Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• ÖNCELİKLE HERKESE İYİ AKŞAMLAR UZUN ZAMANDIR FORUMA GİREMİYORDUM BU YIL BNM ÜÇÜNCÜ BAŞVURUMDU AMA YİNE OLMADI HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR KAZANAN ARKADAŞLARI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ABD'YE GİRMEK NASİP OLUR İNŞ DARISI BİZLERİN BAŞINA🙂🙂🙂🙂🙂

• Arkadaşlar ds-260 formunda applicant kısmına girdiğimiz aile bireyleri, sonradan gitmek istemezlerse dosya yanar mi? Mesela ''do your children immigrating with you?'' sorusuna ''yes'' dedim ama sonradan şartlar el vermedi ve gelemediler. dosya komple mi yanar yoksa sadece gidemezler mi?

• @radres88, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

ÖNCELİKLE HERKESE İYİ AKŞAMLAR UZUN ZAMANDIR FORUMA GİREMİYORDUM BU YIL BNM ÜÇÜNCÜ BAŞVURUMDU AMA YİNE OLMADI HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR KAZANAN ARKADAŞLARI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ABD'YE GİRMEK NASİP OLUR İNŞ DARISI BİZLERİN BAŞINA🙂🙂🙂🙂🙂

Sayın @radres88 iyi akşamlar dilerim, hoşgeldiniz sizi yeniden görmek çok güzel. Hakkınızda hayırlısı olsun umarım gelecek sene talihli olursunuz. İletinizin tüm kelimeleri büyük harfle yazılmış klavyenizdeki capslock tuşunuz açık kalmış olabilir haber vermek istedim. 🙂

@raskarnos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar ds-260 formunda applicant kısmına girdiğimiz aile bireyleri, sonradan gitmek istemezlerse dosya yanar mi? Mesela ''do your children immigrating with you?'' sorusuna ''yes'' dedim ama sonradan şartlar el vermedi ve gelemediler. dosya komple mi yanar yoksa sadece gidemezler mi?

Sayın @raskarnos Eger DV2024 talihlisiyseniz, sorularınıza daha hızlı dönüş alabilmeniz doğru konu başlığına yazmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bu süreçte size yardımcı olabilmemiz için lütfen vize sürecinizi imzanıza taşıyınız. Konuyla ilgili başlıkların linkini aşağıda tarafınızla paylaşıyorum ;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1620487789023

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?_=1683545340674

• @paşa Teşekkür ederim 🙂

• ds-260 formunda electronic visa confirmation number diye bi numara var. bu sitede kontrol ettigimiz, dv lottery'nin bize verdigi confirmation number dimi?

• acil yardim gerekiyor arkadaslar formu doldurmaya basladim ama bu detayi hicbir videoda gormemistim

• Hayır farklı confirmation number,ikisinide kullanacaksın ama aynı değil

• @ozkan-akbulut 573c2ddb-5f5e-4872-acb0-b9b856054b90-image.png buraya ne girecegim yani anlamadim

• Hocam bak confirmation number i green card sonucuna bakmak için kullanıyorsun ,orada yazdığın uzun sayılı ve rakamlı olan ,case number ise sadece kazananlarin sahip olduğu ve kaçıncı sıradan kazandığını hangi kıtadan katıldığını gösteren bir numara ,senin soru işaretli kısım green card sonucuna bakarken kullandığın confirmation number kısmı

• @ozkan-akbulut bana da öyle geldi ama yine de sormak istedim teşekkürler.

• Arkadaşlar Ds-260 formunu doldurup yolladım, merak ettiğim konu bir kaç tane soruda eksik bilgi yüzünden mülakata çağırılmama ihtimali var mı?

• @Pamuk-0 merhabalar. Tebrikler. Lütfen sürecinizi imzanıza taşıyınız.
    Mülakata 21 yaş altı dahil çocuklar ile birlikte tüm aile fertleri gidecek, daha sonra sağlık raporunu aldığınız günden itibaren 6 ay içerisinde hak kazananların mutlaka ABd’ye giriş yapması gerekiyor.
    Asıl talihli aileden ilk giriş(hep birlikte de olabilir) yapması gerekiyor. Yani asıl talihli sizseniz, siz olmadan eşiniz ilk girişi yapamaz. Ama asıl talihli siz iseniz, eşiniz veya çocuklarınız sizden farklı bir zamanda giriş yapabilir. Dediğim gibi sağlık raporu aldığınız tarihten sonra 6ay içinde giriş yapılması şart

• @zerowan öncelikle tebrikler. Case numaranız yüksek olduğjndan, çağırılmama ihtimaliniz daha yüksek ne yazık ki. Eksik bilginln ne olduğuna göre değişir ama mülakatta düzeltilebilecek ufak eksiklikler için korkmanıza gerek yok. Ancak ds formunda yanlış bilgi vermek mülakatta elemmenize yol açar

• Arkadaşlar merhabalar, biliyorum belki de çok kez sorulan bir soru ancak her kafadan farklı ses geldiği için karar veremiyorum. Bana bu sene green card çıktı, mülakat numaram 21bin'lerde. Kız arkadaşımı da benimle götürmek istiyorum, bu sebepten ötürü DS260 doldurmadan hemen evlenme kararı aldık. Yarın kan testi verip çarşamba evlenmeyi planlıyoruz.

Bazıları hiç zaman kaybetmeden DS formunu doldurup sonrasında evlilik işlerine bakmamı söylerken, bazıları da çok hızlı evlenip o şekilde formu doldurmamı öneriyor. Bu konu hakkında bir fikri olan var mı acaba?

Teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@raskarnos kardeş dv2024 aşamaları odasında sordan daha hızlı yanıt alırsın. Adminler orda. Biz burda kalanlarız. Yakında dv2025 sohbet odası açılır oraya geçeriz. 🙂 burda hayallerimizi sohbetimizi konuşuyoruz. Tabiki burdaki her arkadaş sorularınıza cevap verir ama sen şu forumu iki saat okusan herşeyi çözeceksin.

• Sayın @asilolcu öncelikle tebrikler hayırlı uğurlu olsun.

Eger DV2024 talihlisiyseniz, sorularınıza daha hızlı dönüş alabilmeniz doğru konu başlığına yazmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Bu süreçte size yardımcı olabilmemiz için lütfen vize sürecinizi imzanıza taşıyınız. Konuyla ilgili başlıkların linkini aşağıda tarafınızla paylaşıyorum ;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2184/vize-surecinizi-imzaniza-tasiyin?_=1620487789023

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6410/dv2024-2024-green-card-lotosu-aşamaları?_=1683545340674

• ⭐⭐

@asilolcu genel kanı ds260 doldurup göndermeniz. Evliliğinizi mülakat maili aldıktan sonra formu açıp işletebilirsiniz. Öyle daha doğru. Dv2024 aşamaları odasından süreci takip ediniz.

• ⭐⭐⭐

@raskarnos etiket atmak yerine sorunuzu doğru konu başlığına sorarsanız hemen cevap alırsınız aslında

• @selamibasaran, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@raskarnos kardeş dv2024 aşamaları odasında sordan daha hızlı yanıt alırsın. Adminler orda. Biz burda kalanlarız. Yakında dv2025 sohbet odası açılır oraya geçeriz. 🙂 burda hayallerimizi sohbetimizi konuşuyoruz. Tabiki burdaki her arkadaş sorularınıza cevap verir ama sen şu forumu iki saat okusan herşeyi çözeceksin.

@selamibasaran 06.05.2023 tarihinde açıldı şimdiden 32 sayfa yazıldı kopun gelin 🙂

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6413/dv2025-sohbet-odası?page=1

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |