Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 💘 💲 🇺🇸 🇹🇷

• Bugun Massachusetts eyaletinden amerikan araçı mustang vardı..kapımın önünde sahibini aradım bulamadım 2 sohbet edecektim..benide al götür abd ye diyecektim
    gelmedi sahibi:D

• Merhaba,
    İlk basvurumu yaptıgım gecen yıldan beri fırsat buldukca hem siteden hem telegram grubundan faydalanıyorum. Site ne kadar bilgilendirici ve seviyeli ise, telegram grubu da o kadar seviyesiz. Kufur kıyamet gırla gidiyor. Herkes birbirine destek olup bilgi paylaşacagına laf sokmaya yer arıyor adeta.
    Halbuki hepimiz aynı yola bas koymus insanlarız.

• ⭐⭐⭐

@vicente hangi telegram grubundan bahsediyorsunuz forumun şu anda başvuranlar için oluşturduğu bir telegram grubu yok. Forumdan bağlantısız bir telegram grubundasınız galiba

• forumdan bagımsız muhtemelen evet. Fakat insanlar nasıl bu kadar birbirini yıpratıyor şaşırıyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@EasternStar en basindan beri ayni pasaportu kullaniyorum ve vizeyi 2022 ekim de aldim!

• ⭐⭐⭐⭐

@Ufuk-Sener cok guzel bir yer gittim insanlari basta soguk gibi gelebilir kisaydi ziyaretim ama modern bir sehre benziyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@lawyergirl gezmek icin cok guzel 😃 devaminda guzel kazanmiyorsan hic bulasma derim 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@fredyjones mustang li seni goturmezdi zaten 😃 dikkat et 😃

• @Rhonster Mülakatta da daha önce göçmenliğe başvurdum demediniz diye varsayıyorum 🙂

• @hadi-BE Oregon'da olan bir arkadaşım sabah bana bir fotoğraf attı, cidden canım çekti, Nisan ayına planımı yapıyorum 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@EasternStar sorsaydi soylerdim ama hic bir sekilde ikisininde baglantisi yok ilgilenmiyorlarda. ama illa ki millet kafasinda kurmak istiyor bir senaryo iste naparsin.

• ⭐⭐⭐⭐

@EasternStar gocmenlige de basvurmadim bu arada cekilise basvurdum. ikisi farkli seyler.

• ⭐⭐

@Rhonster Çok mu pahalı?

• @fredyjones MA’de çok tercih edilen bir araba değil Mustang 🙂 çoğunluk SUV araç kullanıyor.

• @Rhonster ÇOOOOOOK GÜZEL ŞEHİR - ÇOOOOOKKKKKK AŞIĞIM NASHVİLLE TN

• Günaydın Arkadaşlar

• Herkese günaydın umutlar hala taze çekilişten umudumuz var 🙂

• Günaydın bugun değişik bir güne uyandım aslında kararsızlık içindeyim dv24 başvururken rahattım eşimde istiyordu tr'den gitmeyi bende istiyordum bir miktar birikmişimiz birde motosikletim vardı satar gideriz diyorduk bunun en büyük sebebi türkiyedeki ekonomik çöküntü olmuştu ondan önce böyle bir düşüncemiz yoktu türkiyedeki ekonomik çöküntünün çocuklarımın geleceğini etkileyeceğini düşünüyorduk eşimle neyse dv24 başvurduk sonra benim işlerim hızlandı kazancım iyi oranda arttı güzel bir birikim yaptık dedim çıkarsa orada bize çok rahat edecek bir rakama ulaştım dedim sonuçlar açıklandı ve çıkmadığını gördüm vardır bir hayır dedim annemle kayınvalidemi umreye gönderdim geldiklerinde hayatım daha büyük değişikler oldu işlerim artış devam etti eşim iş yerinde terfiler almaya başladı dv25 başvurumuzu yaptık hayat eşimle benim için hızlı bir şekilde güzelleşiyordu aralıkta eşim çalıştığı iş yerinde müdür oldu ben çok hızlı yükseldim iyi bir maaş almaya başladım hane gelirimiz türkiyenin ortalamanın üstüne çıktı ev sahibimle kira zam oranı yüzünden 2023mart ayında davalık olmuştuk %300 zam yılbaşında tekrar zam yapacağını iletmişti kabul etmediğim için davalık olmuştuk... şimdi evim satılıyor ve evimi satın alacak imkanım var bir miktar kredi çekip ve alma kararı aldık evi şimdi gc çıkarsa gitmelimiyim gitmemelimiyim çok kararsızım gitmek için evi satmak zorundayım gitmezsem ilerde keşke dermiyim bilmiyorum çok kararsız kaldım

• ⭐⭐

@hasnotben Günaydın, az kaldı az daha geçen 160 lardan geri sayıyorduk 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |