Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Cemda hadi bir şekilde lgbt olduğunu kanıtladi GC'da verdiler ama Türkiye'ye dönerse adamdan GC geri alırlar eğer ülkede de durum düzelirse (Türklerin lgbt hakinda düşünceleri değişirse) o zaman sıkıntı yok GC aldıktan sonra istediği gibi ülkesine gidip gelebilir

• Yeşilkartforumla tanışmadan önce de sonrasında da fikrim değişmedi legal olan neyse benim için doğrusu odur. Bugün illegal şekilde ABD'ye gidip bir şekilde orada tutunabilmenin yollarını bulmuş insanları eleştirirken bu davranışı bizim yapmamızın çok ironik olacağı kanaatindeyim. Bu hususta @hdemircanusa 'a sonuna kadar katılıyorum bu forumda belki de bizim yaşımız kadar başvuru yapıp umut besleyenler var bir gün ağızlarından böyle bir şey yazdıklarını duymadım/görmedim. ABD'ye gitmek tabiki çok önemli burada hepimiz aynı hayali paylaşıyoruz lakin arkamızdakilere zarar vererek gitmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Sayın @semavi 'nin sevdiğim bir sözü ABD siz ne iseniz onun daha fazlasıdır. İçinizde ne taşıyorsanız onun ortaya daha rahat çıkmasına ortam/alan hazırlıyor demişti. Eğer yanlış yazdıysam sayın @semavi beni düzeltecektir. Burada son kararın size ait olduğunu anlamakla beraber bir kez daha legal yolların kullanılmasını tavsiye ederim.

• @Sabri-FT Bizim toplum düzelmez hocam 😁

• @Sabri-FT GC aldıktan sonra TR ye gidenler varmış ama avukatlar buna garanti vermiyorlar görüşmelerde geri dönememe ihtimali var

• Yerimi alayım :),umarım Dv-2025'de şans yüzümüze güler.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Sabri-FT Bizim toplum düzelmez hocam 😁

Düzelse şaşarım 😅

Bazen ilerki seçimlerde 💡 kazansa da cezalarını çeksin diye düşünmüyor değilim 🙂

• @Sabri-FT 💡 bu sefer patlayacak gibi geliyor ama var bir umut 😃 Her şeye rağmen devam edilirse, ki yine de olma ihtimal var o zaman neler konuşuruz hiç bilmiyorum

• @Cemda, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Sabri-FT GC aldıktan sonra TR ye gidenler varmış ama avukatlar buna garanti vermiyorlar görüşmelerde geri dönememe ihtimali var

Evet gidenler var ama nasıl ABD ve TR'nin ortak vizesiz ülkeleri üzerinden seyahat ederek

Örneğin ABD a ülkesine vizesiz giriş mümkün TR'nin de a ülkesine vizesiz giriş haki var
    Yapan varsa bu yöntemle yapıyordur

• @Uçan-hollandalı muhalefet kazansa bile önümüzdeki 5-10 yil ülkenin toparlanması zor

💡Kazansa da kazanmasada yani her şekilde TR'de gençliğimiz pek yaşayamayacağiz😟

• 2025 için herkese selamlar şimdiden malum 2024 olmadı . ehehehe

• @Sabri-FT Bu enkazın devredilmesi halinde minumum iki sene boyunca daha dövizler-pahalılık yine devam edecek, yılların vermiş olduğu 💡 sağolsun sağlam iş yaptı ahahahah 🤣 🤣 Artık gülüp geçiyorum ben, umrumda bile olmuyor ama kurunun yanında yaş olarak bizde yandığımız için o içimize oturuyor.

Yaparsa kim yapar biliyorsun hocam 😃

• @Uçan-hollandalı yiğidi öldür hakkını yeme demişler 😂 o olmasa urfa'dan İstanbul'a araba ile yolculuk yapamayacaktım🙂

Evet dediğin gibi bu pahalılık devam edecek ama ama 2 yil mi sürer orası derin bir boşluk gönül isterdi o kadar olsun ama Almanya gibi bizimde fedakarlık yapmamiz gerekir yıllarca sadece ekmekle beslensek,günlük 12-16 saat çalışsak 2-3 yılda belki bir Almanya bir Amerika oluruz ama işte herşey fedekarlik istiyor

Tahmin et bizde ne yok🙂
    Var ama fakirlere var halka var

• Bu forumu okuyup sınırdan kaçak gitmeye çalışan var mıdır bilemem ama kaçak gidecek adamın da bu foruma ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum.

• 😞 yine başka bir odadayız..

• Sayaç olmayıncada bi boş oluyor oda.sanki evin duvarında resim yokmuş gibi

• @simurg9492 valla kaçak gitmeyi çok düşünüyorum, bazen gözüm çok kararıyor 😞 özelde çalışıyor olsaydım 1 gün düşünmezdim herhalde 😞

• Geçen sene hüsrana uğramıştım totem yapıp bu yıl ilgilenmeyeceğim belki o zaman çıkar dedim, bu yıl da çıkmadı 😅 Yerimizi şimdiden aldık bakalım artık totem tutmayacağım 😂

• @Sabri-FT Şuan çok feci bir durumda kuşak çatışması mevcut hocam burada 😃 bir taraf batıcıl diğer bir taraf ise anadolu irfanı olduğundan dolayı Almanya olabilme hayalleri hiç bir zaman kurmadım

• Bir de şunu anlayamıyorum. Gruplarda görüyorum hiçbir şekilde alakası olmayan kişilere çıkmış. Adam ekran fotoğrafı atıyor kazanmış, kazanmış mıyım diye soruyor. Sinir bozmamak elde değil bu süreçte 😞

• @Burcu-Boz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@simurg9492 valla kaçak gitmeyi düşünmüyor değilim he.. bazen gözüm çok kararıyor 😞

Bir akrabamin sözüdür sağlam bir tanıdık yoksa ve asgari ücretin altında çalışmaya razıysan kaçak iyidir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |