Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @newbie97 umarım kaldırılır. Şahsi sebepten doalayı aşı olmak istemiyorum.

• merhabalar, pasaportsuz doldurulan ds260 formu herhangi sıkıntı çıkarır mı? "DS260 Gocmen Vize Basvuru Formu" adlı videonuzda sonradan ekleyebilirsiniz diye belirtmişsiniz süreç tam olarak nasıl gerçekleşecek? gerçekten kapsamlı ve ortamı hoş bir forum. umarım hak eden ve ihtiyacı olan herkese gc çıkar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mukavemet other travel seçeneğini seçtin mi ds 260 formu sisteme yüklendi daha sonra sana mülakat tarihi sisteme düşünce KCC sen mail atıyorsun benim doldurduğum ds260 bilgilerinde güncelleme yapıcam diye ozaman tekrar senin ds260 oynama şansın doğuyor orada ki other travel tikini kaldırıp gelen pasaport numarasını yazacaksın bu maili sadece pasaport için değil evlilik boşanma gibi durumlarda da açtırıyorsun burada ki amaç sen mülakata geldiğin zaman getireceğin evraklarla ds260 birbirini tutması gerekiyor tutmazsa bu şarkıyı çalıyorlar

• Herkese günaydın. Bugün tek hanelere inmeye başlayacağız. Heyecan gün geçtikçe artıyor. Kafalarda binbir sorular doğmaya başlıyor. Her sabah bu ümit ile gününe başlayan kişileriz. Bazı kişilerin kafalarında "Ya çıkmazsa?" sorusu içinde bir endişe yaratıyor. Şuan için elimizden hiçbir şey gelmiyor. Sizleri dualarımda eksik etmiyorum. 6 Mayıs Cumartesi günü sonuçların açıklanacağı esnada büyükelçiliğin karşısında olacağım. Kimilerimiz istemediğimiz iş kollarında çalışıyoruz, kimilerimiz istemediğimiz yaşam şartlarından dolayı her gün kötü hissediyoruz. Sizleri ailem olarak görüp en içten sevgilerimi gönderiyorum. Güzel sonuçlarınız için bekliyor olacağım. 👋🏼

• ⭐⭐

Günaydın güzel insanlar, çok az kaldı inşallah hepimize çıkar da, kurtuluruz şu cehennemden 🙏

• ⭐⭐⭐

Günaydınlar efendim nasılsınız

• @kemallacin Günaydın herkese iyi forumlar. Özellikle bu yıl yüzde 1 in altına düşen bir ihtimal için bu kadar umut bağlamayın bence. Buradaki hayatınızı şekillendirmeye çalışın. Ne yaparsanız yapın buradaki düzeni bir şekilde bozup oraya taşınmak kolay olacaktır emin olun. Bu sene pasaport şartından dolayı ve ülkedeki malum ekonomik ve siyasi bozulmadan dolayı başvurularda önceki senelere göre aşırı bir yığılma bekleniyor. O yüzden bu sene gc kovalayanlar için yıkım etkisi fazla olacaktır. Önce kendime sonra da size tavsiyem bu yıldan itibaren artık Gc başvuru yapıp unutun sonra bir ara bakarsınız sonuca. Kazanırsanız ona göre de düzeninizi oraya taşırsınız. Herkese bol şans diliyorum hayatta. Artık şansa önceki yıllardan çok fazla ihtiyacımız var.

• ⭐⭐⭐

@hasnotben ya aslında şöyle demek lazım gitmeyi bir şekilde kafaya koyduysanız sadece bu çekilişe bel bağlamamak lazım her yolu ufak ufak denemek lazım, turist vizeni al dil okuluna yazılmaya çalış iş ara bir şekilde bir adım at

• @tolgasatir aynen öyle. Gitmeyi kafaya koyun yeter. O arada da bel bağlamadan hayatınıza devam edin.

• Bu ileti silindi!

• Herkese günaydın. Sayaç akımını başlatıyorum. Yarınki fotoğrafı tahmin ediyorsunuzdur 😀
    IMG_5991.jpeg

• ⭐⭐

Çift hanelerde bugün son 10 gün ve ABD'nin 10. eyaleti ve Doğu ABD'nin en büyük eyaleti olan Georgia'dan herkese günaydın 🙂
    Bu arada dünyanın en büyük akvaryumu olan Georgia Aquarium bu eyalette bulunuyor.

istockphoto-1161499220-612x612.jpg

0x0.jpg

stone_mountain_park.jpg

Atlanta-Georgia-USA.jpg

• ⭐⭐

@hasnotben Che Guevara; Kaybetmekten korkma... Bir şeyi kazanman için Bazı şeyleri kaybetmek gerekir. Ve unutma kaybettiğinde değil Vazgeçtiğinde yenilirsin...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

7 mayısta kazanamayanlar için KCC bu şarkıyı öneriyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

6 mayısta kazandığını öğrenen kişilerin ailesi de bu şarkıyı öneriyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

sabah sabah bu şarkılar nereden çıktı soracaksınız youtube listem de ilk hangi şarkı ile başlayım diye listeye bakarken paylaşmak istedim.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

sabah sabah bu şarkılar nereden çıktı soracaksınız youtube listem de ilk hangi şarkı ile başlayım diye listeye bakarken paylaşmak istedim.

Sil baştan favoriii 🙂

• Aramızdan birileri 6 mayısta sonuçlara baktığımda kazanmış olacak umarım canı gönülden isteyen dileyen her forumdaş kazanır ve hayallerine ulaşır.🤲🏻

• @abrakadabra hocam siz google a Georgia yazdınız ve çıkan Gürcistan fotolarını paylaştınız sanıyorum ahaha

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar. Bol kazançlar. Önümüzdeki hafta herşey belli olacak. @hasnotben in dediği gibi çok düşünmeyin çekilişi.Forumda çok değişik yollardan giden arkadaşlar var her tecrübe hepimiz için bir artı. Ben şahsen gc harici ancak turistik ziyaret için giderim. Askerde ingilizce öğretmeni devrem vardı , 1998 lerde turist olarak yazın ABD ye gidip çalışmıştı.O anlatırdı ,tekrar gideceğim vs. derdi. Farklı birliklere dağılınca irtibat koptu tabii. Belkide gitmiştir. Tabiki eskiden gitmek vize almak açısından daha kolaydı. Gitmek başlı başına bir olay , kolay da değil zaten ama ülkenin sürüklendiği siyasi ve sosyoekonomik durum vizeleri çok etkiliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |