Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE dışardaki ayakkabılara bakmadığım için bilmiyorum ama, meyve sebzenin iyisini dışarıya gönderdikleri gibi ayakkabının iyisi de dışarıya gidiyor olabilir, veya bazı youtuberlar bakıyorlar, Türkiyede üretilen x bi ürün yurt dışında daha ucuz Türkiyede pahalı.

Bizde sanırım marka olayi daha agir basıyor. Yurtdışında ise kalite. Yurtdışında insan zaten istediği markayi alabiliyordur. Kaliteli ise devam. Bizde de durum kaliteden ziyade marka sanirim.

• ⭐⭐

Haftaya bugün ne rütbe ne makam atarsa tek rakam diyoruz 😃

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Atlantis00 bir süredir amerikaya geleceğimiz için elimizdeki kıyafet ve eşyaları dolap uygulamasından satıyordum. Özellikle ayakkabı kategorisi çok canlıydı. Bir çok insan fahiş fiyatlara sıfırını almak yerine oralardan iyi durumda olanları almayı tercih ediyor. Tabii ki ayakkabı biraz kişisel kullanım olarak düşündüğüm için ikinci el almayı tercih etmem diye düşünüyorum ama anlatmak istediğim düzgün kaliteli ayakkabılar o kadar pahalılaştı ki insanlar onu bile 2. El tercih ediyor artık maalesef. Yıkar giyerim diye düşünerek

benim de aklımda olan olaki amerika'ya yerleşirsek daha sonra geride kalan ayakkabı ve giyim eşyalarını kargo ile yollatmak. bu iş pahalıya mı patlar nasıl olur tam araştırmadım ama böyle bir yol izlemeyi düşünüyorum.

• Merhaba arkada;lar ben confirmation number imi kaybettim bunun akabinde forgot number a girdim fakat bu sefer de geçersiz bilgiler deyip alamadim nasil cozebilirim:(

• ⭐⭐⭐

@nicky yerinizde olsam uğraşmam şöyle örnek veriyim 2020de amerikadan gelirken yanımda getirdiğim 3 senedir giydiğim ayakkabılarımı türkiyede sattım 2. El olarak. Ve 2 tanesinin fiyatına buradan bir tane sıfır alabiliyorum mesela.Aynı şekilde Columbiadan alıp getirdiğim montumu sattım ve buradan yenisini aldım. Eski kullandığınız şeyleri taşıyıp masraf edeceğinize elinizden çıkarın buradan yeniden alırsınız. Ama tercih sizin tabii ben olsam uğraşmam ama kargo vs ile masrafına değmez

• @hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MGE saymaya saymaya gün bırakmadın 😀

normalde haftasonlarını kendim için saymıyorum. şimdi tatil var. 11 gün kaldı benim için 😃

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@nicky ben kazanırda gidersem Türkiye'den ayakkabı ve giyecek çok götürmeyeceğim. İhtiyaç kadar götüreceğim. Zira yazı çok olan bir yerde kışlıkları giyemezsiniz ya da kışı bol olan bir yere giderseniz ona göre bir şeyler götürmeniz gerekir. Velhasıl Türkiye'den giyecek ve ayakkabı götürmek bana göre gereksiz uçuş kilosu yapar.Amerikadan daha uyguna alınabilir.

• Günaydınlar… dünya tarihi boyunca hep kırılma noktası olmuş.. her toprağından tarih çıkan.. Kayıp kıta atlantisin izlerinin dahi ilk aranmaya başlandığı mitolojilerin ve masalların kaynağı atarsa Çanakkale

IMG_3760.jpeg

• Bu ileti silindi!

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Uzun Bir Aradan Sonra Bugüün Günlerden''Massachusetts''

massachusetts-boston.jpg

Eline sağlık. Maçaçuşeş'i de görmüş olduk 😁

@hadi-BE 😄😄

• @ibrahimasar ayakkabı sektörünü bile tekelleştirdiler eskiden mesela esnaftan spor ayakkabı alırdım koş futbol oyna yağmurda gez ne delinir ne dağılırdı aynı şekil kışlık botlar kar ve yağmur içinde gezerdim ayaklarım ne ıslanır ne de terlerdi şimdi çin malından beter şimdiki marka sporları alıorsun bir süre sonra sönüyor ayakkabı ayağında çorap gibi duruyor botlar ise ayak düşmanı ter ve mantar bile yapar normal bir giyim kuşam hayali kurulamayacak kadar lüks olmamalı

• @sytahmt HaS Bin Selektit Mr @sytahmt Come Here To USA Hayırlısıyla

• ⭐⭐

Sifir haber niteligi, ulusal medyanin DV ile ilgisi yoktur, hatta buradaki medya uzak dursundur, faydadan cok zarar gelir. Ayrica Turkiye`den gitmek isteyenlerin ilgi cekmesine bu atmosferde sanki pek de gerek yok. Bizim muhattabimiz her sekilde ABD medyasi ve burakrasisi.

• kapalıçarşı dolar kuru 20.50₺ , sonumuz hayır olsun inş..

• @beceke, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

kapalıçarşı dolar kuru 20.50₺ , sonumuz hayır olsun inş..

Hayır diye bir şey kalmadı bile bile bile ülkenin sonunu getiriyorlar. Hele seçimden sonra doları görün keşke 20.50 de kalsa diyecek zamana geleceğiz.
    Seçimi kim kazanırsa kazansın doları tutamazlar

• ⭐⭐

Yahu ağzınızı hayra açın,,, biz gidelim de sonra yükselsin 😂😂

• ⭐⭐

Bu arada herkesin şimdiden bayramı kutlu olsun, bayramdan sonra görüşürüz artık, çünkü iş güç alışveriş telaşesi var,, 🙂
    Neyse pek giremiyebilirm buraya,, Allaha emanet olun,, Green Card bizim arkadaşlar hepimize çıktı inşallah 🙏👋👋

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy iyi bayramlar şimdiden ☺

• İyi bayramlar! Bu tür bayram vb. tatil günlerini green card açısından çok seviyorum. Çünkü bir anda o süre geçmiş oluyor ve sayaçta sürekli azalmasını beklediğimiz günler erimiş oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |