DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Biliyorum içinde full şeker ve süt tozu var azıcık kahve var ama özellikle karton bardakta 3ü1 arada içiyorsanız onun tadı 20 bin liralık kahve makinesinden çıkan kahveden bile güzel geliyor insana 😁

Tamam hadi şimdilik içekoy. Amerika'ya gidince ben seni gerçek kahveye alıştırıcam 😂

• ⭐⭐

@hadi-BE Hayatımda starbucksa gidip kahve içmedim oralara götürmeyeceksen okeyim 😁

• Yasaklı

@hadi-BE Hayatımda starbucksa gidip kahve içmedim oralara götürmeyeceksen okeyim 😁

10 yılım bir plazada çalışarak geçti. Starbucks in uygulaması sayesinde rakam çıkarmak mümkün. 10.000 den fazla kahve içmişimdir. Derseniz ki mükemmel mi? Hayir çok daha güzel kahveleri çok daha ucuza icebilirsiniz ancak; Starbucks ta içilen kahvenin bir esprisi var. Bazıları bunu şımarıklık, gösteriş olarak görebilir ama işin asli biz arkadaşlarımızla dostlarımızla iş arası bir sohbet kaçamağı olarak gördüğümüz için olay kahve olmanın ötesinde.

Starbucks ta kahve içmek esittir Boğaz’da bir mekanda kahve içmek diyebiliriz çünkü iş saatlerinde size dostlarınızla sohbet edecek, rahatlama imkanı sunabilecek ortam orası. 🙃

• Yasaklı

• ⭐⭐⭐

Ne kahveciler vardı be. 3. nesil kahve muhabbeti var. Mesela ben de onlardan içmedim hiç. Beraber keşfediriz arkadaşım 😁

• ⭐⭐⭐

@Ufuk-Sener tabii ki pazar çok büyük bundan yana bir sıkıntı yok.Yani bulmak istediğiniz her şeyi bulabiliyorsunuz kolay bir şekilde çayından, kahvesine, şekerinden, çikolatasına rekabetsiz bir pazar olmayacağını belirtmek için söyledim size

• @newbie97 sütlü tatlıları çok samak tadları uymadığı için mi acaba?

• türk kahvesi yada filtre kahve candır gerisi heyecan 🤣

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@siraysessiz Evet hocam onlar sanırım sadece bol şekerli şurupları seviyorlar ondan sütlü tatlı yerine şerbetli tatlılar daha çok rağbet görür

• ⭐⭐

@Ping-PONG Bizimkine yaptığından sonra dediğine inanırım 🙂

• @siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

türk kahvesi yada filtre kahve candır gerisi heyecan 🤣

basim agridigi zaman bas agrisini gecirmek icin kullaniyorum ben :))))

• @Ufuk-Sener neden 50 yaşı sınır yaptınız bilmiyorum ama ben şu an 50 yaşındayım gc için uğraşıyorum ayrıca ab vatandaşı olmak için ayrıca uğraşıyorum kısacası bütün tuşlara basıyorum yeter ki olsun gidelim arkaya bile bakmadan hemde o kafadayım.birçok sebebi var burada herkesin kendine göre olduğu gibi birçok sebep yazılıyor zaten hepsine katılıyorum o yüzden kaçarcasına gitmek istiyorum.oralarda hayat kolay değil onuda biliyorum ama biz özellikle ekonomik yönden bugüne kadar bu ülkede başarılı olmuşsak her yerde olabiliriz,çalışan adama hayat zor olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10 ne sacmaliyorsun abi ya oyle olsa 6 yildir gc ye basvurmam. saglik personeli olup red yiyen onlarca kisi taniyorum bizzat yok kurma su kafandan sacma sapan hikayeler.

• ⭐⭐⭐

@Rhonster konu lottery kazanmanın meslek ile alakası var mevzusuna kadar gider buradan kafada kurmak bedava nede olsa 😂

• Herkese günaydın. 80 ler de eriyip gidiyor :))

• Günaydın millet herkes burada mı? :))

• @Emre-Kurtulmuş Vizeye başvurduğu pasaportla başvuru yapanlar için sorun olabilir, onları daha rahat bulabilirler; ama pasaportsuz başvurular için doğrulama yapmak çok zaman alır, uğraşmazlar.

• @Ufuk-Sener Ben her gün gibi yine online 🙂

• ⭐⭐⭐

@EasternStar konu zaten bulurlar bulamazlar değildi ki konu sadece bir örnekle ortaya bu doğru diye bir kişinin inatla yanlış bilgi vermesiydi, isteseler zaten yüz tanıma sistemiyle foroğraflardan ayırt etmeleri çok zor olmasa gerek

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.0k

| | | |