Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu sene de çıkmadı artık 2025 için bekleyeceğiz 🙂

• @Chromium Yalnızca bir kere yasayabildiğimiz bu hayatı neden Türkiye'de yaşayarak heba etsin ki bir insan? Belli bazı arkadaşlar bana olumsuz yorum yapabilir ancak gerçekler bunlar yani hocam. Ekonomik olarak sosyo kulturel olarak gelişmiyor burası, kaç yıldır gelişmekte olan ülke konumunda ancak bı turlu ilerleme yok aksine yüksek hızda gerileme mevcut çok ciddi diyorum.

• ⭐⭐

@SYTSNGR İyi şanslar dilerim elbette ailenize eziyet çektirmemek istemenizi anlıyorum umarım yolunuz açık olur. Sevgiler saygılar. 🙏

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Chromium Yalnızca bir kere yasayabildiğimiz bu hayatı neden Türkiye'de yaşayarak heba etsin ki bir insan? Belli bazı arkadaşlar bana olumsuz yorum yapabilir ancak gerçekler bunlar yani hocam. Ekonomik olarak sosyo kulturel olarak gelişmiyor burası, kaç yıldır gelişmekte olan ülke konumunda ancak bı turlu ilerleme yok aksine yüksek hızda gerileme mevcut çok ciddi diyorum.

Kesinlikle eskiden gelişmekte olan bir ülkeydik şimdi gerileyen bir ülkeyiz buraların hiç çekilir yanı kalmadı.

• Merhaba, bende ilk defa başvurmuştum ama kısmet değilmiş bu sene... İnşallah seneye olur... Kazananlara şimdiden hayırlı olsun...

• Yerimizi alalım da belki başvurmam artık. Daha var gerçi fikrim değişir mi değişmez mi bilmiyorum.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Chromium Yalnızca bir kere yasayabildiğimiz bu hayatı neden Türkiye'de yaşayarak heba etsin ki bir insan? Belli bazı arkadaşlar bana olumsuz yorum yapabilir ancak gerçekler bunlar yani hocam. Ekonomik olarak sosyo kulturel olarak gelişmiyor burası, kaç yıldır gelişmekte olan ülke konumunda ancak bı turlu ilerleme yok aksine yüksek hızda gerileme mevcut çok ciddi diyorum.

Malesef oyle. Acikcasi artik tr nin stresi cok yordu gencler gitmek istiyor hepimiz. Gidebilen gidiyor da birsekilde bizde sans yok...

• @Chromium ; Umarım seneye bugün sizinle birlikte burada kazandığımızı ve nereye gideceğimizi konuşuyor oluruz . bizdende saygılar

• @gtx295 Ekimde 25 yaşına gireceğim ama o kadar memnuniyetsiz bir yaşantı sürüyorum ki artık legal yollarla nerelerden tutunabilirsem oradan yapışmaya çalışıyorum 😀

• Önümüzdeki lotolara bakacağız 🙂

• şöyle köşeye geçtim bekliyorum

• Konuyla ilgili detaylı bir araştırma yapacağım, forumda da tecrübe sahibi arkadaşların yazılarını okuyacağım ancak şu an hayal kırıklığı nedeniyle pek mecalim yok açıkçası. O yüzden belki sizler içerisinde bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilir diye önce buradan sormak istiyorum.

Gc için 1 yıl daha bekleyip yeni bir hayal kırıklığını tecrübe etmek istemiyorum. Bir arkadaşımla birlikte bir iş planımız var. Ancak takdir edersiniz ki bütçemiz çok yüksek değil. İş kurarak yatırımcı vizesiyle gidebilmek için 2 ortak 50'şer bin dolardan toplam 100 bin dolar ile E2 vizesi almak adına başarılı olabilir miyiz? Bu şekilde giden kimseyi biliyor musunuz? Daha önceden hatırladığım kadarıyla 100 bin dolar altı başvurular için zor diyorlardı.

• @gtx295, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Passion, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Onur-Kürekçi, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Passion 10 sene başvurup çıkmayan tanıdıklarım var eğer gerçekten gitmek istiyorsan işini şansa bırakma bence diğer legal yollara başvur

Çalışma vizesiyle gidebilmek için iş ilanlarına başvurup duruyorum ama şimdilik bir şey yok. Ama deneyeceğiz her yolu, olacak bu iş inanıyorum 🤞🏻

eb3 e mi basvuruyorsunuz? vasifli vasifsiz? ucret vs varmi

$20k verip wendy's/mcdonaldsta çalışmak çok harika bir fikir gibi gelmiyor bana açıkçası. Daha bunun uçak bileti, ev kirası vs var. Kendi tecrübeme ve eğitimime göre bir şeyler bulmaya çalışacağım.

• 2024 ü geçtik. 2025 e merhaba.

• yerimizi alalım yeni umutlar yeni hayaller

• artık has been not selected görmeyelim nolur yeter artık 😞

• Arkadaşlar EB-3 vizesini şimdi araştıracağım, 18 yaşındayım 20-30K param olduğunu vasayarsak, ben bu vizeyi tahminen ne kadar sürede alırım

• Bu senede burdayız. kazanamayan arkadaşlara geçmiş olsun şansımız bol olsun seneye ,kazananları(gerçekten gidecekleri) tebrik ederim.

• her başvuruda sonuçlar açıklanmaya yakın heyecanlanıyorum ama çıkmıyor yıllardır

• Yaş olmuş 43 ama çocukların geleceği için başvuruya devam hakkımızda hayırlısı artık.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |