Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• https://yesilkartforum.com/forum/post/320419 şu olaydan sonra o kadar çok inanmıştım ki maalesef olmadı fazla bel bağlamamak lazımmış daha yaşım çok genç önümde deneyecek uzun yıllar var...

• İlk basvurumuz ilk husranimiz oldu bu yil.nasibimizde yokmus diyelim..

• @MrtGnr Bir göçmen avukatın videosunda izlemiştim, iki ortak olarak e2 alinabiliyormuş ama işi yönetmek için sadece 1 kişiye e2 vizesi veriliyormuş, doğruluk payı nedir bilmiyorum. Biz de e2 yoluna gireceğiz yakında, bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum ben de

• ⭐⭐

Vallahi hiç hevesim yok

Her sene aynı şey.

• @Uçan-hollandalı hem gelişse dört dörtlük olsa bile gençliğim ve hayallerim bittiği için tüm ülkeye kırgınım açıkçası müreffeh ülkelerle bire bir aynı olsa bile gitme imkanım olsa giderdim

• @Emirhan-Yücel Belirtmiş olduğum gibi hocam, Türk insanının sosyolojisinde problem var. Hiç bir zaman gelişmeyi arzulamıyorlar(çoğunluk) bu yüzden aza kanaat etmeyi sükürden saya saya fakirliği normal bir hale getirdiler. Tamam bir insan elinde ki her şey için şükür edebilir çok normal bir şey bu ama bu kadar fakir yaşayan bir toplum nasıl oluyorsa halen aynı sekilde devam diyor ben anlamıyorum hocam gerçekten. En son baktığımda toplumun %10 luk kısmındaki paralar kalan 90'a denk durumda, bu nasıl bir gelir adaleti nasıl bir vergilendirme. Yazacak çok fazla şey var ama artık yoruldum hocam yoruldum. Haftaya pazar günü şu işi hallettik mi rahata az da olsa ereriz

• Bu yıl eşim ve kaynımla başvurduk ama maalesef olmadı. Nasip 2025 çekilişi ve umudu ile yaşamaya çalışıcaz. Çok bel bağlamasamda ülkemin durumu gitmem gerektiğini söylüyo.

• @Müberra-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@MrtGnr Bir göçmen avukatın videosunda izlemiştim, iki ortak olarak e2 alinabiliyormuş ama işi yönetmek için sadece 1 kişiye e2 vizesi veriliyormuş, doğruluk payı nedir bilmiyorum. Biz de e2 yoluna gireceğiz yakında, bu konuyla ilgili araştırma yapıyorum ben de

Valla artık sabır kalmadı. 100 binse 100 bin için de şartları zorlayacağız ama bu sefer orada bir hayat kurmamız vs çok zor olacaktır bizim için, 50 civarına çözebilsek iyi olacak=)

Süreçte kontakta kalalım sizinle de neler yapıyoruz nasıl ilerliyor bilgilendirelim birbirimizi dilerseniz.

• 2016 2023 2024 HAS NOT BEEN SELECTED artık umutlar 2025 e kaldı umarım seneye çıkar...kazananlara kolaylıklar dilerim umarım her şey istediğiniz gibi olur...

• 365 günlük yeni serüvende yerimi alayım

• 30 eylüle kadar savaşacağım yoksa buradan devam

• Hepimize geçmiş olsun bir dahaki GC başvurusuna kadar burda olmayacağım😔

Çıkanlara hayırlı olsun
    Çıkmayanlara hayırlısı olsun

• İlk başvuruda çıkacağına olanak vermiyordum çok önümüzdeki yıllara bakacaz artık 🙂

• Daha önceki yıllarda hiç başvuru yapmadık. 2023 şubat ayı içerisinde niyetlendik ve araştırmalara başladık. Sayısız video izledik, forum sitelerinde yorum okuduk. ülkemizin içinde bulunduğu durum ve çocuklarımızın geleceği konusundaki endişelerimiz sebebiyle önümüzdeki 4-5 yıl boyunca başvuru yapmaya karar verdik.

yeşilkartforum'a gönderdiğim ilk yorum; öncelikle gerçekten Amerika'ya yerleşmeyi düşünerek başvuru yapacak arkadaşlara başarılar ve bol şanslar diliyorum. Umarım herşey gönlünüzce/gönlümüzce olur. Çok uzun bir süre, sık aralıklarla sitenin bu başlığı altına yazılan yorumları takip etmeye çalışacağım, öyle gözüküyor 🙂

bu sene kazanan talihli arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyorum. haklarında hayırlısı olsun, sorunsuz ve sıkıntısız şekilde vizelerini almalarını dilerim.

Bizim için serüven yeni başlıyor; bakalım neler yaşayıp göreceğiz.

• kaybedenler kulübünde yerimizi alalım.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Ekimde 25 yaşına gireceğim ama o kadar memnuniyetsiz bir yaşantı sürüyorum ki artık legal yollarla nerelerden tutunabilirsem oradan yapışmaya çalışıyorum 😀

diger turlu yollari bile artik dusunmeye basladim :). Aslinda en iyisi evlenip gitmek ama kiz nerden bulcaz? :)))

• @gtx295 greencard kazanan hanımlar ulaşabilir 🤣

• yeni umutlara merhaba diyerek yerimi alıyorum

• DV2024 olmadı.Hakkımızda hayırlısı olsun.İnşallah hayal ettiğimize DV2025 çekilişinde ulaşırız.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |