Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@GYATist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. Umarım her şey gönlünüzce olur. İlkay Zamanla ilgili ne kaçırdım ben?. Bir seyler yazilmis mesajlarda.

Ilkay zaman değilsen anlatiriz. 🙂

• @Murat-4 Aynen tek kişi için GK çekilişinde %2 , Çıktığında İnterview için %10-50 arası yıldan yıla değişen şanslar mevcut
    İklim durumuna göre değişen durumlar
    Amma Atmosferik iklim
    Amma Siyasi İklim

• ⭐⭐⭐⭐

@new_life, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaslar birsey duydum. Lottery de cikipta mulakata cagrilmayanlar oluyormus dogru mu? Peki bu nasil cekilis oluyor o zaman. Ya da 6 mayista cikarsa sevinmemizin anlami kalmiyorki

Green Card Abd de daimi oturum izni demek. Sadece cekilisle degil baska verildigi çeşitleri var.
    Bizim halk arasinda green card olarak bildigimiz sey çesitlilik vizesi Diversty Visa - DV
    DV her yil belli bir sayida kontenjan ile veriliyor.
    Cekiliş, bu kontenjana dahil olabilme çekilişi.
    55 bin vize verilecekse 100 bin civari numara cekilip dagitiliyor ki talipliler hazirliklarini yapsin.
    Bu taliplilerden sirasi ile konsolosluk gorusmesi gerceklestirenlerden uygun olanlar vizelerini aliyor.
    Aile uyeleri ile birlikte toplam 55 bin vize basidigindan 25-35 bin talihli ve ailesi vizesini aldiginda gorusmeler sonlandiriliyor ve geri kalan numara sahipleri gorusmeye cagirilmiyor. Seneye bir daha basvuruyorlar.

• @ibrahimasar ben green card cekilisinin bilgisayar ortaminda rastgele olduguna inaniyorum ama mulakat tarihi verme konusunda case number onemli tabi fakat ben yollanan ds 260 formunda kendi belirledikleri kiriterlere gore cagirdiklarini dusunuyorum

• @ytrbilgisayar aynen öyle üstat siyasi iklim, filler tepişiyor çimler eziliyor.

• @ibrahimasar 😁 😁 ilkay zaman olsaydı şimdiye çoktan cambly dil kursu reklamı yapmıştı. bu kadar süre dayanamazdı cambly reklamı yapmadan.

• Arkadaşlar herkese selamlar.Abd de tanıdığım olmadığından da 260 formunda adres belirtme kısmı biraz sorun yasatabilir bana.Bunun farklı bir çözümü varmı? Ya da mülakat gününe kadar zaman tanıyorlar mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Birgariphayat sen bu forumu diğer forumlarla bir gördüğün için böyle bir soru soruyorsun. Bu forumda herkes aile bireyidir. Kimse kimseyi dışarıda bırakmaz. Ondan dolayı sen eyalete karar verirsen oradaki aile üyeleri adres konusunda yardımcı oluyorlar.

• @Birgariphayat kesinlikle @ayvalik10 dediğine katılıyorum buradan buradan tanıştığımız arkadaşlar defalarca teklif ettlier adres kısmını dert etme diye o yüzden forumda aktif olduğunuzda anlayacaksınız buradaki herkesin ortak derdi insanlara yardım edebilmek 🙂

• @ayvalik10 Evet burda ki insanların çok yardımsever ve iyi niyetli olduğunu biliyorum ama insan ister istemez böyle basit bir nedenden dolayı hakkımı kaybederim diye gerilmiyor değil.Bu yıl ilk defa forma üye oldum ve ilk kez greencard çekilişine katılıyorum,zamanımın çoğu bu forumda yorumları okuyarak ve hayal kurarak geçiyor.İnsaallah bu forumda ki bir çok insan kazanırda toplu bir mutluluk yaşar ve yüzyüze tanışma fırsatı elde ederiz

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Herkese günaydın. Umarım her şey gönlünüzce olur. İlkay Zamanla ilgili ne kaçırdım ben?. Bir seyler yazilmis mesajlarda.

Ilkay zaman değilsen anlatiriz. 🙂

Değilim tabii öyle adamlar direk adını yazar :))))

• valla çok merak ediyorum İlkay Zaman ne yapmıs 😃 çok izledigim biriydi bir aralar.

• ⭐⭐

@yenihayaletadam baktım çok iyi fiyatlar ama tarih çok ileri şahsen Aralık ayında Amerikada olmak istiyorum 😄 şuan Almanya bileti bekliyor rezerve vize bı gelsin onu alacagız artık kampanyasız falan

• @ayvalik10 dediğinize katılıyorum forumda sürekli aktif değilim ama görebildiğim kadarıyla herkes dayanışma içinde 🙂 Umarım beraber kazanırız

• Dosya Numarasi: 2024EUXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• @Zelene ben de Eylül gibi veya en geç Ocak-Şubat 2024 olacak şekilde ABD'ye gitmek istiyorum uygun fiyat için kaç ay önceden bilet bakmalıyım?

• açıkcası abd için uygun bilet bulmanın formulu aktarmalı uçmak dışında bir şey yok. başka taktik bilen varsa söylesin tabi 🙂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam ben şimdi baktım bir kaç ülke ve bir kaç alternatif denedim ama hepsine yer yok yazdı.Bir gecede satıldı mı o kadar bilet anlamadım.

• Dosya Numarasi: 2024EUXXX
    DS-260 Gonderimi: gg/aa/yyyy
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: gg/aa/yyyy
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: gg/aa/yyyy

• Selamlar, mülakatta kaçak kalan kuzenimiz vs varsa bize sorun olur mu? Birinci dereceden sayılıyor mu? Kuzenim gitti ama bilmiyorum ne yaptığını mı denmeli? Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |