Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Burada herkes internet insanı çünkü yemez kimse 😃

• @Guenron hakli olabilirsiniz yine de sansini denemek isteyen birini gormek isterdim 😃

ben gittim hic mutlu degilim vs diyen biri cikmadi 😃

• Dananın kuyruğu kopuyor

• @Hayri-Sozen Keşke olsa da yesek burda onu 😃

• ⭐⭐

@Cemda Ayıptır söylemesi geçen X markette Avokado lu poğaça gördüm alayım dedim merak edip kasada 22 TL ödedim ve tadına bakayım bi dedim aman Allah'ım hayatımda harcadığım en kötü 22 liraydı 😃 Beş para etmez , Peynirli dereotlu ile devam Türkiye'de 😃 gidersek tabi işler değişir

• Ve Hıdrellez Başlar Niyetler Yapılır
    Yarın Sabaha kadar Hayırlı ve Mübarek olsun
    ..::: Şafak 2️⃣3️⃣:0️⃣0️⃣ :::... --->>> 🇺🇸 Florida’ya Az Kaldı**
    Bize Düşen Sabır Şükür Dua 🤲

• Evet metrik sistem kullanılmıyor ABD'de insanı biraz yorabilir başlarda

• @Koray283, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çıkmazsa B planlari hazir mi?

Evet ben E1 için hazırlanıyorum. Siz?

• @mamo32 Hiç dert değil, onu da kültürümüze katmış oluruz ki inanın metrik sistemden daha bilimsel gibi gözüktüğü oluyor gözüme...

• Yarın eşi dost arayıp mektupta yazanları söyleyebilecek miyiz acaba herkese bol şanslar.🙏 😎 😃 ☘

• Başlıklar açılmış iyice heyecan yaptım, buradan bir söz eğer bana çıkar ise süreci affedersiniz tuvalete girmeme kadar detaylı biçimde aktaracağım bu forumda bu şekilde karşılıksız bilgi paylaşan kişiler çok fayda sağladı bayrağı yeni gelenlere taşımamız lazım

• ⭐⭐

Şuan altıma ********** heyecandan , DV 2024 Green Card Lotosu Aşamaları başlığını görünce heyecan tavan yaptı

• green carda basvurdugumuz email adresi onemli mi yoksa degistirebiliyor muyuz ileri ki surecte?

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Evet önemli , tüm süreçte tek bir mail adresi kullanmanız öneririlir , ancak şifresini unuttuysanız şifremi unuttum kısmından şansınızı deneyebilirisiniz

• @hdemircanusa

green carda basvurmus oldugumuz email adresine bir bildirim gidiyor muydu hatirliyor musunuz?

• Hadi hayırlısı.2024 mülakat deneyimleri sayfası açılmış

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Tabiki

• @hdemircanusa iyi bari hangi emaili kullandigimi tam hatirlamiyorum bi kactane email olmasinin dezavantajlari. 😃

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen Hatırlayın hocam

• yarin bu saatler kazandim diyenler olacak bu sene de olmadi diyenler olacak...

insallah forumda bu yil benimde ayagimin uguruyla kazandim diyenlerin sayisi daha fazla olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

54

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |