DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,

25 yaş altında ABD‘ye(lottery green card ile) geldiğimde mülakatta 25 yaş altı olduğumu belirttim ve Selective Services System(SSS) kayıt olmak istediğimi belirttim. Bana bir form doldurtup imzalattılar. Sonrasında ne olacağımı bilmediğim için hiç sorgulamadım. 29 yaşımda N-400 formunu doldururken SSS registration number istediler. Sitesinde sorguladım kendilerini aradım fakat bir kaydımın olmadığını belirttiler. Ve bu çok önemliymiş. Konsoloslukta yapılan bir hata veya ner neydense bir türlü SSS numarama ulaşamadım. N-400 işlemleri için çok önemli. Bunu nasıl alabilirim ve ne yapabilirim bu konu hakkında?

• Muslu Law Firm

@kfreeman, içinde söyledi: Selective Services Registration Kayit bulunamadi!

Merhaba,

25 yaş altında ABD‘ye(lottery green card ile) geldiğimde mülakatta 25 yaş altı olduğumu belirttim ve Selective Services System(SSS) kayıt olmak istediğimi belirttim. Bana bir form doldurtup imzalattılar. Sonrasında ne olacağımı bilmediğim için hiç sorgulamadım. 29 yaşımda N-400 formunu doldururken SSS registration number istediler. Sitesinde sorguladım kendilerini aradım fakat bir kaydımın olmadığını belirttiler. Ve bu çok önemliymiş. Konsoloslukta yapılan bir hata veya ner neydense bir türlü SSS numarama ulaşamadım. N-400 işlemleri için çok önemli. Bunu nasıl alabilirim ve ne yapabilirim bu konu hakkında?

Sayin@kfreeman, Selective Service Registrationin olup olmadigini asagidaki linkten kontrol edebilirsiniz. Yas durumunuza gore bunu yaptirmaniz gerekebilir. Vatandasliga basvurmadan once bu durumu kontrol edip halletmeniz gerekmektedir. Linke bakiniz https://www.sss.gov/verify/

• Kilitlendi  crazycells crazycells 

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 5
  • 2
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

223

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.1k

| | | |