Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

Günler geçti, saatler geçmiyor sanki

• degerli dostlar, cok uzun zamandan beri forum a giremedim, zaman sorunum oldugu icin geriye donuk okuma yapmam su an icin mumkun degil. takip edenlerden bir istegim var, yazarsaniz sevinirim.

takip edebildigim kadariyla dv 2022 de case number yanisira ds260 submit tarihi one cikmis ve erken submit edenler case no yuksek olsa da daha once randevu alabilmisti. dv 2023 icin surec nasil ilerliyor?

• İlk başvurumda umarım bir şans güler yüzümüze, gönülden isteyen herkese bol şans arkadaşlar. Pişman olduğum tek nokta keşke 18 yaşına geldiğim günden itibaren başvurmaya başlasaydım. Ahhh ahh

• ⭐⭐

@CEKU DS260 ı erkenden doldurmanız yine aynı şekilde gerekiyor

• Herkese merhaba son 1 gun 4 saat 45 dk ilk defa cekilise katildik yas 40 Herkes icin guzel haberler olsun Abd konsoloslugu bi surpriz yapip hem bekleyenleri hemde yeni cikacak herksesi topluca aldim gitti desin insallah😊🍀

• Yarın akşam çıkarsa eğer totemimi paylaşacam. Rez alın 🙂

• 1 gün 5 saat kaldı bu zaman nasıl geçecek 😂

• ⭐⭐

@CEKU 2023'te bu durum oldu. Yani daha çok DS 260 gönderim sırasına göre. Ama sizin kastınız yarın belli olacak 2024 çekilişi ise, bu ancak işleyişle belli olacaktır.
    (Süreçlerinizi imzanıza taşımanızı öneririm)

• Ilkay zaman'ın videosundaki avukat bu dv yılında belge taratmamıza gerek kalmayacak bütün belgeleri vize mülakatı zamanı götüreceğiz dedi bu ne kadar doğru?

• ⭐⭐

@Onur-Kürekçi son 2 yıldır süreç bu şekilde ilerliyor, belgeleri KCC'ye taratıp göndermiyor, mülakatta yanınızda götürüyorsunuz. Muhtemelen bundan sonra da yine bu şekilde olacaktır ama buna kesin demek çok da doğru değil. her yıl bir şey değişiyor, eskiye geri dönüyorlar.

• Merhaba yarın akşam isteyen herkesin hayelleri gerçekleşir umarım. Bizde yerimizi aldık bekliyoruz.

• Amerikada bir tanıdığımız yok ve lotoyu kazandık diyelim, gideceğimiz eyalette kalma potansiyelimiz olan bir otelin adresini yazsak green card ve ssn için burada bir sorun olur mu? amerikada tanidigin yok sana vize yok diyebilirler mi?

• ⭐⭐

Geçen sene kazanamadığımda gelecek sene hiçbir şekilde heyecan yapmayıp, umut bağlamayacağım demiştim ama yok olmuyor 😃 Daha şimdiden tenim buz gibi oldu 😃 Yarını düşünemiyorum

• Green card konusunda acemiyim cahilligimin kusuruna bakmayin ama okudugum kadariyla dosya numaralari 10 bin 20bin yazilmis bu numaralar kaçtan basliyor mesela avrupaya verilen kota 10 binden basliyorda afrika mesela 30 binden mi devam ediyor numaralar cok yuksek ama yazilanlarda gordugum kadariyla az kisiye sira geliyor

• En güzeli öğlene kadar uyumayıp yarın akşam 20-21 gibi uyanmak

• @SUAT-GUNAY verdiginiz bilgi icin cok tesekkur ederim . surec imzaya tasinacak gibi degil 2000 den beri hnbs.....

• @alejandro Ben 🙋♀🙋♀🙋♀️bize cikacak eminim kendime corap bile almadim gidince alicam diyorum esime surekli😁✌

• @hdemircanusa verdiginiz cevap icin tesekkur ederim...

• yarın kazandığımızı öğrenirsek, ds260 formunu hemen doldurup gönderebiliyor muyuz aynı gün içinde? cevap hayırsa form gönderimi en erken ne zaman oluyor?

• Birkaç gün öncesine kadar çekilişte çıkıp da sıra numarası gelmezse bile başka ülkeye taşımayı düşünmem diyordum. Şimdi öncelikli olarak İsviçre'den şansımı denerim orada doğduğum için daha kolay olur diyorum. Hatta olmazsa başka ülkeye de taşımayı düşünürüm diyorum. Zamanla fikirler de heyecanlar da istekler de değişebiliyor. Benim tek korkum ailemin kalabalık olması.. Dosya taşıma işlemine tek gitmek var bir de eş ve 3 çocukla gitmek var.. 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |