DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Amerika'ya gidince 3 sey canimizi sikacak
    1- Yalnizlik
    2- Istemediginiz islerde calismak
    3- Istahimiza uygun ev yemegi yapan restorantlarin olmamasi

• ⭐⭐

@RaVeNx Bu tamamen konsolugun yogunluguna ve calisma methoduna bagli. Kibris ozelinde bir bilgim yok, fakat her sey yolundaysa bes (5) is gununde teslim etmeye calisanlar da var, ayni gun verenler de, hemen verip, sonra islem icin isteyenler de (AP)... Hatta mulkatin oldugu aya bile bagli bu. DV mulakati sureciniz sonlana kadar hangi adresteyseniz (ayni ulke olacak sekilde) oraya ucret karsiligi talep edebiliyorsunuz.

• Asla pes etmeyenlerin adresi yeşilkart forumda yine sizlerleyiz 😂

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika'ya gidince 3 sey canimizi sikacak
    1- Yalnizlik
    2- Istemediginiz islerde calismak
    3- Istahimiza uygun ev yemegi yapan restorantlarin olmamasi

1-ailemle giderim
    2-istediğim işi kendim kurarım
    3-yemeğimi de kendim yaparım
    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• merhaba,
    2008-2009 yılları arasında NY da dil okuluna gittim. 2009 Şubat ayında dil okulunu bıraktım out of status oldum. ny da avukat ile görüştüm 180 günü aşmadan Tr ye dönersem sorun yaşamayacağımı söyledi. bende 5 ay dolmadan tr ye döndüm. TR de üniversiteye devam ettim. 2 kere turist vizesine başvurdum red aldım. mülakat görevlisi okul bittikten sonra tekrar turist vizesine başvurabilirsin dedi. greencard çıkması halinde mülakatta nasıl bir etkisi olur? @crazycells @gucarslan

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@RaVeNx farklı şeyler onlar. ds 260'da onunla ilgili bir şey yazmıyorsun. mülakatta vereceğin pasaport için PTT şubesi bildiriyorsun ki o da farklı bir sistem üzerinden. 2-3 güne oraya geliyor vizeli pasaport.
    KKTC ile tehlikeye atma

İnşallah düşük sayı gelir abi yüksek gelirse mecbur ne yapacağız başka

• @gariban Hahahah bu çok doğru. Yalnızlık problem değil hele benim gibi bir tarafı antep bir tarafı adana bir tarafı urfa olan birisi için yemek hiç problem değil. Amerika'ya gittiğimde çiğköfte partilerine beklerim yanımda sinimle gideceğim 🤣 🤣 🤣

• @gariban aile tüm dertlere derman haklisiniz 🙂

• @Hayri-Sozen Hadi bakalım görelim 😁 😁 😁

• 18 yasindan kucuk olup kazanip giden duydunuz mu merak ettim.

• @Hayri-Sozen Yalnız yemeği dert etmek ne diyeyim bilemedim çok cheesy...

• @RaVeNx sağ üstte indir olması lazım var mı, dosya adını kopyalayın yazıyor ama ona değil sağ üstte indir olacak

• @Hayri-Sozen Eğer tek başına başvurmuş ve 18 yaşından küçük birisi ise gidemez. Çünkü lise mezunu olması gerek. Yalnızca ailesinden dolayı greencard alan birisi gidebilir.

• Green card cekilisleri TR icin ne zaman basladi bilen var mi?

• alt metni

evet sonuç açıklanma arefesinde mesajı da aldık. hadi bakalım 🙂

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen ilk başvurumu 17 yaşımda gönderdim kazandım galiba cevap geldi ama maddi karşılayacak uçak param dahi yoktu ki tüm işlemi bir uçak bileti alıp gitmek sanıyordum 😂 cehalet işte ama yasal olarak kazandığınız zaman 18 yaş üzeri olmanız gerekiyor çünkü buranın ve orasının işlemlerini kendiniz yapıyor olabilmemiz gerekiyor ki oraya gidince banka hesabi kredi skoru ev tutma gibi olaylarda vasi istenmemeli çünkü vasi getiremiyorsunuz

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Hayri-Sozen ilk başvurumu 17 yaşımda gönderdim kazandım galiba cevap geldi ama maddi karşılayacak uçak param dahi yoktu ki tüm işlemi bir uçak bileti alıp gitmek sanıyordum 😂 cehalet işte ama yasal olarak kazandığınız zaman 18 yaş üzeri olmanız gerekiyor çünkü buranın ve orasının işlemlerini kendiniz yapıyor olabilmemiz gerekiyor ki oraya gidince banka hesabi kredi skoru ev tutma gibi olaylarda vasi istenmemeli çünkü vasi getiremiyorsunuz

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

246

41.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.3k

| | | |