Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Günaydın herkese. Bana da uyku haram 🙂

• @Rhonster bunu anlamadım 🙂 tekrar case no ile girip çocuklarıma mı dolduruyırum aynı bilgileri? Ona da kı evli bekar diye sorulacak veya iş adresleri sorulacak? Farklı olması gerekmez mi?

• @xzyd850 Aynı sorular 2 yaşındaki çocuğuma da mı sorulacak? Ya da diğer çocuklarıma? İş medeni hal vs? Yoksa eşi, çocuğu gibi bir seçenek mi çıkacak karşımıza?

• ⭐⭐

günaydın; nasıl bir duygu biliyor musunuz? kendimi ne iyi ne kötü hissediyorum... ama eğer olmazsa içimde nasıl bir büyük boşluk olacağını biliyorum.... tüm sene burada umutlara sarıldık... marketteki fiyatlara kızdık; ''nasılsa gideceğiz'' dedik, çünkü daha sonuçlar açıklanmamıştı herkes için umut eşitti... kiralara kızdık; ''nasılsa gideceğiz'' dedik, ayakkabı ihtiyacımız vardı fiyatlara bakıp küfür ettik; ''nasılsa gideceğiz, nasılsa oradan alırız'' dedik.. yani bu umut bizi hep sakinleştiren, zaman zaman şartlarımız yüzünden ruh halimizi bozan durumlara karşı sihirli bir değnek görevi gören ve bir yandan gizli gizli mutlu eden bir umuttu... arkadaşlar demem o ki bu akşam hiç birinizin umudu kaybolmasın inşallah aynı umutla bu sever bir de heyecanla yola devam edelim hepimiz inşallah bu sene öyle bir sene olsun 🙂 veeee tabiki MIAMI

0dc137d957cb6072bf9576e144c08418.jpg

• ⭐⭐

@hadi-BE ya bu evlerde yaşıyorlar değil mi? vay bea... bunlar ev ise bizim yaşadıklarımız ne bizim yaşadıklarımız ev ise bunlar ne kardeşim... vay arkadaş 🙂

• Günaydın arkadaşlar.. umarım herkesin gönlüne göre güzelliklet olur.

• Günaydın bir sorum olacaktı şimdi sonuç bugün açıklanıyor olaki bana çıktı benim 24 mayısta düğünüm var Bekarı mı işaretlemeliyim evliyi mülakata kadar evlenmiş olucam
    Birde dv260 formunda pasaport girmek zorundayız ben pasaport çıkattmadım henüz randevu aldım

• Beyler bu sene gideriz benden söylemesi ,artık ev mi satıyorsunuz araba mı elinizi çabuk tutun

• ⭐⭐

@Muhammet-Abay mülakat aldıktan sonra formu açtırıp düzeltebilirsin. Pasaportsuz formu doldurabilirsin yine mülakat tarihi aldıktan sonra eklersin numaranı.

• Günaydın forumdaşlar, kurşun geçirmez kahvemi yaptım yorumları okuyarak son 11 saati geçirmeye çalışıyorum. Heyecan dorukta

• ⭐⭐

Duam belli duyan belli

• Aylardır Amerika'da yaşamı araştırmak için kullanıyordum forumu ama hesap falan açmamıştım... Bugün büyük gün ben de buraya bir iz bırakmak istedim 🙂 Hepimiz için hayırlısı olsun...

• 10 saati nasıl geçireceğim onu düşünüyorum umarım sonucu güzel olur 🙂

• Günaydın büyük gün geldi çattı umarım hersey gönlünüzce olur hepinize bol şans diliyorum.

• Büyk gün geldi. Bugün akşam olmaz 🙂

• @Legar horizon... bişey adını hatırlayamadım bir şirket vardı forumda ararsan bulursun.

• Günaydın aklımda bugünü bitirmek icin .uyuyarak geçirmek vardı. Hayal kurmaktan uyuyamadim

• ⭐⭐

Gece çalıştığım için şimdi yatacağım. Uyandığımda sonuçlar açıklanmış olur

• ds 260 formunda calısılan yerlere 1 ay üniversite icin yaz stajı yapmıstım onu yazmam gerekirmi

• Hepinize günaydınlaaaaar 🌞 zaman nasıl geçicek, geçmiyo, bitmiyo derken koca kış bıtti, aylar geçti. Son güne uyandık ☺️ Herkese bol şans diliyorum 🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |