Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Özgür-Can aynen hocam Can Tezcan'ın youtube kanalında paylaşmış bu durumu. Son gün aktarmalı uçuşu iptal etmiş direkt uçuş almış hatta

• @achillesoag Son durum nedir bilmiyorum dediğiniz iletiye bakacağım. Ben Gc talihlisi birinin yaşadığı durumdan yola çıkarak demiştim son durum nedir bilmiyorum güncel duruma göre yanılıyor olabilirim @lumos

• @tolgasatir Hocam Pegasus kampanyaları yönetme konusunda çok kötü, geçen sefer gençlere 1TL bilet kampanyaları olmuştu 1 ayda 4 defa olacaktı ben 4. defada anca aldım, onda da sabahtan itibaren bilgisayar başında bekledim, çünkü kampanyaları çok geç duyuruyorlar.

Bu kampanyayı da gece başlatmışlar sabah duyuruyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasnotben ve @Özgür-Can ben size yazdım ki oturum izni olanlar için demiştim. Fakat sizler bahsettiğiniz kişiler oturum izni olmadan yani turist - öğrenci gibi geçici vizelerle gittiler. Sizler bu farkı göz ardı etmeyin. Video çekenlerin %90 hepsi geçici vize ile gidip daha sonra okul bahanesi ile vize değişikliği yapıp daha sonra orada kalanlardır. Ondan dolayı oturum var ise 12 aktarma ile gidebilirsin. Kimse sana dokunamaz.

• ⭐⭐

@hasnotben O videoyu bilmiyorum, fakat kendi deneyimlerinden ve uluslararsi kurallardan referans alarak konusuyorum, lutfen bu basligi inceleyin. Aktarma yaptiginiz havalimaninin biletini ayri ayri alamazsiniz, ama vizenizle (Kanada, ABD, Yeni Zellanda... turistik, gocmen ve oturum) bu seyehatleri aktarmali gerceklestirebilirsiniz. Onemli olan biletleri birlikte anlasmali almak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hasnotben ve @Özgür-Can tek bir farkı yazmayı unuttum. Eğer aktarma havalanına indikten sonra ben bu şehri geziyim deyip dışarıya çıktığınız zaman işte ozaman oturum iznin bile olsa schengen isterler. Bu farkı yazmayı unuttum. Kısacası aktarma havaalanında indin yerde ki transfer çizgisinden ayrılmayacaksın. Londra havaalanı hariç orada transfer çizgileri takip edemiyorsun çünkü aktarma uçağı diğer bina da olduğu için binalar arası yolculuk yapıyorsun orada bu dışarıya çıkma olayına göz yumuyorlar çünkü transfer dışarıya çıkarak oluyor.

• @Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir Hocam Pegasus kampanyaları yönetme konusunda çok kötü, geçen sefer gençlere 1TL bilet kampanyaları olmuştu 1 ayda 4 defa olacaktı ben 4. defada anca aldım, onda da sabahtan itibaren bilgisayar başında bekledim, çünkü kampanyaları çok geç duyuruyorlar.

evet katılıyorum ve bir de o 1TL lik biletleri ilk önce Influencerler paylaşıyor ilk onlar alıyor sonra pegasus alıntı yaptı saçma bir şekilde

• @ayvalik10 teşekkür ederim 🙏🏽

• Of of baya mesaj birikmiş Herkese hayırlı akşamlar potansiyel Green Cardlılar 🙂 Eyalet seçimlerinizi yaptınızmı, sizin için olmazsa olmaz kriterler neler?
    Eşimle geleceğim için
    İklim,
    İş,
    Kira Fiyatları
    Suç oranı
    Irkçılık durumları olarak ilerliyor bende şu anlık North Caroline - Charlotte düşünüyorum odaklanmış durumdayım sizlerin düşüncelerinizi de merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@Özgür-Can bence en büyük sıkıntı instagram fenomenleri bunlar uyanmadan halletmek gerekiyor

• @tolgasatir Yaz dönemini bekleyin hocam muhtemelen tekrar kampanya olur, benim de bütçem çıkarsa yazın gezmeye çalışacağım.

• @asariel Ben ilk olarak kiraya ve güvenliğe bakıyorum, greencard gelene kadar rahat edeyim sonrasında us armye başvuracağım zaten.

• ⭐⭐

@Özgür-Can Insallah

• ⭐⭐

Herkese hayirli gunler hayirli aksamlar

• ⭐⭐⭐

@Özgür-Can 3 kişi 4K Dusseldorf gidiş dönüş bilet alabildim. 2. tur için sharm el sheikh denedim.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Özgür-Can, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@tolgasatir Hocam Pegasus kampanyaları yönetme konusunda çok kötü, geçen sefer gençlere 1TL bilet kampanyaları olmuştu 1 ayda 4 defa olacaktı ben 4. defada anca aldım, onda da sabahtan itibaren bilgisayar başında bekledim, çünkü kampanyaları çok geç duyuruyorlar.

evet katılıyorum ve bir de o 1TL lik biletleri ilk önce Influencerler paylaşıyor ilk onlar alıyor sonra pegasus alıntı yaptı saçma bir şekilde

ne güzel hayat ya.. bende 1saat önce 2bine gidiş buldum dönüş bulamadım 😃 mısıra

• ⭐⭐

@tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Özgür-Can bence en büyük sıkıntı instagram fenomenleri bunlar uyanmadan halletmek gerekiyor

o biraz zor gibi, bence onlara haber geliyor, ama biz şansımıza yakalarsak

• ⭐⭐⭐⭐

@GYATist ve @vicente

Şaka yapıyorum, tabi ki de değilsin. Merak edenler için söyleyeyim, İlkay zaman tek başına değil ama bu konudaki en sivrisi, bazı türk youtuberlar, amerikada hangi konu revaçtaysa o konuya yönelip takipçi kasma modasının yanında, amazon eğitimi, bitcoin eğitimi gibi, insanları zor görünen ticari faaliyetleri kolay gibi gösterip öğrenci topluyorum ayağına eğitim ücreti materyal ücreti gibi bence pek işe yaramayan ıvır zıvırı satıyorlar. Bununla birlikte, bu adamlar milyon takipçiye ulaşmış olduğu için, amerikada iş yapan girişimciler reklam faaliyetlerinde bu kişilerle birlikte sponsorluk anlaşması yapar gibi videolar çekip geniş kitlelere ulaşıyorlar. Tabi ilkay, o adam dolandırıcımıdır sahtekarmıdır dürüstmüdür umursamaz. Videoyu çeker yayınlar, o adam da kendi kanalında yayınlar. Sonra herkes işine bakar..

• Merhaba sevgili dostlar, artık gün saymıyoruz haftaya açıklamacakmış gibi geliyorudur. sanki gc çıktıda ne yapmam gerekiyor telaşı başladı bende:)) eğer çıkmazsa seneye bu duygudan kurtulmuş olurum.. yavaş yavaş bazı fikirlerimizin netleşmesi gerekiyor. her an çıkacakmış gibi yaşamak lazım.

• @asariel, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Of of baya mesaj birikmiş Herkese hayırlı akşamlar potansiyel Green Cardlılar 🙂 Eyalet seçimlerinizi yaptınızmı, sizin için olmazsa olmaz kriterler neler?
    Eşimle geleceğim için
    İklim,
    İş,
    Kira Fiyatları
    Suç oranı
    Irkçılık durumları olarak ilerliyor bende şu anlık North Caroline - Charlotte düşünüyorum odaklanmış durumdayım sizlerin düşüncelerinizi de merak ediyorum.

chicago ile houston arasında kaldım kararsızım.gerçi green card çıksında iş eyalete şehire kalsın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

99

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |