhalde 2 tarafın felan da gözleri bozuk başka ihtimal pek veremiyorum

@gtx295 Valla hocam her şey beklenir garip garip tipler var. Bir adam var 55 yaşında kızı 28 yaşında gidiyor filipinlerden kızının yaşından küçük kadın felan buluyordu onunla yapamadı sonra gitti kendi ülkesinden yine kızından küçük bir kadın buldu. Havasından mıdır suyundan mıdır bilmem herhalde 2 tarafın felan da gözleri bozuk başka ihtimal pek veremiyorum

Ne diyelim alan mutlu satan mutlu...

• ⭐⭐

@gtx295 Güzellik algısı çok değişken hocam burada mesela 80 kilo kadına erkekler şişman derken abd de 120 kilo kıza yazılan milyon tane erkek oluyor öyle hesap edin... Oralarda çok normal şey bu olaylar

@gtx295 Güzellik algısı çok değişken hocam burada mesela 80 kilo kadına erkekler şişman derken abd de 120 kilo kıza yazılan milyon tane erkek oluyor öyle hesap edin... Oralarda çok normal şey bu olaylar

Dogrudur hocam. Herkesin algisi farkli... ama insanda 200 kg olmaz ya.. Bu ağir yaşamlarda 350 kg kadinin sevgilisi vard. Ben bunu böyle kilolu seviyorum zayiflarsa sevemem diyordu anlamadim.. 350 kg abi insanin iyiliğini mi düşünüyor kötülüğünü mü...

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam o yönden bakarsanız öyle gözüküyor ama kalori hesabıyla bakarsanız 200 250 kilo olmak inanın hiç zor değil özellikle bol yağlı şekerli şeyler yiyorsanız gayet orta boyutta 3 öğünle davul gibi bile olabilirsiniz hatta öğün artırmadan kola gibi meşrubatlarla bile olabilirsiniz

• Yasaklı

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Öyleyse sorun olmaz hocam gönül işi ile yaparsanız çünkü biliyorum çok tlc izlediğimden bazen cidden insanları sırf bir vize için kullanıyorlar bence bu karaktersizlik

Sevmediğim bir insan ile ayni evi paylaşmak kötü gerçekten. Eğer birde para göz biri ise sürekli ya para ister vermezsen bu sefer şikayet eder olan senin gc yada vizene olur. Belirli bir süre evli kalman da gerekiyor. Yani tamamen stres li bir olay.

Gönül işi kalmadi artik gerçekten seven birini bulmakta zor. Hele bilmediğin bir ülke vatandaşi ile evlilik.

“Proving toxic relationship” greencard a başvurabilmek için bir sebeptir. GC giden bildiğinizden çok daha fazla yol var. Sağlam bir avukat toksik ilişkiye maruz kaldiginizi ispat eden kanıtlarla beraber dava açarak sizi toksik ilişkiden kurtarabilir ve tebrikler artık GC sahibisiniz.

Bir başka yolu;
    Evlendiniz ve evde sözlü veya fiziksel şiddet var. Hemen bir avukat tutuyorsunuz ve evi terkederek bir gece barınma evinde geçirerek sonra bir arkadaşınız yanına geçiyorsunuz veya ekonomik durumunuz yeterliyse kendi ayaklariniz üstünde de durabilirsiniz. Tebrikler evliliğiniz mahkeme yoluyla sonlandırılır ve GC biz tehlikeye girmez.

Bunun yerine direkt mahkemeye de verebilirsiniz. Ancak; bu durumda eşiniz ciddi sorun yaşar.

Düşündüğünüzden çok daha farklı gerçekler var.

• ⭐⭐

Kaşla göz arasında 71 i gördük sayaçta. Geliyor gelmekte olan 🙂

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Öyleyse sorun olmaz hocam gönül işi ile yaparsanız çünkü biliyorum çok tlc izlediğimden bazen cidden insanları sırf bir vize için kullanıyorlar bence bu karaktersizlik

Sevmediğim bir insan ile ayni evi paylaşmak kötü gerçekten. Eğer birde para göz biri ise sürekli ya para ister vermezsen bu sefer şikayet eder olan senin gc yada vizene olur. Belirli bir süre evli kalman da gerekiyor. Yani tamamen stres li bir olay.

Gönül işi kalmadi artik gerçekten seven birini bulmakta zor. Hele bilmediğin bir ülke vatandaşi ile evlilik.

“Proving toxic relationship” greencard a başvurabilmek için bir sebeptir. GC giden bildiğinizden çok daha fazla yol var. Sağlam bir avukat toksik ilişkiye maruz kaldiginizi ispat eden kanıtlarla beraber dava açarak sizi toksik ilişkiden kurtarabilir ve tebrikler artık GC sahibisiniz.

Bir başka yolu;
    Evlendiniz ve evde sözlü veya fiziksel şiddet var. Hemen bir avukat tutuyorsunuz ve evi terkederek bir gece barınma evinde geçirerek sonra bir arkadaşınız yanına geçiyorsunuz veya ekonomik durumunuz yeterliyse kendi ayaklariniz üstünde de durabilirsiniz. Tebrikler evliliğiniz mahkeme yoluyla sonlandırılır ve GC biz tehlikeye girmez.

Bunun yerine direkt mahkemeye de verebilirsiniz. Ancak; bu durumda eşiniz ciddi sorun yaşar.

Düşündüğünüzden çok daha farklı gerçekler var.

Son zamanlarda çok çok çok büyük oranda interview yapılmadan 90-120 gün içinde acceptance letter alıyor evlilik yolu ile başvuranlar. O kadar dolular ki incelemiyorlar bile evlilik bazlı dosyaları.

• @nursena34 seçildiğinizi öğrendikten sonra DS260’ı dikkatli doldurduktan sonra (olabildiğince az hata ile) yeni mali yılın başlamasını beklemekten başka yapacak bir şeyiniz yok. Herhangi bir evrak vb gönderilmiyor. Bol şans

• @newbie97 günler hizli geciyor

• ⭐⭐

@newbie97 Zaman gerçekten turbo hızında geçiyor 😀

• ⭐⭐⭐⭐

@newbie97 ben onuda okumuyorum 😂

• ⭐⭐

@lawyergirl 90 lar ve 80 ler daha hızlı geçmişti aslında

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 ben onuda okumuyorum 😂

Okuma yazmayı yarın öğrendiğindendir. 😂

• @newbie97 zamana yetişmek hiç mümkün değil gerçekten

• @Ping-PONG bu tür şeyleri böyle iyi bildiğinize göre siz de böyle bir şey düşünüyorsunuz

• Yasaklı

@yaren94, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG bu tür şeyleri böyle iyi bildiğinize göre siz de böyle bir şey düşünüyorsunuz

Anlamadım. Neyi?
    Bilmediğim bir sorun mu var acaba 🙃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |