Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sessiz sedasız şu ülkeyi terk etmek istiyorum.
    Herkese iyi geceler. 🗽💫

• @yenihayaletadam varlığımız ses getirmedi bari gidişimiz heybetli olsun kendi nazarımızda 🙂

• ⭐⭐

@selamibasaran orada ev tutmak sıkıntı. Kredi notu olmadığı için ev tutamayıp başka eyalete geçen arkadaşlar olmuştu.

• ⭐⭐⭐

Neler cekicez neler, kimleri catlaticaz kimleri 😒 Az kaldi 🧿

İyi geceler ☺

Los Angeles, California 🌅🌴

FB_IMG_1681417182907.jpg

📸 [instagram.com/ejimmy3]

• You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program... Dayanın Yoldaşlar geliyor gelmekte olan 😃

• ⭐⭐⭐

@asariel ağzın bal damlıyor maşallah 🧿

• Başvurduğumu unutmuştum instagramda reelslerde gezerken greencard çıkınca aklıma bende bakiyim dedim açıklanmasına az kalmış yerimizi alalım burada şimdiden 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan gözönüne almak gerek. Demekki orda inşaat yapmak gerekiyor o zaman. 🙂
    Gidip ev yapalım satalım. Ticaretimize bakalım.
    Neyse şaka bir yana her şehri değerlendirmek lazım etraflıca. Bir kağıda artısını eksisini yazmak lazım. Ona göre seçmek lazım.

• Afterward ozkan is the classic

• Bu sene 2.başvurumdu hanımla başvurmuştuk ama ilk seneki heyecan yok. Hatta uzun süredir başvurduğumu da unutmuştum. Bakalım en çok ihtiyacı olana çıkar inşallah(yalnızca maddi değil maneviyat için de)

• evet arkadaşlar çok az kaldı inşallah tüm kalbiyle bu sene kazanmak isteyenlere greencard nasip olur...herkese bol şans dilerim

• @6alcapone7 Sağolun inşallah bu sene çıkar, oldukça ümitliyim...

• Rüyalarımızda dahi işittiğimiz bir şarkı geliyor aklıma..

Şu manzarada kulağımızda tınısı..

Ve bunlara kalan son 22 gün..

IMG_3699.jpeg

• Merhaba abilerim, ablalarım ve kardeşlerim. Bu yıl galiba kentucky'e mail ile bir şey yollamayacağız. Sadece konsolosluğa giderken aslı, kopyası ve çevirisi lazımmış. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı aranızda? Birde ben Azerbaycanlıyım. Türkiye'de üniversite okuyorum. Burada başvurdum. Bana green card çıkarsa hangi ülkeye gitmem lazım? Gürcistan'a mı yoksa Ankara'ya mı? Azerbaycandakı konsolosluk vermiyor green card vizesi, yetkileri yokmuş. Yardımcı olun lütfen. Teşekkürler..

• Arkadaşlar diyelim ki mayıs ayında green card bana çıktı. Pasaportum yok pasaportu hangi aşamada çıkarmam gerekir ? Ve abd de yanında kalabiliceğim tanıdığım var ve ordan iş ayarladım, konsolosluk görüşmesinde hesabımda minimum kaç dolar olması gerekir ?

• Herkese bol şanslar arkadaşlar

• merhabalar herkes için hayırlısı olur umarum. benim sorum pasaportla ilgili yeşil pasaport almama az kaldığı için normal pasaport alma sürecimi başlatmadım. ama eğer kısmet olurda kurada çıkarsak pasaport olmadan ds260 ı gönderebileceğimi görmüştüm. sorum şu; mülakat tarihi pasaport bilgileri olmadan verirlermi verilmez ise o ara pasaport edinip pasaport bilgilerini ds260 da güncellemek istediğimde mülakat tarihi almadan güncelleme yaptığımdan sıralamam geriye düşermi? Bilginizi rica ediyorum teşekkürler. birde son zaman yeni pasaport için başvuran varmıydı 4 aydır arkadaşım bekliyor hala basım aşamasında gözüküyor.

• Çok az bir zamann kalmıış ilk başvuru olduğu için sanırım çok heyecanlıyımm

• R.jpeg

Laguna Beach ❤

• @2009aralik benim abim içişleri bakanlığında çalışıyor ordan biliyorum pasaportlar bu aralar sıkıntı defter yokmuş sanırım geç gelme ihtimali yüksek eğer ki gc çıkarsa hemen pasaport başvurusuna başvurmanızı tavsiye ederim ve mülakat tarihini aldıktan sonra ds-260 formunu açtırın yoksa mülakat tarihini alma süreniz uzayacaktır

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 7674
  • 13339
  • 906
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |