Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

farklılıklarımızı biraz konuşturmalıyız... otura otura bu hale geldik kendi adıma konuşuyorum biraz tabi... düşünüyorum şimdi neler yapabilirim diye tüm tuşlara başmak değilde bu kendinşin farkına varıp hangi koşulları zorlayabliriz ona bakma va aralarından en iyisini seçmek:)

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

farklılıklarımızı biraz konuşturmalıyız... otura otura bu hale geldik kendi adıma konuşuyorum biraz tabi... düşünüyorum şimdi neler yapabilirim diye tüm tuşlara başmak değilde bu kendinşin farkına varıp hangi koşulları zorlayabliriz ona bakma va aralarından en iyisini seçmek:)

Kesinlikle doğru. Son 2 senedir çekilişi bekleyen biriydim. Bu hafta eşimle artık EB3 vb yöntemlere yönelmeye karar verdik. Konfor alanını terkedip kendimizi hayallerimiz için zorlamamız gerekiyor....

• ⭐⭐

@caliskanpr aynen öyle her yolu zorlamamız gerekiyor çünkü şansımız giderek azalıyor inşallah allah herkesin kalibine göre olanı verir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 kalıbına göre verse ozaman 200 kilo 2 metre çok mu şansı olur. Telefondan yazarken yanlış yazmışsın 🙂 "i" harfini silersin.

• ⭐⭐

@ayvalik10 valla hem kalıbına hem kalbine göre versin allah daha iyi olmaz mı:)))

• ⭐⭐

@caliskanpr EB3 ile alakalı süreç başlatanlarında bulunduğu (https://yesilkartforum.com/forum/topic/6765/eb-3c-ew-other-workers-vizesi-aşamaları/1153) başlığını inceleyebilirisiniz.

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@caliskanpr EB3 ile alakalı süreç başlatanlarında bulunduğu (https://yesilkartforum.com/forum/topic/6765/eb-3c-ew-other-workers-vizesi-aşamaları/1153) başlığını inceleyebilirisiniz.

Bilgi için teşekkürler. Hali hazırda hem belirttiğiniz başlık hem de diğer EB3 içeren tüm başlıkları yakından takip ediyorum.

• @EasternStar Hocam öyle bir yazmışsınız ki sadece inşaallah greencard çıkar da gideriz diyebiliyorum.Tabi gidebilirsek😂

• @Birgariphayat Hocam bunlar beklenen şeyler, 2020'deki düşük faiz ucuz para döneminin ekmeğini iyi yiyenlerdenim, etrafımda tanıdığım sevdiğim herkese ev aldırmaya çalıştım, bir kısmına aldırdım. Herkese tavsiyem şuydu; bankaya gidin ve kanınızın son damlasına kadar, çekebildiğiniz kadar kredi çekin 🙂 O dönemi iyi değerlendirebilenler için bugünler ekstra kazanç; çünkü 110.000 TL'ye alınan evler 1.500.000 oldu. 55.000$ eden ev 140.000 $ oldu. Benzer önermeyi o yıllarda düşük faizle araba alan kişiler için de söyleyebiliriz.

İyiyi kötüye dönüştürmek için bir yanlış yeterliyken kötüyü iyiye dönüştürmek için yanlışsız defalarca doğru karar ile belirli bir süre gitmek lazımdır. Bozmak kolay, onarmak zordur. Şu an için en azından yanlışsız bir dönem başladı, gelişmeler umut verici, bana göre tek hata KKM adı verilen garabet, KKM durdurulunca da bir kur atağı yaşanacak, ondan sonra daha iyi günler başlayacak.

• ⭐⭐

130 lu günleri de gördük ya azı gitti çoğu kaldı 🙂 Acı gerçek ise yaşlanıyoruz

• herkes ah bir çıksa der ama kime çıktıysa şanslı malesef şanslılar içinde bile şanslı olmak lazım

• @EasternStar iyi günler değil, daha da kötü günler gelecek hocam 🙂
    tr tarihini okuyan herkes bilir bunu.

• @charon Sonunu ayarlamadiklari surece Turkiyeyi asla batirmazlar. Hasta yataginda can cekisen hasta gibiyiz. Tam olecekken ilac verip durumumuzu iyilestirirler ama asla ayaga da kaldirmazlar.

Yaser arafatin bir sozu var; Ufkunuzu genişletin. Siyasette tesadüf yoktur...

Bunu ulke siyaseti icin de dusunebilirsiniz...

Ben son 10 senedir hicbir secime inanmiyorum hicbir siyasetciye inanmiyorum. Benim gozumde hepsi koca bi yalanci. Emin olun hepsi ayni isi yapiyor. Ideolojileri bana bize uzatilan havuclar olarak goruyorum. Birisi eskiyince diger birisi devreye girer digeri de eskiyince baskasi devreye girer...

DUZEN ASLA DEGISMEZ duzulen hep aynidir yani bizleriz...

• merhaba forumu baya araştırdım ama bulamadım soran olduysa ve göremediysemde affola
    green card mülakatında 2 ufak bebek varsa , onlarda görüşmeye giriyorlar mı ? yani sonuçta bebek durmuor yerinde ve bunun maması bezi var içeri bir şeyde sokamıyorsun bunu tecrübe eden varmı çok merak ettim nasıl oluyor ?

• İnşallah Trump kazanır da kaçak göçek giden kim varsa geri yollar ülkelerine. O kadar çok istiyorum ki Trump kazansın...

• ⭐⭐⭐

@HilalÜstün geri yollayabilme noktasından çok emin değilim fakat ama gelen göçü azaltacaktır diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz bebekle ilgili bebek bezi yada mamasını dışarıdan görünecek şekilde poşetle koyabilirsin. Eğer almazlarsa bile sana dışarıya çıkman için bir kağıt veriyorlar giriş çıkışın kolay olsun diye. Mülakat zamanı da sıranın arkasında iseniz güvenlik görevlisine kendinizi gösterirseniz ozaman ilk sıraya sizi çağırıyorlar. İlk girişte sizleri görsünler daha sonra konuşursunuz. Ayrıca içerisi zaten oyun bölümü var çizgi film açık tv gibi

• @ayvalik10 cevap için çok teşekkürler 🕊

• @siraysessiz merhaba. Geçen yıl Ankara için 14 yaş altındaki çocukları mülakata getirmenize gerek yok denmişti, hala öyle mi, bilmiyorum.

• @Beykentli Daha gecen hafta mulakattan once gelen bilgilendirme mailini gore hala gecerli.

" IMPORTANT UPDATE: Derivative children under the age of 14 are no longer required to appear in person for their visa interview. This means that if your child is not the principal applicant of an IV case, such as IR2, CR2, FX, and F22, F24 and IR4 they are not required to appear in person for the interview. Principal applicants, including children under 14 are required to appear for an interview. If you have any questions or concerns regarding this update, please do not hesitate to contact us via e-mail. "

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

38

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |