Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ankara Antlasmasi

Ingilizce

Turkce

UK - ECAA business guidance Version 7.0
    Ingilizce

Yukaridaki kitapcik, basvurularin degerlendirilmesi sirasinda kullanilmak uzere olusturulmus bir kilavuz. UK’in Ankara Antlasmasi’na nasil taraf oldugunu da aciklayan sayfa:

72-E1814-F-2120-4-D25-B387-6-BD99-C7-FFEDE.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@spawnblack DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Selam arkadaşlar
    Merak ettiğim bir konu var 17 20 yaş arası uyuşturucu madde kullandım askere gitmeden 3 ay önce bıraktım tedavi oldum şuan 29 yaşındayım o günden beri kullanmadım hatta 3 yıldır sigarayı da bıraktım green card çıkma durumunda nasıl bir olayla karsilasirim bu durumda hiç bir ceza almadım bu konu ile ilgili gençlikte yapılan bir hataydı sadece

bir problemle karsilacaginizi zannetmiyorum, su an psikolojik bir sorun yasamiyorsaniz saglik raporunuzu sorunsuz almaniz lazim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

arkadaslar, Ankara anlasmasi ile ilgili bilgi ve sorular icin su konuyu kullanabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/200/i̇ngiltere-göçmenliği-ankara-anlaşması

• @crazycells teşekkürler ilginiz icin

• ⭐⭐ Yasaklı

@hsndmn var benim ankara antl red yiyen

• @yigitolizm benide bugün aradılar bu numaradan acaba öğrenebildinizmi yada geri aradınızmı bu numarayı ? Bende dolandırıcılar diye kapadım sonra acaba bir fırsatımı geri çevirdim diye düşündüm.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@musa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@yigitolizm benide bugün aradılar bu numaradan acaba öğrenebildinizmi yada geri aradınızmı bu numarayı ? Bende dolandırıcılar diye kapadım sonra acaba bir fırsatımı geri çevirdim diye düşündüm.

Bunlar dolandirici sayin @Musa , amaclarini veya numaralara nasil ulasabildiklerini bilmiyoruz ama sadece sizi degil herkesi ariyorlar.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1455/dv2020-bekleme-odası/673

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1455/dv2020-bekleme-odası/1931

alt metni

Numarayi engelleyebilirsiniz.

• @Calibraturbo Red yemenizdeki sebep neydi hocam? Ayrıca başvuruyu nereden yaptınız?

• Merhabalar,
    Ben 2016 yılından beri aracı kurum ile başuvuru yapıyordum. Başvuru bilgilerimin hatalı olduğunu farkettim ve sözleşmemi fesh ettim. Bu sene kendim başvuru yaptım ama iki gün önce bana aracı kurum tarafından bir mail geldi ve başvurunuz yapılmıştır dedi. Aradım bana dilekçe verdiklerini ve sorun olmadığını söylediler böyle bir şey olabilir mi? Çift başvuru olduğu için onlar kendi başvurularını iptal edebiliyorlarmış. Amerikan konsolosluğuna başvurmalı mıyım? Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

• @osslemm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar,
    Ben 2016 yılından beri aracı kurum ile başuvuru yapıyordum. Başvuru bilgilerimin hatalı olduğunu farkettim ve sözleşmemi fesh ettim. Bu sene kendim başvuru yaptım ama iki gün önce bana aracı kurum tarafından bir mail geldi ve başvurunuz yapılmıştır dedi. Aradım bana dilekçe verdiklerini ve sorun olmadığını söylediler böyle bir şey olabilir mi? Çift başvuru olduğu için onlar kendi başvurularını iptal edebiliyorlarmış. Amerikan konsolosluğuna başvurmalı mıyım? Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

aracı kurumun ya da herhangi bir başvuru sahibinin başvuruyu iptal yetkisi veya imkanı olduğunu düşünmüyorum. bence aracı kurum size doğruyu söylemiyor.

• @osslemm eğer aracı kurum sizin adınıza başvuru yaptıysa mükerrer başvurudan ne yazık ki otomatik olarak elenirsiniz

• Bana bu durum için dilekçe göndererek iptal edebileceklerini daha önce de bu durumu yaptıklarını söylediler. Böyle bir olanak var mı aracı firma yaptığı başvuruyu dilekçe ile iptal edebiliyor mu?

Bana bu durum için dilekçe göndererek iptal edebileceklerini daha önce de bu durumu yaptıklarını söylediler. Böyle bir olanak var mı aracı firma yaptığı başvuruyu dilekçe ile iptal edebiliyor mu?

bir önceki postumda da yazdığım gibi; böyle bir olanak söz konusu değil maalesef.

• Arkadaşlar herkese bol şans. Size bir sorum olacak başvurumu tamamladım onaylamak için tıkladım fakat o an sanırım net koptu onay numarası alamadım sonra tekrar bilgilerimi girdim tekrar onaylamak için tıkladığımda bu bilgilerle daha önce kayıt yapılmış uyarısı çıktı yani kayıt oldum fakat onay numaram yok ''onay numarasını unuttum'' sekmesini tıkladığımda 2019 seçeneği mevcut.2020 sekmesi açılacak mı ? ya da onay numaramı öğrenmemin başka bir yolu var mı ? yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim tekrardan herkese bol şans...

• @volturk konfirmasyon numarasını hatırlamadığınızda diğer kişisel bilgilerinizi girerek konfirmasyon numaranızı öğrenebiliyorsunuz ancak bunu yapabilmek için çekilişin yapılması ve sonuçların açıklanması gerekiyor.

• @VolkanU anladım hocam o zaman sonuçlar açıklanana kadar beklemekten başka çare yok. Umarım ozaman bir sıkıntı çıkmaz. Teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@osslemm DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Merhabalar,

arkadaslarin da belirttigi gibi, araci kurum size yalan soyluyor. Boyle bir dilekce ya da iptal soz konusu degil. Bu konuda yapabileceginiz bir sey yok maalesef.

Bana bu durum için dilekçe göndererek iptal edebileceklerini daha önce de bu durumu yaptıklarını söylediler. Böyle bir olanak var mı aracı firma yaptığı başvuruyu dilekçe ile iptal edebiliyor mu?

Verdikleri dilekceyi ve ilgili ABD Devlet Kurumundan aldiklari yaniti araci firmadan istemeyi dusunur musunuz?
    Not: Sahsi kanaatim size dogru bilgi vermedikleri yonunde.

DV-2020 Basvuru Yonergesi 'nden:

dv-2020.png

• Türkiye gibi fakir ülkelerde daha çok olmakla beraber dünyanın heryerinde olan birşey var ki o da; umut kapısı üzerinde dolandırıcılık ve aldatma... Bu yüzden asla ve asla aracı kurumlarla çalışmayın çalıştırmayın. Alın yanınıza İngilizce bilen birini ya da bu işlere hakim birini 10 dakikakınızı ayırın ve halledin. Benim kuzenimi aramışlar cümleye bakın “greencard kazandınız hakkınız yanmak üzere hemen kaydınızı yapalım” 😂
    Bize ne kadar saçma geldi değil mi? Yersen işte...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sharm sayin @Sharm bu yalani soyleyen firma, sahte bir cevap da hazirlamaktan cekinmez kanimca 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |