Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@tubytube herhangi bir waiver yok bu konuda şu anlık eğer DV kazanırsanız sağlık muayenesi raporunuzu almak için aşınızı vurulmanız gerekir ilerleyen süreçte Covid aşı şartı kaldırılsa bile diğer aşılar istenecektir

• ⭐⭐⭐

@newbie97 e-nabızda bu sistem biraz kötü ayarlanmış aşıların hepsinin olduğu tabloda I yada II gibi ibareler vardı bunu gören bir çok kişi yapıldı olarak kayıtlı sanıyordu ama bunlar aslında doz belirtisiydi. Artık sistemi güncellemişler direk herhangi bir aşı kaydınız yok olarak çıkıyor. 2010dan sonraydı galiba elektronik ortama geçmeye başladılar o yüzden kayıtlı aşınız yoktur sistemde ancak aileniz verilen aşı kartlarında sakladıysa onları sunmayı deneyebilirsiniz ama genelde Unganlar pek kaale almıyor maddiyatına bakıyor ve tekrar yapıyor istediği aşıları

• @Emre-Kurtulmuş Teşekkürler cevap için, diğerlerini seve seve tatbik ettirebilirim ama Covid deneysel sıvısını asla...

• ⭐⭐⭐

@tubytube covid şartı kalkana kadar DV kazanmazsınız umarım o zaman, derler ya hayatımdaki bütün şansı burada kullandım diye boşa şansınızı gitmeyeceğiniz bir dönemde kullanmış olmazsınız covid şartı kalktıktan sonra kazanırsınız umarım

• @Emre-Kurtulmuş Hiç belli olmaz, çıkarsa umarım Ungan ailesi ile yapacağım görüşmede geçerli bir istisna bulabilirim. Özel bir feragat formu doldurmadan kimi özel sebepler kabul edilebiliyor...

Ağzınızdan yel alsın, umarım çıkar çünkü gittikçe bataklık olmaya başladı Türkiye ki son ana kadar şerefimizle direndik, dik durduk ama bundan sonrası için asla katlanmak zorunda olmadığımızı düşünmekteyim...

• ⭐⭐⭐

@tubytube unganların böyle bir istisna kabul ettiğini kim söyledi size. Bizzat tanık oldum kendi muayene sıramı beklerken 2. Doz aşısını olmayan kişiye rapor vermediklerine ve olmazsanız veremeyeceğiz boşa zamanınızı geciktiriyorsunuz olmayarak net bir şekilde karşı tarafa aktardıklarınada

• @Emre-Kurtulmuş Evet, internet sitelerinde de bunu belirtmiş Unganlar ancak Google araştırmasında bazı durumlarda Covid deneysel sıvısını da kapsayan aşı karşıtlığının kabul edilebiliyor olduğunu gördüm moral conditions öne sürülerek...

Siz deneysel sıvı taraftarısınız galiba...

• ⭐⭐⭐

@tubytube size sağlık raporunu verecek olan mecra google değil ne yazık ki, google da bulduğunuz geçersiz yazıları değil size sağlık raporunu verecek olan Unganları takip etmelisiniz. Benim veya sizin ne tarafta olduğunuz önemli değil vizeyi alabilmek için ne yapmanız gerektiği önemli

• @Emre-Kurtulmuş Yalnız yazım tarzınız çok sıkıntılı, bu forumda pek beklenmeyecek türden bir cevap...

• @tubytube @emre hakli. Kendisi sadece kurallari soyluyor size.

Neyin taraftari oldugu birseyi degistirmiyor. Gayet nazik yazmis bu arada.

• @charon Google vermiyor demek çok yakışıksız ki kendisine Ungan'ların yaklaşımı konusunda hak verdiğimi üzerine basa basa belirtiyorum...

Nedense Ekşi Sözlük de böyle, deneysel sıvıya kutsallık yüklüyorlar, sebebini tam olarak anlayamıyorum diyebilirim de tahminlerim var. Deneysel sıvı şartı kaldırılmalı, çoğunluk çok isteksiz bu hususta...

Alman malı diyip vurulduk çarpıldık diyor teyzelerimiz, ah ah ah ilgisi alakası yok...

• ⭐⭐

@tubytube hocam ben sizin takıntı boyutunuzu az çok tahmin ediyorum , Şuan için Unganların buna bir alternatif yada başka bir çözüm yolu aradığınıda pek sanmıyorum , size tavsiyem bu durumu Unganlar üzerinden sürekli güncel olarak takip etmeniz ve olurda böyle bir sürece girerseniz Karar aşaması için şimdiden kendinizi , vereceğiniz karara adapte etmeniz olacaktır .

• @hdemircanusa Eksik olmayın, yüreğinize sağlık ne güzel izah etmişsiniz. Sonuç ne olursa olsun forumu takip edenlere Google'dan derlediğim bilgileri sunmuş oldum siz de nihayete erdirdiniz başlığı, sevgiler saygılar 🙏 👏

• ⭐⭐

@tubytube Rica ederim 🙏 Burada bir aileyiz , sizde bu ailenin bir parçasısınız , İyi haftasonları dilerim 🙏

• ⭐⭐⭐

@tubytube yazım tarzım öncekilerle aynıydı aslında kaldı ki üslupdaki sorunu yaratabilecek ilk mesajı siz attınız “deneysel sıvıyı destekleyenlerdensiniz galiba” diyerek hemen bir ayrıştırma yapmaya çalışan siz olmanıza rağmen ben yinede buna karşı normal bir şekilde cevap verdim üslubumda bir değişiklik yoktu aslında ama gerçeği duymak sizi üzmüş olabilir onu üslupla alakalı sanmış olabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@tubytube bu forumun farkı o işte google yada youtube gibi ortamlardaki yanıltıcı bilgileri değil doğru olanları veriyor Tuba hanım. DV konusuyla avukatlardan, danışmanlardan alamadığınız doğru bilgileri buradan edinebiliyorsunuz mesela

• @Emre-Kurtulmuş Emre Bey, deneysel sıvı şartı kalkmadan umarım kazanmazsınız / gerek yoktu başvuruya / birikmiş talih gibi alaycı tabirlerinize ses çıkarmadım ama deneysel sıvı taraftarı olup olmadığınızı sorguladığım bir cümlem için sıraladığınız cümlelere bakın....

Bu kadar mı hassassınız Covid deneysel sıvısı karşıtlığı hakkında? O zaman bu deneysel sıvı için hissettiklerimi, çekincelerimi en azından diğer kullanıcıların algılayabildiği kadar algılayabilmeniz gerekiyordu, üzerine boşver ne Green Card'ı tavrı da o kadar yanlış ki, sizin gibi yazılar yazanlar da arttı birden, bakın DV2024 sohbet odasına, yapmayın böyle şeyler artık gözümüzü açtılar...

• @Emre-Kurtulmuş Sanırım geçerli sebep sunabilmekten ve feragat formundan ilk bahseden ben oldum. Feragat belgesinin de 930$ gibi bir ücreti var. Amerikan siyasetçilerin bu karşıtlığa duyarsız kalacaklarını sanmam, avukatlar danışmanlar bile aşırı tarafgir olup bunlardan bahsetmiyorlarsa işte o noktada gerçekten yolumuza taş koyanlar var demektir, ne kadar hüzünlü...

• ⭐⭐⭐

@tubytube ben size aşı karşıtısınız kazanmayın kalın burda demedim. Ben bu tarz çekiliş gibi şansların nadir insana uğradığına inanırım hani bir kere geldikten sonra tekrar gelmesi zor olduğuna inanırım onun için size dedim ki bu şansınızı şu anda aşı şartı varken harcamazsınız dedim çünkü aşısız sağlık raporu alamayacaksınız, gördüğüm kadarıyla lanet olsun yapacak bir şey yok amerikaya gitmek için olucaz artık istemesekte diyecek biri gibide değilsiniz bende onun için şansınızı bu sene harcamazsınız dedim. Öncelikle danışman, youtuber, avukat vs bu dalaverecilerin hiçbir bilgisinin bu forumdakinden daha fazla değil ona emin olabilirsiniz. Bahsettiğim gibi ne yazık ki Unganlar 2 doz covid şartı koşuyor waiver vs de yok bu durum için şu anlık. İlerleyen dönemde aşı şartı kalkacaktır umarım ama DV24e yetişir mi zaman göstericek

• @tubytube Hocam boşverin aşıyı maşıyı bu kadar kafaya takmanıza değmez. Ben çekilişi kazanayım ilk aşıya kobay bile olurum. :D. Aşı olmuyorsunuz ama akşam eve giderken aldığınız ekmekle bile aşıdan daha fazlasını dayatıyorlar size.
    Modern dünya kaçarınız yok yani.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |