Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@SUAT-GUNAY direk mezar nakli çıkmış 😂

• @gariban hocam petrol bile oluruz yahu 🙂

• ⭐⭐⭐

@kugutex forumda ds260 paketi var hem youtube videosu hemde pdf hali bütün istedimlerinizi karşılar

• @gariban AOS da yapılmaz oralarda 🙂 🙂

• @ibrahim0852, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Sonuçların açıklanmasına az kaldı ama ben Confirmation numarasını girdiğim zaman invalid number diyor. Ama confirmation number doğru fotoğraftan da kontrol ettim. Neden böyle oluyor

Sonuçlar yarın akşam saat 19:00'da açıklanacak şu an 2023 talihlilerinin sonuçları sorgulanabiliyor o sebepten.

• @MertHRB dakika 18:37 yi açın 🙂

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

gerçekten ayıp yaaa 🙂 🙂
    Ekran görüntüsü 2023-05-05 111217.png

Screenshot.png

• ⭐⭐⭐

@Guenron umarım dediğiniz gibi olur DV22 süreci devam ederken bizde pandemi nedeniyle bu kötü gidişleri bizim zamanımıza düzelir demiştik nerden bilelim daha kötü olacağını. Umarım dediğiniz gibi seçimle alakalı olur ve DV23 döneminin kalan aylarında ve DV24 için düzgün bir mülakat vermeye başlarlar

• @gungorhan nispet mi yapıyorsun, nolmuş alt tarafı benden 76 yıl önce 🙂 🙂

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gungorhan nispet mi yapıyorsun, nolmuş alt tarafı benden 76 yıl önce 🙂 🙂

Çaktırma iyi bir sonuç alana kadar denedim. Yoksa bende senin gibi petrol olmuştum... 🙂

• @Murat-4 Akdeniz Mahallesindeydim , ayrıca askerliğimi de orada yaptım Sahil Güvenlik'tim

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY ilkinden red alırsanız ikincisindende red alırsınız zaten. İkisini doldurmanıza gerek yok hangisinde CNniz daha düşükse onu doldurun yeter

• @Emre-Kurtulmuş tam olarak öyle değil aslında kardeş, yani bana göre. zira değerlendirilen talihli. atıyorum ben ilk mülakata gittim, ben değerlendirildim, uygun bulunmadı. ikinci mülakatı eşim talihli olarak yapacak, onun değerlendirilmesi farklı olabilir, olmaması için bir sebep yok şayet aksi belirtilmiyorsa (kural olarak).
    bir de ds260 önceden doldurulacak zaten, o an ret söz konusu değil ki.
    tabi fikir sadece. bana imkansız gelmiyor çünkü konu tamamen çekilişi kazanan talihli üzerinden ilerliyor.
    amaannn, neyse ne. maksat muhabbet

• Herkese günaydın demek için biraz geç bir saat ama yine de herkese günaydın. Çekiliş sonuçları açıklanana kadar foruma bir daha giriş yapmayacağım o yüzden şimdiden herkese bol şans dilerim, umarım gerçekten isteyen ve ihtiyacı olan kişilere çıkar. Biz iyi hayal edelim sonuç iyi olsun. Merak ettiğim sorulara cevap veren herkese de tekrar teşekkür ediyorum:)

• @SUAT-GUNAY Abi geçen sene çıkmıştı forumda karı kocaya , eşinin CN 3xxx deydi , eşinin de 30xxx de düşük CN ile başvuru yapmışlardı

• @hdemircanusa narlıkuyudayım bende, yakınmışsın ondan sordum, sahil güvenliğin kameralı araçları gelip geçiyor buradan sürekli.

• @hdemircanusa anaa ne güzelll...
    ya tabi doğru olan düşük CN.
    ama şu son yıl mülakat sırasını düşününce, her şekilde 2 DS260 doldurulması doğru olur aksi yönde bir kural yoksa ki yok diye biliyorum.
    şayet birinin CN çok ileride ise, başka bir yere direkt taşımak doğru harejet olur sanki de boşuna çenemizi yoruyoruz.
    görmedin mi 2102'de çıkıyor bana 🙂

• Doğrudur ben pek karaya çıkamadım 🙂 Balık adam olarak yaptım , taşucu , mezitli sürekli gidip geliyoduk , benim dönemimde suriye'li olayları olduğu için çok yoğun geçti askerlik 🙂

• ⭐⭐⭐

@SUAT-GUNAY değerlendirilen sadece siz değilsiniz eşinizde sizle birlikte değerlendiriliyor. Yani örnek veriyorum eşiniz talihli oldu ama sorunlu bir sabıka geçmişine sahip birisiniz ama talihli olan eşiydi o zaman onaylayalım biz demiyorlar. Tercih sizin ama değişen bir şey olmayacağı için boşuna masraf edilir sadece, baştan sağlık muayenesi, vize ücreti, ais ücreti vs

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |