Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@bostonlı hayır tam tersini yazıyorsun. Sen konsolosluğa hangi ptt şube olduğunu söylüyorsun ptt şubesinin hiçbir fonksiyonu yok

• ⭐⭐

@bostonlı öyle bir şey değil , ptt gönderimi yapan kurum sadece. Siz önce kazanın, mülakat alın , en son aşama Ais kaydı.😊 ama neresi bu ais derseniz buyrun adresi: http://ais.usvisa-info.com/

• Bu ileti silindi!

• 6 Aydır bu başlıkta klavyesiyle dostluğunu esirgemeyen BAŞLIKDAŞ arkadaşlar
    Üzülerek 6 gün sonra Başlığı devredeceğiz
    Gidip dönememek Gelip Görememek var
    ..::: Şafak 0️⃣6️⃣ :::... Ankara Konsolosluğu Sizi Bekler 🤲😎🤲

• Bu arada şunu sormak istiyorum. detaylı bilgisi olan varsa cevap verebilirse sevinirim.

Green CARD çıktıktan sonra DS260 formu doldurulacak bu formu doldururken evli iseniz ve daha önceden bir boşanma geçirmiş iseniz bu boşanmaya dair mahkeme sonucu vb. birşey gerekiyor mu ? yoksa nufus müdürlüğünden e-devlet üzrindne laınan vukuatlı nufus örneği yeterli oluyormu.

Ayrıca diğer nufus müdürlüğü evrakları ile ilgili olarakta ıslak imzalı evrak olacak şeklinde bir şey okudum bu konuda doğru ve kesin bilgisi olan birileri var ise yardımcı olabilir mi ?

• ⭐⭐⭐

@Tunahan-Tuna herkesin formu kendine özel doldurulur. Eğer evli olarak başvurduysanız ve çekilişi kazanırsanız sisteme girdiğinizde 2 ayrı form görürsünüz biri sizin adınız olan diğeride eşinizin adı olan

• ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici DS260 ingilizce doldurulan bir form Türkçe yazmayın

• ⭐⭐⭐

@houey e devlet askerlik belgesi vermiyor o durumda askerlik şubeye yönlendiriyor şubeden alıyosun

• ⭐⭐⭐

@andactarakci forumdaki konu başlıklarını inceleyin Mülakat Deneyimleri ve Aşamaları konu başlığında ayrıca Crazycellsin imzasında DS260 paketi mevcut

• ⭐⭐⭐

@cemyaman en son Ankara mülakatları Martta oldu bizimkiler ondan sonra Hazirana kadar Ankaradan deneyim görmeyeceksiniz orada maalesef

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Koskoca nisan ayında Mülakat alan yok 😕 Çok garip bi yerde yaşıyoruz ne diyeceğimi bilmiyorum , Millet bütün talihlilerini gönderip birde başka ülkeden Yabancı vatandaş kabul ediyor , Bizimkiler de kanı arabası gibi 1 ay bir tur dönüyor

• ⭐⭐⭐

@cemyaman haziran randevuları hali hazırda dağıtıldı geriye kaldı Temmuz-Ağustos-Eylül yani 3 ay. Ankaraya bakarsakta 9 ay Türkler için yatan bir konsolosluğun son 3 ayda patlama yapmasını beklemek gerçekçi değil

• ⭐⭐⭐

@bismail telegram grubu oluşturuluyor

• @Emre-Kurtulmuş reis geri dönmüşsün naptın alışabildin mi iyice 😃

• ⭐⭐⭐

@tanhanr DS formu doldururken evrak yüklemesi yok, ama boşanmanızın mahkeme kayıtlarını mülakatta yanınızda bulundurmanız gerekir

• ⭐⭐⭐

@hdemircanusa mayıstada alan yok sadece nisan değil

• ⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş Pardon , mayıs yazmam gerekti , O umuda kapılıp Avrupa'da herhangi bir konsolosluğa gidemeyecek bir sürü insan var , onların hayal kırıklığını düşünüyorum , kahroluyorum vallahi , o yıkımı , o üzüntüyü atlatmak için gerçekten desteğe ihtiyaçları olacak

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa burası neresi acaba?

Selam bu güzel ev California corona şehrinde bulunuyor 🙂 California aklımın ucundan geçen bir yer değil ama belki ileride yolumuz düşer 🙂

• @Emre-Kurtulmuş nisan ve mayısta neden mülakata çağırmadılar bir neden var mı açıklama yaptı mı ankara

• ⭐⭐

jt.jpg

Çıksın diye herşeyi deneyen ben ( yavaş yavaş üşütüyorum galiba ) şimdi sıra evrene pozitif enerji göndererek iletişim kurmak , Bu yıl KAZANIYORUM ve Amerika'ya gidiyorum. ( Hala pasaport başvurusu yapmadım ) , sırada ne var bakalım..

Benzer Başlıklar

• 13763
  • 9899
  • 22394
  • 21386
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |