Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @cetinakkaya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@nicely 21 yaş altı içinde böyle mi oluyor?

21 yaşın altındaysan hayırlı uğurlu olsun. Umarım mülakat tarihi alabilirsiniz bir an önce ds260 doldurmaya bakın.

• ⭐⭐⭐

Çekilişte kazanan arkadaşları kutlarım. 2025 sohbet odasında görüşmek üzere esen kalın efenim.

• Sadece kendi sonucuma bakabildim eşiminkine bakamadım site düzelmedi halen.

Eşime de takıldım, GC bana çıksa yapacağım ilk şey seni boşamak olacaktı ama şimdi senciyiz sana çıktıysa nikah tazeleyelim diye 😃 😃

• Bir has not been selected de benden...

• arkadaşlar ben bi türlü sonucuma bakamadım "Bu siteye ulaşılamıyor" hatası alıyorum sürekli telfondanda denedim aynı

• Turist vizesi ile nasıl iltica ediyorduk :))

• eşim ve benim için "has not been selected" . kazananları tebrik ediyorum. umarım bir an önce vizelerini alırlar. artık alternatiflere bakacağız.

• @willhelm 2009 dan beri sürekli deniyorsunu öyle mi 😯 çok şaşırdım ve adınıza üzüldüm 😕

• Has not been selected.
    Artık bi kapı kapanır başka kapı açılır diyeceğiz yolumuza bakacağız.
    Çıkanlara tebrikler ve bol şans umarım güzel değerlendirirsiniz

• @statistician, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

eşim ve benim için "has not been selected" . kazananları tebrik ediyorum. umarım bir an önce vizelerini alırlar. artık alternatiflere bakacağız.

Tebrik edecek kazanan göremedik hocam ne forumda ne çevremizde çok garibime gidiyor. Forumda yalnızca kazandığından emin olduğum 1, emin olmadığım toplam 3 kişi gördüm. Çok garip herkes ya işi gücü, forumu unuttu DS260'a hücum etti ya da gerçekten forumdan kimseye çıkmadı 😞

• ⭐⭐

@enemy yas 20.5 diyor bizimle alay ediyor dikkate almayin

• @teddydaniels evet öyleyim, umarım alabiliriz. Mülakat zamanına kadar bu formu doldurmaktan başka yapacağım başka bir şey var mı çünkü ben haftaya WAT programıyla ABD'ye gidecektim zaten her şeyim hazırdı bu beklemediğim bir şeydi.

• Bu sene de şansımız gülmedi. Kazanan arkadaşları tebrik ederim.

• @Cemda @WhiteK Teşekkür ederim çıkmadı malesef.

• @gariban niye alay edeyim yaş konusu önemli olduğu için öyle belirttim

• @cetinakkaya

Sn. @cetinakkaya

1. dogumgununuzu kutlamadiysaniz anneniz ile birlikte basvurabileceksiniz.

Su baslik altinda detaylari incelemeye ve forumdaslarla yardimlasmaya edebilirsiniz:

DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

• Sayfada 24 sonuçlarına mı bakıyoruz 23 mü onu da anlamadım ayrıca

• @cetinakkaya tebrikler. Anneniz 21 yaş altı çocuklarına ve eşine sponsor olarak gidebilir. Onun dışında siz 21 yaş üstündeyseniz üzülmeyin. Şartları uygunsa yollayın ebeveynleri. Yaşınız daha genç elbet bir yolunu bulur gidersiniz. Olmadı aileniz birini bulur orada evlenme yoluyla gidersiniz belki 😃
    Ya da artık aileniz ABD standartlarında yaşayacak. ABD'de lisansüstü eğitim alırsınız zorlanmadan. Sonrasında da bulursunuz bir yolu.

• Lanet olsun çıkmadı seneye eylüle kadar kepenkler kapalı

• @gnollzy ben ve benim gibi ilk kez başvuranlar ile beraber her zamankinin bir kaç katı başvuru olduğunu düşünüyorum. Onun için foruma üye olmayan birilerine çıkmıştır diye düşünüyorum. Üye olmadan takip eden çok vardır düye düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |