DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @T-C-Kubilay-Dikici pek önerilmemekle beraber kullanan kullanıyor, normalde yeni fotoğraf gerekli, kullanıpta kazanan var sanırım ama bir risk alınmış olur, bende eskisini kullanırım belki.

• ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici evet biz bu şekilde kazandık ama önerim ekstrem bir durum olmadıkça 5 dakikanızı ayırıp güncel fotoğrafınızı çekin

• Günaydın millet

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@svsucr 😞 ben hala hakkınızda hayırlı çok daha güzel bir yolla gideceğinizi düşünüyorum
    geçmiş olsun dosya taşımanıza rağmen böyle olması tüm dünyada birden alınan bu karar çok üzücü... sona kalındığı için muhtemelen tüm kontanjanı doldurunca yapılan bu olmuş ama çok haksız tabi... ama her zaman söylenilen gibi dv lottery yi kazanmak green kartı aldık gidiyoruz demek değil, sonuna kadar direniyorsunuz ve sonunda ya mutluluk ya hüsran oluyor... allah daha güzel kısmetlerle karşılaştırsın inşallah yolunuz açık olsun 🙏

• ⭐⭐

günaydın herkese:)

• ⭐⭐

@Turco zaten vize mulakatına gidileceğinden bir gün önce falan sağlık muayenesine girilmesi de bu yüzden, alınabilecek en geç tarihta sağlık raporu alınıyor ki; süreç uzun olsun ...yoksa mülakat tarihi belli olduğu anda yada haftalar öncesinden de sağlık raporu alınırıdı... hep ucu ucuna denk getiriyorlar ya, bence bu da biraz ondan işte

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 vize mülakatından 1 gün önce sağlık muayenesine girilmesi önerilmez çünkü rapor zaten ertesi gün öğleden sonra çıkıyor en erken olarak yani 1 gün önce gitmeniz mülakatınızı riske atar çünkü eksik evrakla mülakata girmiş olursunuz buda APye kalmanıza neden olur. İlk aylarda çok sıkıntı olmasada mali yılın sonlarına doğru böyle bir riskli hareket tavsiye edilmez asla. Mülakattan 2-3 hafta öncesine sağlık muayenesi alınması en sağlıklı yöntem olur

• ⭐⭐

ya valla şu green kart için bir umudumuz vardı... çıkınca mutlu olup mülakat almak için dualar ediyorduk... şimdi bir de mülakat aldıktan sora kapıdan dönmeler çıktı başımıza her geçen gün kötüye mi gidiyor herşey acaba bana mı öyle geliyor?

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş yok cnm o kadar da değil lafın gelişi dedim olabilecek en son ucu ucuna 1 hafta bilemedin 10 gün öncesi en fazla... hele bir de bir aksilik falan olursa o da sıkıntı tabi... benim bildiğim hep bir hafta öncesinde anakara gidiliyor sağlık raporu tamamlanıyor biraz gezmeler tozmalar sonrada mülakata giriliyor şahit olduklarım hep böyle yaptı...

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 nolur nolmaz 1 günü ciddiye alanlar olur diye belirtiyim dedim bende. 1 hafta yeterli 2-3 biraz fazla garantici davrananlar için önerim, yada eğer tüberküloz geçmişiniz varsa olabildiğince erken muayene olmak en iyisi

• @debbieLA77 Bence bir gün öncesinde sağlık raporu almak çok riskli. Sadece sağlık raporu için değil bu sürecin her aşaması için riskli hareket etmemek gerekir diye düşünüyorum. Greencard çekilişi çok büyük bir şans ve bu şansı riske atmamak gerekir.

• @Turco Evet nadiren de olsa geçmiş deneyimlerde sıkıntı yaşayanlar olmuş. O yüzden riske atmamak lazım.

• Bugün fotoğrafı hallettim, 150 lira olmuş 🙂

• @JesusLord Hadi hayırlısı olsun hocam, geçen sene 50 liraya halletmiştim ancak görünen o ki zamlı tarifeye ayak uyduracağız

• ⭐⭐

Hiç para vermeyin boşuna, telefonlarda sırf bu iş için aplikasyonlar var. Oradan fotoyu elde edip siteden de check yaptınız mı tamamdır.

• evet ben telefon ile çekmiştim bir sorun olmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 sağlık raporu konusunda karıştırdın galiba. Çünkü bir gün öncesinden giremezsin. Sonuçlar bir gün sonra saat 15.00 den sonra veriliyor. Bu sebepten dolayı sağlık raporu için muayeneye daha önce ki günlerde giriliyor. Sonucu almak için bir gün önceden almaya gidiyorlar. Kaldı ki girdiğin günün akşamına kadar telefon beklemen gerekiyor. Eğer bir sorun varsa seni çağırıyorlar. Bu sebepten dolayı muayeneyi daha önce olmalısın.

• Benimki bir alışkanlık sanırım önceden fotoyu çektirip hallediyorum :)) ileriki senelerde eğer seçilmezsem bende kendim çekmeyi düşünüyorum teşekkürler herkese 🐨

• Merhaba arkadaşlar , Askerlik hizmetini yaparken loto sonuçlarını öğrenecek arkadaşlar var mı ?

Benzer Başlıklar

• 30083
  • 22189
  • 9899
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |