Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Murat-4 Ah ne kadar güzel olurdu 20 bin değil 30.000$ öderdim o şekilde

Bunu sadece siz değil bir çok kişi öderdi bu parayı
    @Murat-4 bey'in dediği olsaydı eğer

Zorlasak belki yaparlar yeni ödeme planı ne dersiniz🙂

sesimizi duy @eb3vize-com foruma özel ödeme planı oluşturun 20 bin almayın 25 bin$ alın ama yeter ki paranın beli bir kısmını çalıştıktan sonra ödeyelim eminim bir çok kişi böyle olursa bugünden başvurur bu yola

• @zazozu eb3 ü benimde araştırmam lazım, bu gece bir bakayım.

• ⭐⭐

@paşa Nasıl olacak bilmiyorum , 20.000$ lık masrafı şirket ödesin , ben oraya gidince 30.000$ olarak ödemeye razıyım.

• Yine mi yine maalesef

• eb3 ile ilgilenen arkadaşlar eb3 sohbet odasında baya bir soru cevapladılar inceleyin isterseniz.

• Yasımız daha fazla ilerlemeden çıksa bari 😔

• Yatırımcı vizesi bizim gibi kısıtlı bütçesi olanlar in hayalden öte bir durum . 100k$ - 150k$ lardan bahsediyorlar , ben ve eşim 8 yıldır çalışmamıza ragmen ev kira , çocuk var , o kadar paranın 4/1 ini zor biriktirdik . oda greencard çıkarsa yada avrupaya gidersek diye dokunmaya kıyamıyoruz .

Keşke Eb3 vizesi ücretlerinin kapora kısmı olsada gerisi orda çalıştıgımız maastan düzenli kesilse , arkadaşlara katılıyorum ...

• @justozkan normalde Almanya gibi AB ülkelerini ABD'den daha az severim ama doğruysa bu yıl çifte başvuru yapacağım gibi görünüyor. Gerçi eğer ABD gibi kotalı sistem yaparlarsa Türk vatandaşları biraz dezavantajlı olacaktır.

• ⭐⭐

@SYTSNGR EB3 Seyehat hariç 20.000$ hocam , aile bireylerini de eklerseniz masraf biraz daha çıkıyor ama 100.000$ - 150.000$ lık bir masraf yok

• ⭐⭐

@dilmel İnanın bende Almanya'yı hiç sevmem , ama sırf orda Greencard başvurum çıkarda , Almanya'da bulunan ABD Konsolosluğunda mülakat alırım diye bile hevesim var , Bizim ülkemizde greencard çıksada sevinemiyorsun , CN 10XXX üstü başlıyor avrupadaki konsolosluklara mail atmaya , yazık günah edilen masraflara , o kadar çileye , adamlar kendi milletini gönderiyor birde Türkiye'nin vatandaşlarını kabul ediyor , bu sene Viyana ayakta alkışlanacak performans verdi

• Bunu sadece siz değil bir çok kişi öderdi bu parayı
    @Murat-4 bey'in dediği olsaydı eğer

Zorlasak belki yaparlar yeni ödeme planı ne dersiniz🙂

sesimizi duy @eb3vize-com foruma özel ödeme planı oluşturun 20 bin almayın 25 bin$ alın ama yeter ki paranın beli bir kısmını çalıştıktan sonra ödeyelim eminim bir çok kişi böyle olursa bugünden başvurur bu yola

@eb3vize-com İletiyi beğenmeniz evet anlamına mı geliyor yoksa🙂

Onlarca kişinin gözü şuan sizin üzerinizde haber bekliyoruz sizden🙂

Hadi destek verin arkadaşlar sizde her beğeni olumlu bir cevap almamızı sağlayacak bu işi bu gece haledicez inşallah🙂

• @SYTSNGR yatırımcı vizesi ile karıştırdınız sanırım 20k istiyorlar. yatırımcı vizesi pahalı yoksa dediğiniz gibi.

• @hdemircanusa şimdi şöyle benim kafamdaki avantajlar sıralamasında ABD'den iyi bir ülke yok. Green card falan bahane benim için yani amaç için bir araç.

Ama TR mi DE mi deseler tabii ki de DE derim. ABD'ye belki oradan geçmem kolay da olur. Almanca öğrenmem yanıma da kâr kalır.

Bu olayın doğruluğu nedir bir de? İlk başvuranlardan oluruz.

• ⭐⭐

@dilmel Doğruluk payına sizin kadar hakimim , bende süreci takip ediyor olacağım.

• Eb3 muhabbeti gerçekten iyi konuyu okudum, tek sorun para onuda halletmeye çalışacağım

• yukarıdaki iletimi beğenin beğendirtin @justozkan

Bu meseleyi inş bu akşam haledicez 🙂

• ⭐⭐⭐

@Chromium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@zazozu, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Selamlar herkese, nasılsınız?

Aşırı mutsuz ve umutsuzum.

Valla arkadaşım önümüzdeki 5-10 gün daha ot gibi olacaksın. Kurduğun hayaller aklına gelecek. Dışarı çıktığında acayip tipleri gördükçe kahrolacaksın. Sonra yavaş yavaş üzüntü azalacak. Bir bakmışsın başvuru zamanı gelmiş. Başvuracaksın. Aynı şeyi yapmayacağım, bu sene, geçen sene gibi olmayacak, çok kaptırmayacağım kendimi diyeceksin. Ama kaptıracaksın. Mayıs ayı yaklaştıkça, forumda diğer konuları, özellikle mülakatları, ilk girişleri vs okudukça daha da heyecan duyacaksın. Sonrası Mayıs. Malum.

Burası hayal kurma mekanı. Normal bir yerde yazsan, konuşsan "a-a deli herhalde" denilecek şeyleri burada rahatça yazacaksın. Hepimiz ortak bir hayali var.

Ben 2020 Haziranda kaydoldum. O zaman çekiliş Haziranda yapılmıştı. Tabi kazanamadığımı yıkıldım. Her fırsat bulduğumda video izliyordum. Beden burada ama kafa orada yaşıyordu. Çıkmayınca foruma kaydoldum ve daldım muhabbete. İnan burada insanın acısı azalıyor. Ben mesela geyiğe vuruyorum olayı. Şu an bu sayfada senin gibi yüzlerce insan var.

Velhasıl kelam, mümkünse video çok az izle. Mümkünse mülakat vs gibi diğer konulara okuma. Her mülakat okumamda, mülakata giren arkadaşın yanında ben de vardım. Geceleri yattığımda önce sağlık raporu alıyordum mesela, sonra mülakata giriyordum. Bunlar iyice dibe çekiyor insanı. Tabi dipte olduğunu Mayyıs'da kazanamayınca anlıyorsun. Şahsen ben ot gibi oluyordum.

Ben olduğunca buralarda olacağım. Şu an konuya yazan bir çok arkadaş devamlı burada olmayacak biliyorsun. Acılı olan arakdaşlara sesleniyorum. Forumda, bu konuda acılarınız azalır. Öyle bir güzelliği var buranın deyip susayım. Ne çok uzattım be 😂

Bugün aklıma İstanbul'da olan bir kaç kişi ile buluşma fikri geldi. Millet kazanınca sevinçten buluşur, biz kaybedip üzüntüden 🤣

İyi geceler hadi bakalım. 😊

*İmzanı sonradan gördüm. Artık eskimiş Kars peyniri kıvamında olmalısın. (kaşar demem şimdi ayıp olur diye böyle uzun yazdım 🤣) Şahsen ben öyleyim artık. 😊

• inanilmaz duygular içerisindeyim daha kendime yeni geldim. Allah hepinize bu duyguyu yasatsin.

• @Hayri-Sozen Hocam sizinle konuşurken "rüyamda gördüm bana çıktı" diyordunuz, bu sefer harbiden oldu 🤣🤣 Gerçekten tebrik ederim umarım hayallerinize bir an evvel kavuşursunuz. Amerika'da nasıl benzin doldurulur adlı videoda işinize yarayacak artık 😃

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen gönderimi düzenleyerek yazıyorum , eğer şaka yaptığını ve komik olduğunu düşünüyorsan komik değil bilgin olsun , bu kadar insanla dalga geçmek için değil bu forumda bilgi almak ve bilgilendirmek için varsın , zaman gelir güleriz şakada olur ama bu yaptığınız insanlarla alay etmek

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |