DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

@ibrahimasar Hadi hayırlısı olsun abi, inşallah gönlümüzce olsun bu sene her şey

• @Raskolnikov-0 ikinci üniversite için sınava girmenize gerek yok. AÖF okuyabilirsiniz ve ABD'ye gittiğinizde devam ettirme şansınız olabilir. Anadolu Üniversitesinin yurtdışı birimleri de var diye hatırlıyorum araştırmanızı tavsiye ederim.

• 18 Gün 22 Saat kala San diego diyelim ozaman 🙂

IMG_3744.jpeg

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@ibrahimasar hakkında hayırlısı hakikaten. Çok isteyenlere çıkmalı artık. Aşağı yukarı yaş itibariyle benzer aile itibariyle (bende 2 çocuk ve küçükler) ayrışıyoruz. Ülkenin özetini geçen postlarınızda verdiniz zaten. 2012 den sonrasını dışarda geçirdiğim için uzaktan takip ettim hep.
    Bu bünye bir ekonomik kriz daha görmesin yahu. Bıhtık vallahi.
    Hakkımızda hayırlısı.

Selamlar.

• ⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar o yönden bir yorumum olamaz. Bende her ne kadar Houston savunucusu olsam dahi hayal LA 🙂

🙂 Houston ilk etap zaten sonrası ya New york yada LA inşallah 🙏🇱🇷❤️ 777

Bizdede tam tersi , Önce NJ , Sonra Texas / Houston yada Georgia Atlanta ...

O kadar zengin değilim😅,, önce zengin olayım sonra gidecem işte 😅😅

• Arkadaşlar Green card çekilişi için kadir gecesi duası önerecek varmı? Tek şansımız var yoksa Allah sonumuzu hayırlı etsin

• ⭐⭐

Abd büyükelçiliği ramazan ile alakalı bir paylaşım yapmış. Altında iranlılar organize şekilde mülakat için yorum yapıyorlar. Bir tane Türk arkadaş vardı. Gerçekten şu mülakat olayı çok can sıkıcı. Kazanıyorsun birde bu şekilde vize alamıyorsun. Çok üzücü.

• @selamibasaran kazanıpta Vize alamazsam bunun mezara kadar yolu var

• Şuan için negatif düşünmeyelim. Öncelikle ilk hedefimiz 6 Mayıs olsun. Sürekli söylediğimiz gibi, inşallah sonuçlarımız gerçekten gitmek isteyen kişileri çok mutlu eder, sonrasında durumumuza göre aksiyon almalıyız. Bilemeyiz, belki de Case Number'larımız düşük olacak. Şuan için yapabileceğimiz sadece önceki yıl kazanıp bir şekilde mülakat almaya çalışan arkadaşlarımızın bir an önce mülakatlarını alabilmelerini istemek olur.

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly San Diego deprem bölgesi hatırlatayım dedim 🙂

Deprem değil binalar öldürdüğü sürece orada hayatta kalma şansımız daha yüksek Türkiye 'dekinden🤣🤣

• bu yıl bende içimde hiss öyle diyor bütün aile başvurduk bol şansss :))

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly San Diego deprem bölgesi hatırlatayım dedim 🙂

Depremden korksak Türkiyede oturmayız, San Diego olsun bizim olsun. Ben de san diego cuyum. Eğer bir gün olur da imkan olur ise.... California candır..

Süper sonunda aynı bölgeyi isteyen biri daha çıktı 😄😄

• @Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar o yönden bir yorumum olamaz. Bende her ne kadar Houston savunucusu olsam dahi hayal LA 🙂

İnşallah bir gün hep beraber San Diego 'nun güzel eyalatlerinden birine yerlesiriz bizde 😄😄

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar Abi bu sene çıkacak hissiyatı var mı içinde? Neler hissediyorsun?

Valla her sene hep çıkacakmış gibi geliyor ama sonuç, umutlar başka bahara kalıyor. Bu sene ya da seneye çıkarsa çok verimli bir zamanlama olacak. Kız seneye lise 3 sonrakinde lise 4 olacak. Seneye şubatta dükkanı devir hakkım olacak (carrefoursa ile bu sene sözleştik, 1 yıl sonra devir izni veriyor) kıza lise sonu da orda bitirtsek iyi olacak.. Sonraki yıla kalırsa üniversitesine orada başlar..

Bu sene daha bi çıkacakmış gibi geliyor. Tabii nasip kısmet.

Benim de oğlum 9 da 11 e orada başlasın istiyorum. Green Card olmazsa başka planınız var mı?

• 18 gün kalmış

• ⭐⭐⭐

@Raskolnikov-0 önemli olan DS260 formunu doldurduğunuz andaki mevcut durumunuzun doğruluğu. Siz DS formunuzu doldurduktan sonra iş değiştirebilirsiniz, adres değiştirebilirsiniz, üniversite okuyabilirsiniz, yurtdışına çıkabilirsiniz sorun olmaz

• ⭐⭐⭐⭐

@GYATist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Valla her sene hep çıkacakmış gibi geliyor ama sonuç, umutlar başka bahara kalıyor. Bu sene ya da seneye çıkarsa çok verimli bir zamanlama olacak. Kız seneye lise 3 sonrakinde lise 4 olacak. Seneye şubatta dükkanı devir hakkım olacak (carrefoursa ile bu sene sözleştik, 1 yıl sonra devir izni veriyor) kıza lise sonu da orda bitirtsek iyi olacak.. Sonraki yıla kalırsa üniversitesine orada başlar..

Benim de oğlum 9 da 11 e orada başlasın istiyorum. Green Card olmazsa başka planınız var mı?

Amerika icin yok gibi. Kizin universitesinde Kanada icin bi planimiz var. Son kurşun o zaten. Oldu oldu. Olmadi ırmağının akışına ölürüm Türkiyemm 🤣

• ⭐⭐⭐

İyi geceler 😊

Chicago | Cloud gate (The BEan )

17952969184_6a4364da19_c.jpg

İstek fotoğraf şeysi @hasnotben ☺

@GYATist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Amerika icin yok gibi. Kizin universitesinde Kanada icin bi planimiz var. Son kurşun o zaten. Oldu oldu. Olmadi ırmağının akışına ölürüm Türkiyemm 🤣

Hepimizin hakkında hayırlısı olsun o zaman 😂

Bne artık diğer vize türlerine bakacağım ABD nin peşini bırakmak yok :)))))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

179

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |