DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ibrahimasar siz eski olduğunuz için daha iyi bilirsiniz, bu forum öğretmenlik gibi biraz sabır gerektiriyor, biliyorsan anlatırsın gösterirsin, istemiyorsan yada bilmiyorsan cevap vermezsin, diğer durumlarda pilav mevzusuna dönüyor.

• Benim şahsi planım, gc çıkar ise vize görüşmesi öncesi toplayabildiğim her türlü meslek sertifikasını toplamak geçerliliği olsun olmasın en azından ön bilgi edinmiş olurum, pastane, aşçılık, ehliyet büyütme, vs. vs

• @karaçay yurt disinda guzel ulkelere gitmis biri olarak pizza,su tesisati fayans kalebodur berberlik isi ni bilen ac kalmaz

• ⭐⭐⭐

Fotoğraf atip kaçayım 🤭

Los Angeles, California, USA

FB_IMG_1681652991892.jpg

📸: [instagram.com/micshots]

• @ayvalik10 ben çocuğumun din seçimini çocuğuma bırakacak bir birey olarak bunu çok dert etmiyorum açıkçası. Özellikle islami usüllere uygun yaşamak isteyenlerin Zorluk çekmemesi açısından amerika yerine çocuğunu islami ülkelere göndermeleride bir seçenek olabilir.
    Bu konuda hassasiyeti olanlar için faydalı bir video elinize sağlık. Özellikle domuz tüketmem helal yerim diyenler için zor bir süreç amerika.. zira kesilen hayvanlarında nasıl kesildiği vs.. biraz sıkıntılı olabilir diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 houstonda ramazan nasıl geçiyor

• @ayvalik10 inanışlara saygım var 🙂 yeterki onlarında bana saygısı olsun.. carlsberg kutu ile orada bulunmamda sıkıntı olmayacaksa pek tabi o ortama katılır makara muhabbete eşlik edebilirim 🙂

• @ilkerkaynar90 Eline çöp batınca canı yanan evladının, dünyadayken acısına ortak olacağının farkındayım.
    Fakat akılların düşünmekte zorlandığı sonsuz bir zaman ve mekanda sürekli olarak acı ızdırap keder ateş soğuk ve açlıkla cezalanmasını hiçbir anne ve babanın isteyeceğini zannetmiyorum
    Kişi anne babasının dini üzerinedir, yönlendirme yapmak anne babanın sorumluluğundadır.
    Ayrıca; dünyanın her yerinde Türkiye dahil Et, Tavuk gibi ürünlerin kesimine ve hazırlanmasına hassasiyet gerekli
    Herkes her yerde yaşasın
    Düşüncemi açıklamak istedim. 🙂

• arkadaşlar bir konu hakkında sorum olacak sağlık muayenesi gitmeden once SEYAHAT AŞI KARTI alırsak sağlık muayenesınde yardımcı olur maliyet azalır deniyor. 50 dolar elli dolardır. bu konuda bilginiz var mı

Dosya Numarasi: 2024EUXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• ⭐⭐

@ytrbilgisayar siz o sonsuz mekanda bulundunuz sanırım cehennemden mi bahsediyorsunuz bizi ikna mı etmeye çalışıyorsunuz anlamadım ama kimin neye inandığına saygı göstermeliyiz. Kimin neye inandığı değil benim inandığıma inanmıyor inanmalı dersek ve o da sizin için aynını düşünse hiç hoş olur mu?

• Herkese merhaba, bu yıl kendimce totem yapıp foruma girmedim😊 zaman çok yaklaştığı için bir girip bakmak istedim. Dilerim gerçekten isteyen herkese nasip olsun bu yıl. 6 mayıs günü bana çıktı kazandım nidaları atmak nasip olsun inşallah🙏🙏🙏

• ⭐⭐

@Murat-4 pilav mevzusu 🙂 en sevdiğim temcit

• Selamlar, vize görüşmesinde amerikadaki olan akrabalarımızdan hangileri çıkıyor? Örneğin 1.dereceden yakınlar hariç soruluyor mu? Kuzen vs.

• ⭐⭐

herkese iyi pazarlar... durumlar nasıl herkesin keyfi yerinde mi? değişiklik var mı piyasada:)

• @ytrbilgisayar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 Eline çöp batınca canı yanan evladının, dünyadayken acısına ortak olacağının farkındayım.
    Fakat akılların düşünmekte zorlandığı sonsuz bir zaman ve mekanda sürekli olarak acı ızdırap keder ateş soğuk ve açlıkla cezalanmasını hiçbir anne ve babanın isteyeceğini zannetmiyorum
    Kişi anne babasının dini üzerinedir, yönlendirme yapmak anne babanın sorumluluğundadır.
    Ayrıca; dünyanın her yerinde Türkiye dahil Et, Tavuk gibi ürünlerin kesimine ve hazırlanmasına hassasiyet gerekli
    Herkes her yerde yaşasın
    Düşüncemi açıklamak istedim. 🙂

Bu vaazlerinizi lütfen kendinize saklayın 😂

• @debbieLA77 meyhane pilavı, cacık ile beraber 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Murat-4, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar siz eski olduğunuz için daha iyi bilirsiniz, bu forum öğretmenlik gibi biraz sabır gerektiriyor, biliyorsan anlatırsın gösterirsin, istemiyorsan yada bilmiyorsan cevap vermezsin, diğer durumlarda pilav mevzusuna dönüyor.

Benim tavsiyem de her zaman bu yönde. Cevap verme olanağı olan cevap veriyor zaten. Ben yeniden konuşulan her hangi bir konudan rahatsız değilim. Mesajım öyle mi anlaşılmış?

• Vegasa son 19 gün 23 saaaaat

IMG_3736.jpeg

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Vegasa son 19 gün 23 saaaaat

IMG_3736.jpeg

Vegas'ta rulet çevireceğimiz sıcak kumlardan serin sulara atlatacağımız sene bu sene az sabır herşey çok güzel olacak 🎊🎉🤩

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

404

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.3k

| | | |