Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@paşa Nokta atışı tespit , ben bugün çalışıyorum , bütün sinirimi kustum bugün arkadaşa , Kankam napıcan Amerika’da , diyor , şimdi ben nasıl devam edeyim sohbete , burası gerçekten bu konuda ilaç gibi geliyor bana , geçen sene 7-8 ay ara verdim foruma , bu sefer diğer başvuruya kadar aktif burada olacağım , çünkü derdin dermanı burası

@hdemircanusa yok yok sakın gitmeyin bir yere siz giderseniz buralar çok ıssız kalır. Nissan 200sx'le asfaltı ağlatmanız gereken yollar var. Bu yolu birlikte yürüyeceğiz ! 💪

ebe58140-cff3-45d0-aa18-7b7ef18afa01.jpeg

• @Uçan-hollandalı Umutlanmamakta elde değil ki, çünkü gitmek istiyoruz kafaya taktık bi şekilde ...Nasıl olacak bilemiyorum ama çok istersek bence bi yolunu buluruz

1. başvurum da HNBS ile sonuçlandı. Elbet bir gün diyerek başvurmaya devam. Artık ilk başvurular kadar umutlanmasam da insan ister istemez hayal kırıklığı yaşıyor sonucu görünce. Dün akşamdan beri mal gibiyim, hiçbirşey yapasım gelmiyor. Yarın mesai başlayınca mecbur toparlanağım. Umarım seneye pasaport zorunluluğu tekrar getirilir. Pes etmek yok.

• @ozz En korktuğum şey Gc beklerken yaşlanmak, umarım tez vakitte bu iş çözülür hocam

• @Uçan-hollandalı 18 yaşında ilk başvurumu yapmıştım. Yaş 28 oldu. 38de yine aynı şeyleri yazmak istemiyorum 🥲

• Arkadaşlar beni niye unuttunuz 2024 yazıyorum ben de ya shsjshs

• GC olayı düşündüğüm kadar kolay değilmiş zormuş forumda sohbet eden kimseye çıkmadı mesela 100 lerce insan vardı , aa uçan hollandalıya çıkmış yada Ahmet mehmete demedik hiç tanıdık sohbete katılan görmedim.Bence başka yollarda denemeli çünkü millet çatır çutur gidiyor bi şekilde ama nasıl 🙂

• @ozz Keşke ben de 18'den itibaren başvurmaya başlasaydım diyorum ta ki sonucu görene kadar 😃 Eskiden bu vizyona sahip değildim bir de ülke durumunun da etkisi vardı yani lise yıllarıma bakıyorum 2012 2013 vesaire o zamanlar tek derdimiz okul çıkışı 75 krş a bol malzemeli sosisli yemekti sonrasında eve gidip yaylanmaktı, ne bir geleceğe dair vizyon ve misyon ne bir hayal kurmak gerçekten ot gibi yaşadığımı fark ettim uzun zaman sonra. Üzücü tabii ki ama bu saatten sonra çıkana kadar viyana kapılarını zorlar gibi başvurmayı planlıyorum

• @Uçan-hollandalı şansın ne zaman güleceği belli olmuyor o yüzden vazgeçmeden devam

• @ozz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Uçan-hollandalı şansın ne zaman güleceği belli olmuyor o yüzden vazgeçmeden devam

bendeki bu sansla anca mezarda guler o sans :)))))

• @Uçan-hollandalı Çok da üzülme bak burada 21. yılında olan var :))) Tırmalamaya devam 50'ye kadar.

• @Riethian DV lottery için benimde sonum sizin gibi olacak 🙂 ama yok ben o green Card ı alacağım bir şekilde ama Loto olmayacak

• ⭐⭐

@Özgür-Can facebook arıcılık gruplarından 😆

• s.a herkese 2024 olmadı madem hadi 2025 e hazırlanalım 🙂

• Herkese selamlar.

Uzun zamandır forumu kayıt olmadan okuyup burda kendimce hayallerinize ortak oluyordum.
    Bugün bende kayıt olup hep birlikte yeni dönemde sohbet muhabbet etmeye geldim. Beni de yazın konuya 😂😂

Dün tabiki hnbs görüp hüzünlendik. Aslında ben bu güne kadar green card a hiç başvurmamıştım. Bu sene ilkti. Başvurmama sebebim okulumun olması , okuldan mezun olduktan sonra pandemi falan derken Başvurup da kimsenin hakkına girmek istememiştim. Gitme durumum yoktu yani isteksizdim ama uzun zaman sonra ilk kez bu sene tamamen kendimi yurt dışına yerleşmeye hazırlıyorken başvurmadı denedim .

İnşallah gitmeyi kafasına koymuş ve kendini hazırlamış insanlara çıkmıştır ama gördüğüm kadarıyla nerde öylesine başvuran, gitmeye niyeti olmayan insan var. Ona çıkmış. En çok da bu üzüyor.

Artık yapacak bişi yok 1 sene bende sizinle buradayım artık 😂 1 sene uzun bir süreç bakalım önümüze ne fırsatlar çıkacak. Mesleğim ile ilgili de yurt dışında çalışma imkanım olabilir artık onlara uğraşıcam

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Özgür-Can facebook arıcılık gruplarından 😆

ne oluyormus facebook aricilik gruplarinda? :))

• Ben de yerimi alayım, zorlu ve heyecanlı, en çok da bol hayalli bir yıl bizi bekliyor

• Evet buradayız herkese bol şans 🫡🥂

• @newbie97 bir göz atmak lazım 🤣

• @Özgür-Can, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97 bir göz atmak lazım 🤣

varsa link bende alayim. Facebook vs kullanmiyorum ama olsun kullaniriz :))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.4k

| | | |