Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Falcon-0 ben bu yıl başvuruda bulunmadım dolayısıyla bilmiyorum ama sanki bu yıl pasaport bilgisi istemediler. Dolayısıyla gerek var mı ki?

• ⭐⭐

• ⭐⭐

Şöyle daha açıklayıcı yazayım soru işaretiniz kalmasın

• DS-260 formu doldurma işlemi, çekilişi kazanan kişi evli ve çocuklu ise tüm aile bireyleri için ayrı ayrı yapılmalıdır: 21 yaşını geçmemiş ve evlenmemiş olan bütün çocuklar ile eş için müracaat edilmelidir. Bunun tek istisnası daha evvel Green Card'a sahip olan eş veya çocuklardır.
  • ⭐⭐

@dilmel evet Pasaport şartı bu yıl için yoktu

• Ben hayatta dair umudumu kaybettim geri kalan oyuncular başarılar diliyorum.

• @hdemircanusa o zaman pasaport bilgisi yoksa eski pasaportla ilgili bir şeye ihtiyaç da olmaz diye düşünüyorum.

• ⭐⭐

Yani Başvuru sayfasında Pasaport bilgisi gerekmediği için bir problem yok , Yanlızca bu süreçte kişi Talihli olursa Mülakata Güncel tarihli pasaportu ile gitmeli

• @hdemircanusa DS-260'ı gönderirken en son submit ederken pasaport no istiyor yani forumdaki videoda öyle gösteriyor. other travel doc seçenler oraya ne yazacak formu submit ederken?

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Şöyle daha açıklayıcı yazayım soru işaretiniz kalmasın

• DS-260 formu doldurma işlemi, çekilişi kazanan kişi evli ve çocuklu ise tüm aile bireyleri için ayrı ayrı yapılmalıdır: 21 yaşını geçmemiş ve evlenmemiş olan bütün çocuklar ile eş için müracaat edilmelidir. Bunun tek istisnası daha evvel Green Card'a sahip olan eş veya çocuklardır.

Tüm aile bireyleri için ayrı ayrı deyince iş karışıyor:)

• ⭐⭐

@bismail 😂😂😂 2-3 gün sabredin yeşilkartforum YouTube hesabına yeni video yüklenecek DS260 formu ile alakalı aklınızdaki tüm soruları alacak bir video gelecek

• ⭐⭐

@Guenron Pasaportum yok deyip formu göndereceksiniz , Yeni pasaportunuzu elinize aldıktan sonra Mailineze gelecek Mülakat tarihi için pusuya yatacaksınız, o mail geldikten sonra DS260 formumu güncellemek istiyorum diyip Yeni Pasaport numaranızı yazacaksınız

• ⭐⭐⭐⭐

@houey hangi vize görüşmesinden bahsediyorsunuz? Greencard mı turist vizesi mi?

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

Şöyle bi arkanıza yaslanın ve kendinizi bi salın bakalım , şurda son günler kalmış biraz Relax olalım

• @denizci10 Greencard için hocam. Gc çıkmasi düşük bir ihtimal ama yine de insanin kafasina takiliyor sorun çıkar mi diye. 😅

• ⭐⭐ Yasaklı

• var mı heyecanlanan benim gibi

• Aklımda takılan bir soru var ya size danışmak istedim

Biliyorum çok fazla soru soruldu bunun hakinda🙂
    Ama benim soracağım ds260 doldururken pasaport alanını boş geçip mülakat günü geldiğinde konsolosluk durumu açıklayıp (pasaport geç geldi diye) konsolosluk'ta ds260 orda güncelleyebilir miyiz?

• @erselmert birçoğumuzun geri sayım azaldıkça heyecanı artıyordur hocam. inşallah bana ve tüm dileyenlere çıkar bu sene ümitliyim...

• ..::: Şafak 0️⃣5️⃣ :::... Amasya
    Tüm tedbirler alındı
    Bize düşen Dua Tevekkül Sabır Teşekkür✅

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |