Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Serap-2 Orta Doğu'dan kurtulalım da tek dileğim bu.

• @Kramer Darısı başıma :)) Ama 50 yaşımdan sonra gelecek greencardın da ben.... :))

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Serap-2 Orta Doğu'dan kurtulalım da tek dileğim bu.

Meksika sınırından Amerika'ya doğru topuklarım popoma vura vura koşasım var...

Yeminle Suriyeli gibi hissediyorum kendimi.

• Tayvan'da 10 senelik oturum vizem var, işim iyi, kafam rahat, tanınmış bilgasayar hardware üreten bir Tayvan-ABD şirketinde, Avrupa satış temsilcisi olarak çalışıyorum, iyi bir referansım olmasına rağmen ABD ve Avustralya'dan 2'şer kez red yedim.Sebep ise maddi, şu para konusunu bir an önce halletsem iyi olacak, yoksa vize alması kolay, maaş çok iyi ama, giderler fazla, oğlum uluslararası, temel eğitimi ingilizce olan bir özel okula gidiyor, dolayısıyla biraz tuzlu.

Peder bey aradı geçen gün, Türkiye'ye çağırıyor yaz tatili için, kısa süreli olsa bile gelmem dedim, sen keyfine bak dedim 🙂 yaş 72, İstanbul'dan kaçıp, Kaş'ta ev yaptırıp yaşama planları yapıyor.

• Bana yeşil kart 6. başvurumda çıktı. Umudunuzu yitirmeyin, denemeye devam edin.

• ⭐⭐

Günaydın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Riethian bu cümle hiç hoş durmuyor. Bilgin olsun. Bazı kişiler 50 yaştan sonra gidipte bu sayfayı okuyanlar var. Sen şimdi gider gitmez hemen manager yardımcısı olarak işe başlayabilir misin yada wallmart yönetim kuruluna girebilir misin. Ondan yaş geç olur ancak tecrübe çok fazla ancak 50 yaşa kadar hep torpille pohpohlayarak çalışarak geldiysen bu cümlene katılırım.

• Günaydın saygıdeğer forum ailesi...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@simurg9492 günaydın

• Günaydın arkadaşlar...

• Günaydınlar efenim çaylar demlendi limonlu sular hazırlandı bir kez daha kontrol ettim sonucu yine has not been selected yazıyor...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@newbie97 her zaman söylüyorum bize çıkmıyorsa daha amerika bize hazır değil sorunlar olacak ondan çıkmıyor bizleri üzmek istemiyorlar 2023 mülakat tarihleri verilmiyor bakalım 2024 ne sorunlar çıkacak bekleyip görücez

• ingilizce bilen arkadaşlar they ile them arasında ne fark var, nerede kullanılıyorlar.

• GC cikmiyor diye hayiflanmak yerine daha reel planlar yapmamin adimlari yavas yavas atiliyor... Bugun guzel bir gun olacak. Her gunumuz guzel olsun bence... Herkes kendi hikayesini yazar. Oturmak yerine en guzel yapabilecegimiz sey bu cunku...

• @Murat-4 they onlar, them onları anlamında

Mesela “ all of them “ ( onların hepsi )

• @Chromium Ha İran siniri, ha Meksika sınırı 🤣🤣 aklıma her seferinde şu çocuklar geliyor ;

• @Uçan-hollandalı 😂 😂 hem gülüyorum hem üzülüyorum, yazık bizim insanımıza, yakında bende böyle olurum.😎 🤣

• Merhaba ben üstün zekalılar öğretmenliği mezunuyum. Diplomamın Amerika da geçerli olduğunu biliyorum. bunun için ne yapabilirim . Hiçbir bilgim yok

• @Murat-4 Ben de gülüp geçiyorum artık 🤣 mental olarak refaha kavuştuğumu hissediyorum.

• @ayvalik10 Cümlemde bir şey yok. Kimseye hakaret etmeden fikrimi paylaştım sadece. Katılıp katılmamak sizin bileceğiniz bir şey. Bu yaşıma kadarki kazanımlarımı tırnaklarımla kazıyarak elde ettiğim gibi kimsenin yazdıklarıma katılıp katılmamasına da ihtiyacım yok. Asıl sizin bu tepeden bakan yanıtınız pek hoş durmuyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |