Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra hatırlamıyorum genelde HNBS olunca sayfanın takibinden çıkıp sonra sene dönüyorum bilgim yok açıkcası

@Rhonster ile kankaydı ama sonradan koyduğu satıştan mütevellit arkasından bakakaldık forumca 😃

• ⭐⭐

@asariel İnşallah kazanırsanız o zaman ciddi olarak incelemeye başlarsınız

• @Serap-2 İnşallah bekleyen, isteyen herkes kazanır

• ⭐⭐

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra hatırlamıyorum genelde HNBS olunca sayfanın takibinden çıkıp sonra sene dönüyorum bilgim yok açıkcası

@Rhonster ile kankaydı ama sonradan koyduğu satıştan mütevellit arkasından bakakaldık forumca 😃

aboooouw 😂 neler kaçırmışız

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Ping-PONG zaten kazandım ven 😂

İnşallah karşim. 😂

• Son 2 gün benim gibi herkes ilk başvurusunda çıkma hayallere girmiştir sanırsam 😃

• @sytahmt şu anlık yerinde 😂 bakalım 2 gün sonra da aynı olacak mı

• Bütçeden konu açıldığına göre ben de yazayım biraz 😃 Bu yıl kazanırsam arabayı satıcam 35K civarı, erken emeklilik hakkından dolayı 12K ikramiye alıcam (ki bunu işyerimden öncesinden de alırım gidiyorum diye), taşınmazım var yaklaşık değeri 20K. Taşınmazın tapusunu gösterip yaklaşık 45K civarı bankada nakit göstericem ve gösterdiğim meblayla da gidicem inşallah. Emekli maaşı da pasif gelir olarak mutfak paramı karşılar. Ben bu şartlarda Boston'a gitmeyi düşünüyorum. Zaten aylık geliri 3K altında olan çocuklu ailelere çocuk başına aylık 250 Dolar market yardımı veriliyormuş minimum, 3 çocuk için 750 Dolar iyi para 😃 Umarım doğru seçimdir.

• @SUAT-GUNAY Abi mangal için bize 9882741866546.jpg bundan lazım.
    Onlar 2a1dda2f-e5ad-4197-9e07-e4fbdd29098b-image.png Bundan kullanıyorlar. Bir de biz orada mesire alanı da bulamayız 😁 😁

• @kemallacin Söylemesi ayıp çok güzel et pişirrim 😃 davet ederseniz mangal başında elimde corona biram ve beyaz atletim ile 😃 damak tadınıza uygun etler pişirebilirim 😃

• @Guenron Oooo ben ne diyorum bize orada mangal yakacak yer yok abicim ya 😁

• @asariel Aileden birine her zaman yer var ♥

• Ya abi bir durun mangal ayağına beni Amerika'ya götüreceksiniz önce kendimizi kurtaralım 😆

• @kemallacin sahile çimenlerin üstüne yayılırız 🙂

• Hayır Suat abi seni masamızda görmek isteriz
    image.jpg

• @kemallacin rakı ve et olmadan asla 🙂

bu adama da yazık oldu yahu 😞

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@SUAT-GUNAY Abi mangal için bize 9882741866546.jpg bundan lazım.
    Onlar 2a1dda2f-e5ad-4197-9e07-e4fbdd29098b-image.png Bundan kullanıyorlar. Bir de biz orada mesire alanı da bulamayız 😁 😁

@kemallacin mangal bir adanalının olmazsa olmazı kırmızı çizgisidir o yüzden +1 olarak yancı kontenjanından katılmak istiyorum 😛
    @asariel bu dediklerinizle gözümde adeta bir rönesans tablosu canlandı 😅
    yiyelim güzelleşelim arkadaşlar yarasın hepimize 😋 😋

• @ayvalik10 bunu zor bilir buradaki gençler...
    vay anasını gelmiş geçmiş en büyük takvim icadı bu yahu 🙂

• @asariel Otelde calisan housekeeper yada steward genelde 18-20 USD arasi aliyor. Server’in maasi ise alinan service fee uzerinden belirleniyor. Haftalik 3k kazanan server mevcut 🙂 ama girmek icin uzun bir sira var. Bunlari Boston bolgesi icin belirttim

• @Selimix, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar devlet memurluğundan istifa edip gidecek olan var mı?

@Selimix, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar devlet memurluğundan istifa edip gidecek olan var mı?

Ben emekli olup eşim de ücretsiz izin alıp gideceğiz insallah gc olur e1 olur .Daha sonra eşim istifa edecek ve emeklilik için primi dışarıdan ödeyeceğiz insallah.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |