DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• "You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2024."

Merhaba arkadaşlar,
    Az önce mutlu haberi aldım.
    Süreç hakkında bana yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
    Dosya numarası: 2024EU82XX

• Bendende 2 karavana

• İkinci senem, HASNT been selected. Terminix böcek ilaçlama kamyonu seneye kaldı 🙂 Arkadaşa da çıkmadı, o da köpek eğitmenliği yapacaktı orada 🙂 Çıkanlara tebriklere

• bir bucuk saat gecti hala girilmiyo.

giren ciksin lutfen.

• pasaport şartı gerekliymiş gerçekten

• @Aidan 3. kisisiniz forumda bravo.

siraniz kac acaba bunu soylerseniz daha iyi yardimci olabilecek biri cikar.

• @Aidan Tebrikler 👏👏👏

• Yasaklı

hâlen bakamadım bir türlü

• benimle birlikte 12 kişi başvurdu tandığım bildiğim, herkes karavana 2025e inş.. 😕

• Yazık oldu. Chicago kaybeder baba. Amele gibi çalışacaktık.

• @Aidan Hayırlı olsun , umarım bundan sonra ki süreç çok hızlı ilerler ve biran önce sonuca ulaşırsınız .

Tebrikler .

1. HNBS. Kesin öylesine başvurdum çıkmış ama kararsızım diyen birilerine çıkmıştır. Pasaportu olmayan, İngilizcesi olmayan, cebinde parası olmayan kim varsa çıkmıştır bize gelince has NOT been selected. yetti artık valla

• 3 HNBS ile 2024’ü uğurladık..

• siiteye yavastan giriyor duyurulur.

• ⭐⭐⭐

@Aidan DV2024 Aşamaları konu başlığında bütün ihtiyacınız olan bilgileri bulursunuz, hayırlı olsun

• @veyselemin kardeş. Kanada garanti iken zaten bu tür aksiyonlara ne gerek varki. Ben olsam düşünmem bile.

• Bu kazanan arkadaşlar neden sıra numarasını söylemiyor?

• @Aidan hayırlı olsun umarım en kısa zamanda vizeni alırsın

• 4 kişiydik 4ümüzede çıkmadı

• @Yıldıray81 Bence alayi yalan soyluyo.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

179

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.5k

| | | |