Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Kadir1 24 yaşında kadın değilim ,ailemin benden hiç umudu yok , bu yüzden kaybedecek hiçbirseyimde yok bugün olsa bir mont alir giderim

• sayfa başına denk gelmişim

• @Kadir1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Sea herkesin kendince gitme sebepleri var
    Ben buraya sebeplerimi yazsam büyük ihtimalle banlanirim
    Sokakta söylesem döverler 😃😃😃
    Herkesin kendince gitmek için sebepleri var
    Yaş kaç , genct isen kesinlikle git
    Kadin isen kesinlikle gitme derim
    Gittiğinde görürsün kadınlar için tr cennet

@Kadir1 aynen aynen kadınlar için cennet bakın cennetteyiz hatta ama kadin olmadığınız için farkında değilsiniz

• @Kadir1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kadınlar için erkekler için kısmını açarmısın ? Nedir kadınla erkek için bu olayın farkı ? Nedir bir kadının amerikada rahatsız olacağı şey ? Nedir erkeğin daha rahat olacağı ? Anlatta açık açık bilelim. Ben sayfalarca konu açıldığı günden bu yana buradayım böyle bir yorumla ilk defa karşılaşıyorum.

• ⭐⭐⭐

@Kadir1 kadınlara cennet olan kısmını bir anlatsana bizde dinleyelim ? Umarım ironi yapıyorsundur

• @Sea, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Kadir1 24 yaşında dişi değilim ,ailemin benden hiç umudu yok , bu yüzden kaybedecek hiçbirseyimde yok bugün olsa bir mont alir giderim

@sea dilerim gittiğinizde kadınlara dişi denilmesinin kabalık olduğunu öğrenmiş olarak gidersiniz

• Bu nedir ya bu green card başvurularının seneye kesinlikle ücretli olması lazım… yap abicim 2000 dolar + pasaport şartı + türkiyede açlık sınırı üstü gelir beyanı… dilekçe yazabiliyorsak gerekirse dilekçe yazalım daha kadınla erkeği ayrıştırarak amerika hayali kuran var benim ülkemi oralarda bu zihniyet temsil etmesin bir zahmet ya..

Her dislike + 1000 dolardır.

• ⭐⭐⭐

@Kadir1, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu konuda uyarmayı bırak yorum yapmaktan bile utanıyorum nasıl bir zihniyet içinde bunu yazdınız merak konusu.. @gucarslan @crazycells

• ⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 1000 dolar a gerek yok 50 dolar olsun %80 azalır başvuran sayısı 😂

• ⭐⭐⭐

@ilkerkaynar90 bencede 1.000 dolar ve diğer gerekliliklerin yanında unganlardan IQ testide istenmeli

• ⭐⭐⭐

EMRE KURTULUŞ (aaa tagleyemedim 😏) arkadaşımız şu an yaklaşık 12 km yukarıda saatte 874 km (biraz yavaş gidiyo uçak) adım adım yeni evine yaklaşıyor. Yaklaşık 8 saattir havada ve yaklaşık 7000 km yol yapmışlar. Geriye 5 saate yakın 3840 km kalmış. 😊

Ekran görüntüsü 2023-04-06 212819.jpg

• ⭐⭐⭐⭐

@Müberra-Dikici artık bu konuda bir Türkçe hizmet veren bir firma da var Müberra Hanım. Ben de kendileri ile yakın zamanda çalışmaya başlayacağım sadece yasal olmayı bekliyorum. eb3vize.com üzerinden bilgi alabilirsiniz.

• ⭐⭐

@ilkerkaynar90 kesinlikle ücretli ve pasaport şartı acilen getirilmeli 10 yıllık pasaportu olmayan başvuramamalı. ama 1000 dolar çok 100 dolar makul 😃

• ⭐⭐⭐

@denizci10 hayırlı olsun abi darısı başımıza diyelim 😀

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ilkerkaynar90 kesinlikle ücretli ve pasaport şartı acilen getirilmeli 10 yıllık pasaportu olmayan başvuramamalı. ama 1000 dolar çok 100 dolar makul 😃

12 ay taksitle 100 doları böldürüp gidilirse daha mantıklı ödeme kolaylığı olur😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan millet loto bu falan diyor çekiliş manasında da ülkemizde ve her yerde lotolar ücretli 🙂 bunun kazananı da epey büyük bir şans kazanıyor aslında 🙂

• @waterman, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

12 ay taksitle 100 doları böldürüp gidilirse daha mantıklı ödeme kolaylığı olur😂😂😂

Ama ödeyeceğini garanti edecek parayıda başında bankaya atıp bloke altına aldırması lazım hatta bu işlemlerin başvurma esnasında yapılması lazım.. para iadesi olmayacak şekilde…

• @diablo_ercan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bence de pasaport şartı ve üst mesajlarda olan IQ testi acilen gelmeli bizim kaçtığımız zihniyet orada da karşımıza çıkarsa ne anlamı kalır

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Bu nedir ya bu green card başvurularının seneye kesinlikle ücretli olması lazım… yap abicim 1000 dolar + pasaport şartı + türkiyede açlık sınırı üstü gelir beyanı… dilekçe yazabiliyorsak gerekirse dilekçe yazalım daha kadınla erkeği ayrıştırarak amerika hayali kuran var benim ülkemi oralarda bu zihniyet temsil etmesin bir zahmet ya..

@ilkerkaynar90 etmesin lütfen etmesin... Söylediklerine +1 imza 😉

• Arkadaşlar merhaba, ben de herkes gibi 6 mayısı dört gözle bekliyorum. Diyelim ki kazandım, ben bekarım. Bekâr olduğum için haliyle 1. derece akraba olarak anne babam var, görüşmeye anne babamı götürmem gerekir mi yoksa yalnız gidebilir miyim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |