Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• pasaportsuz başvurdum bu sene pasaport şartı kalktı ya bakalım ds 260'ı pasaportsuz nasıl dolduracağız yada doldurabilecek miyiz en öenmli olay bu yoksa pasaporta başvurup geldikten sonra mı ds 260'ı doldurmam lazım bilmiyorum bu çoooook önemli

• @Ertunc-Servi, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çıkmazsa ne yapacağım diye düşünüyorum şu an. Aylardır çakınca ne yapacağımı düşünmüştüm. 😂😂

Etme öyle 3 saat daha ne yapacağımızı düşünelim

• @Ertunc-Servi, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çıkmazsa ne yapacağım diye düşünüyorum şu an. Aylardır çakınca ne yapacağımı düşünmüştüm. 😂😂

Çıkmazsa 2025 sohbet odasında görüşürüz sağlık olsun

• ⭐⭐

@atageldi her aile bireyi için ds260 dolacak. Asıl talihlinin case numarası ile.

• ⭐⭐⭐⭐

Bütün oyunu bozan kahvehanedeki sağcı dayılar gibisiniz 😂

• @Rhonster Hocam benim doğruma göre mesaj yazmanızı gerektiren bir durum yok alıngansanız cevaplamayın. Bu benim şahsi düşüncem. Pandemi dediğimiz dünyada daha önce benzeri görülmemiş tüm devletlerin daha önce yapmadığı iş-işlemleri yapmalarına veya yapmamalarına sebep olan bir süreç. Referans almak için doğru bir zaman aralığı değil BENCE. Çünkü olağanüstü bir durum. Katılmıyorsanız katılmadığınızı belirtin. Ben benim doğruma göre mesaj yazın lütfen demedim sanıyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@James-Sawyer-Ford ay gerçekteeeen miiii onlarca sayfa other documents diye konuşuldu ve cevap verildi ay inannnnnmıyorummmm

• ⭐⭐

En çok seçilenlerde cinsiyet dağılımını merak ediyorum %50 50 erkek kadın mı seçiliyor yoksa rastgele mi... Birçok kişi hep eşime çıktı dediğinden kadınların bu konuda avantajlı olduğunu düşünmeye başladım

• Buralar dolmaya başlamış hadi bakalım. Bol şanslar

• ⭐⭐

@newbie97 tamamen şans, cinsiyet ırk, din, meslek, eğitim düzeyi hiç bir ayrıcalık yok

• ⭐⭐⭐⭐

@Evrenos tamamen dijital ortamda çekilen hiç bir şekilde insan eli değmesine izin vermeyen bir algoritma da ve rastgele olduğunu gösteren onlarca örnek olmasına rağmen büyük oyunu SİZCE bozduysanız tebrikler. Alıngan biride değilim hatta şuan çok neşeliyim ama okumadan araştırmadan gelenlere tepkimi de göstermekten çekinmem kusura bakmayın.

• ⭐⭐⭐⭐

@newbie97 geçmiş yılların exel dosyaları ya da dış işleri bakanlığı açıklamalarına bakabilirsiniz önceki yılların

• ⭐⭐

Allahım geldi büyük gün. Heyecandan başka bir şey düşünemiyorum bile.

• Akşam acaba mülakat gelecek mi diye düşünelim artık bence 🙂 Şans bize gülsün bu sefer de.

• ⭐⭐

Yeşil pasaportların bile bordo pasaporta çevrileceğini söylüyor Süleyman Soylu. GC ile gidemezsek başka türlü zaten vize alamayacağız

• @Rhonster Bakın hanımefendi/beyefendi araştırmadan gelenlere kendinizce “çok sert” tepki koyuyorsunuz helal olsun size ama bahsettiğiniz şeyleri görmüş gibi konuşuyorsunuz. Yani sizde örnek üzerinden yürüyorsunuz o da bir araştırma olmuyor. Ben kendi görüşümü dile getirmekle birlikte kesin bir kanıda bulunmadım. Yanlışlıkla bulunduysam bile düzeltiyorum bulunmak yanlış. Öncelikle bir okuduğunuzu anlayın. Oyunu bozmak falan gibi kendinize göre anlamlı ama karşınızdakini sözde akılsız yerine gören ithamları da bir kenara bırakın.

• ⭐⭐

@zazozu Yaşınız kaçtı acaba?

• Bizde yerimizi aldık, bakalım inşallah bu yıl bizim yılımız olur 🙂

• Amerika'da tanıdığı olmayanlar airbnb dışında adres alabilecekleri bir yöntem var mı?

• ⭐⭐

Yerimizi aldık almasına da kalamıyoruz o yerde 😃 Aşırı heyecan var 😃 Bir yanım diyor heyecanlanma çıkmayacak. Bir yanım diyor sonuçta nasip işi bu niye çıkmasın. Bakalım inşallah Allah yüzümü güldürür greencard çekilişini kazandım sevincini yaşatır bu akşam 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |