Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hdemircanusa çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

• @hdemircanusa son cümleniz çok etkileyici. Sanırım benim gitme isteğimi en çok kırbaçlayan şey son cümlenizde bahsettiğiniz şeylerin güzel ülkemde karşılığının olmaması. Sürekli kurallara uymaya çalışıp bundan mağdur oluyoruz ülkemde. Trafikte sabırla bekliyorsun, emniyet şeridinden gelip öne geçen “çok zeki” birileri oluyor hevesin kaçıyor. Kdv kaçırmamak için fatura almıyorsun, vergi vermek için her işini faturalı yapıyosun, Senin firman sıkıntı çekerken, senin 10katın ciro yapan adam senin ödediğin verginşn kdvnin %10unu ödemiyor. Ödediğin vergilerin “itibardan tasarruf” edilmemesi için harcandığını, deprem yardımlarının seçim otobüslerinde dağıtıldını görüyorsun hevesin kaçıyor. Bu forumdakilerin en az %95 nin bu şekilde düzgün insanlar olduğunu, yaptıklarının karşılığını alamadığı için gitmek isteyen emeği çalınmışlardan oluştuğunu biliyorum. Bizim ülkemize verdiğimizi, ülkemiz çocuklarımıza geri verebilecek hale gelinceye kadar gitmek istiyorum ülkemden. Yoksa mesele ne ucuza araba alma ne de müstakil bahçeli ev… bakalım…

• Tüm forum ailesine selamlar hayırlı cumalar tüm dualarımız kabul olur inşallah.uzun süredir formu dışarıdan takip edip okuyorum.son bir haftaya giriyoruz artık hepimiz DS 260 formunu araştırmaya başladık inşallah bu sene bu formu doldurmak hepimize nasip olur.

• ⭐⭐

Uzun zaman sonrası herkese merhabalar

• ⭐⭐

Ufak bir kaza geçirdim uzun bir süredir sosyal ağlardan ve telefondan uzaktım

• @ayvalik10 benim de aklımı kurcalayan şu, kazanan harici kişiler için de form dolduracağız ama bu form otomatik olarak diğerleri için de açılabiliyor mu ? yoksa boş formu indirip hem kendimiz için, hem de diğerleri için (1-2-3 gibi isimler yazarak) doldurup, sonra biz sistemi mi yüklüyoruz ? kafamda hep online siteden doldurmak gibi canlanmıştı şuana kadar.

• ⭐⭐

1. güne 8. eyalet olan Delaware ile başlamıştık ve günün kapanışı da oradan gelsin 🙂
      Delaware'dan herkese iyi akşamlar.

Claymont-Delaware-Drug-Rehab-Centers.jpg

shutterstock-1415151413.jpg

www.maxpixel.net-Delaware-Town-Buildings-Clouds-Street-Newark-Sky-248044.jpg

• ⭐⭐

@mr-dad

bir izle yarım saatin varsa

• Baktım herkes soru soruyor bende sorayım dedim.
    enter the invoice İD number that the National visa center sent you.
    Buraya ilk başvuruda verilen numara yazılıyor galiba tamamı mı yoksa tarihten sonraki kısım mı
    did anyone assist you in filling out this application.
    Buda formu doldururken yardım alıp almadığını soruyor galiba.
    Bunlar teyit etmek içindi asıl merak ettiğim konu şunlar
    1- formu doldururken baştan sona doğru mu doldurmak gerek yoksa hani basit olanları bitireyim uzun olanları sona bırakayım gibi bir durum varmı. İstediğimiz sorudan başlayabiliyor muyuz?
    2- adres,iş, eğitim gibi daha çok bilgi girilmesi gereken yerlerde mesela bir iki adres girip kaydedip sonra adreslere devam edilebiliyor mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@eco aşağıdaki linkten hem boş ds260 halini hem de nasıl dolduracağın anlatan hem video hem de pdf dosyası var. Hala anlamadığın yer olursa sorarsın

https://drive.google.com/file/d/1GSiI4BkD_TMKDD9mKXor_pkIdqFt-yrG/view?usp=sharing

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mr-dad ilk kazanan kişi için ds 260 doldurduğun zaman başka kişi ilavesi yapıcan mı sorduğu zaman işte her kişi için senin dediğin gibi yanına -1 / -2 gibi yeni ds260 formu açacak

• ⭐⭐

@eco bence hepiniz acele ediyorsunuz. Bir açıklansın form dediğimiz olay hallolur dert edeceğiniz kısım 6 mayıs akşamı bir görün case number geldiyse has been randomly selected diyorsa herkes yardımcı olacak rahat olun

• @ayvalik10 teşekkürler, çok açıklayıcı oldu.

• ⭐⭐

@karaçay kesinlikle öyle, bir YouTube’ra ait video izliyorum belki 100 yorumun 50 si aynı soru neden yerlerde çöp yok nasıl bu kadar temiz ? Cevabı çok basit değil mi , adamlar yere çöp atmıyor çünkü 😊 Herşeyin kuralı , edebi , adabı var ve adamlar bu çizgiden şaşmıyor , maalesef gün geçtikçe , popülasyon arttıkça bizim ülkemizde gelişmesini beklediğimiz ne varsa tam tersi yöne gidiyor , Umarım , umarım yüzümüz güler de hayalimizi yaşarız 🙏🇺🇸❤

• ⭐⭐

@Ramazan Çok geçmiş olsun , Umarım iyisinizdir Şuan

• @ayvalik10 teşekkür ederim boş halini zaten biliyorum indirmiştim.

• ⭐⭐

@Lossantosdy ayy hadi inşallah 🙂 gelir haftaya çarşamba en geç yani açıklanırken çoraplarınla ol uğur getirsinler sana:)

• Selamlar herkese 🙂

• ⭐⭐

@Ramazan geçmiş olsun

• arkadaşlar gc çıkan kişilerin nerede doğdukları ile alakalı bir istatistik var mıdır? çekiliş, loto gibi anılıyor ama bu seçme sistemi bana tamamen rasgele değil gibi hissettiriyor. en azından bazı iş grupları ve izmir gibi daha seküler şehirlerden daha fazla insan gc sahibi olduğunu düşünüyorum fikirleriniz nedir?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

74

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |