Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Uzun zamandir bu basligi acmayi dusunuyordum. Ben 7 yildir postanede bircok degisik pozisyonlarda Sales and Services Associate (gise gorevlisi) , city carrier assistant (dagitim) calistim. Su anda da dagitim merkezinde clerk olarak devam ediyorum. Postanedeki tum surecleri biliyorum. Paket, mektup gonderimi ve diger postane islemleri konusunda soru cevap seklinde ilerleyebiliriz. Fedex ve Ups konusunda da postane kadar olmasa da yardimci olmaya calisirim. Oralarda calisan yada bilgi sahibi olan arkadaslar varsa onlarinda desteklerini alarak konuya devam edebiliriz.

• @goodluck Ilk soru benden olsun, bir sirket tarafindan toplu paket gonderimlerinden(farkli adreslere) biraz bahsedermisiniz. Firmaya toplu gonderim icin bir indirim yapiliyormu, belirli bir saatte urunler gelinip ofisinizden aliniyormu vs. gibi konular. Tesekkurler.

• ⭐⭐

@Er-Rayn, içinde söyledi: Postane (USPS), FEDEX, UPS ile paket ve mektup gonderimi hakkinda bilgiler

@goodluck Ilk soru benden olsun, bir sirket tarafindan toplu paket gonderimlerinden(farkli adreslere) biraz bahsedermisiniz. Firmaya toplu gonderim icin bir indirim yapiliyormu, belirli bir saatte urunler gelinip ofisinizden aliniyormu vs. gibi konular. Tesekkurler.

Evet indirim oluyor. Kac paket uzeri gibi sayilari bilmiyorum. Onu kendileriyle gorusmelisiniz. Stamps.com gibi anlasmali vendor sitelerde de bu gibi konularda deal bulabilirsiniz. Onlarda coklu gonderimlerde indirim sagliyorlar. Size dagitim yapan carrier ile gorusurseniz. Sizin posta dagitim saatinizde gelip outgoing maillerinizi sizden teslim alir. Kargolarda prepaid label hazir olmali

• @goodluck Özel posta kutusu kiralarsak greencard ve ssn gibi federal hükumetten gelen önemli postalar sorunsuz bir şekilde posta kutumuza gelir mi? araştırmalara mi göre posta kutu kiralandiginda bu tarz önemli evrakları oraya bırakmıyorlarmis doğru mudur.

• ⭐⭐

@Cevdet51, içinde söyledi: Postane (USPS), FEDEX, UPS ile paket ve mektup gonderimi hakkinda bilgiler

@goodluck Özel posta kutusu kiralarsak greencard ve ssn gibi federal hükumetten gelen önemli postalar sorunsuz bir şekilde posta kutumuza gelir mi? araştırmalara mi göre posta kutu kiralandiginda bu tarz önemli evrakları oraya bırakmıyorlarmis doğru mudur.

Ozel posta kutusu derken postanenin kendi kiraladigi posta kutusundan bahsediyorsaniz oraya tum postalar ve paketler birakilir. Ancak farkli bir yerin posta kutusunu kiralayacaksaniz onu bilmiyorum. Orada sorun yasanabilir.

Benzer Başlıklar

• 13
  • 140
  • 3
  • 43
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |