Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emrah-Borazan Breaking Bad Yavaş Ve Tempolu Bir Dizi Hocam 1 Ve 2 Sezon Benide Hiç Sarmamıştı Fakat 3.Sezondan Sonra Dizi Açıldı Her An Ne Olucak Diye Beklentiye Girmeye Başladım Bence Sıkılmadan İzle En Geç 4.Sezonda Tempoya Girersin Karakter Gelişimini Çok İnce Eleyip Sık Dokuyan Bir Dizi Olaylar Patlama Noktasına Gelene Kadar Çok Monoton İlerliyor En Basiti Sinek kovaladiklari Bir Bölümleri Dahi Var Ne Diyeyim 😅

• 33 gün 17 saat kaldı…
    Gün geçtikçe azalması şakamı bu sayacın 😂😂

• @ilkerkaynar90, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

33 gün 17 saat kaldı…
    Gün geçtikçe azalması şakamı bu sayacın 😂😂

😄 😄 😄

• @Emre-Kurtulmuş siz böyle yazınca kendim gidiyormuşum gibi heyecanlandım umarım her şey gönlünüzce olur çok güzel bir hayat yaşarsınız ve bize tecrübelerinizi aktarırsınız

• @alendelon aynı şeyi bende düşünüyorum

• Önümüzdeki başvurar sizce pasaportla mı olur yoksa yine pasaportsuz devam mı eder ona göre ekim ayı için pasaport çıkartmayı düşünüyorum tüm aileme. Ayrıca resmi bir açıklama falan varsa bilgilendirirseniz iyi olur

• @Ranje, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

BUGÜN GÜNLERDEN NEW JERSEY !

ellerine sağlık . yazı çok güzel olmuş her zamanki gibi 👏🏻 👏🏻

• Niyet ettik houston rüyasına herkese iyi Geceler 🙂
    IMG_3519.jpeg

• @abdsimsek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Hayırlı pazarlar herkese, depremde her şeyimizi kaybettik ve forum daha bugün ilk kez aklıma geldi o günden beri. Daha yeni yeni toparlandık. Öncelikle Allah kimseye böyle bir şey yaşatmasın.
    İnanın hiç bir şeyin değeri yokmuş özellikle para ile alınabilen şeylerin. O günden sonra 6 Şubat sabahından sonra hayata karşı bakışım o kadar değişti ki size tavsiyem sadece her şeyin kıymetini bilin. Yediğiniz yemekten tat alın, çiçek görürseniz koklayın,sevdiklerinizle ailenizle vaktinizi dolu geçirin çünkü ben rehberimden insanlar sildim vefat ettiği için. Eğer hayalinizde gitmek varsa sadece bir çekilişe bağlı kalmayın her yolu deneyin. 88 saniyede hayatımız o kadar değişti ki ; yapmam dediğim bir çok şeyi o günden beri mecbur yaptım. Sağlığınızın kıymetini bilin ve hayatta her an herşeye hazırlıklı olun.

Hayırlı pazarlar...

geçmiş olsun. Başınız sağ olsun. Maalesef bu dünya da her şey boş aslında 😞

• @Emrah-Borazan bitti 🙂 ama diğer başlıklara bakamadım henüz 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Tuna-1 Eylül ayında her yıl olduğu gibi başvuru kılavuzu açıklanır ondan dolayı kılavuz çıkmadan kimseye inanmayın.

• Selamlar arkadaşlar, şafak 33 memleketim Mersin’e selam olsun☺
    Kısaca bilgi vereyim, biz Georgia Cumming’e yerleştik şimdilik her şey yolunca, single house kiraladık yerleşmeyle uğraşıyoruz 🙏🏻

• ⭐⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar arkadaşlar, şafak 33 memleketim Mersin’e selam olsun☺
    Kısaca bilgi vereyim, biz Georgia Cumming’e yerleştik şimdilik her şey yolunca, single house kiraladık yerleşmeyle uğraşıyoruz 🙏🏻

🧿😊

• @waterman aga helal diyorum 😀süreci bir ara imzama taşımıştım sonra da sildim ama hatırlıyorsun 😀 evet B1 vize reddi yemişliğim var 😀şimdi bir daha ekledim 😀

• ⭐⭐

Yeni bir haftaya günaydınlar arkadaşlar, nasılsınız, haftasonları yokum biliyorsunuz 🙂 neyse 1nisan da şakalanan oldu mu, 🙂

• ⭐⭐

@dytmelek, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Selamlar arkadaşlar, şafak 33 memleketim Mersin’e selam olsun☺

Yaa çok güzel, hayırlı olsun tekrardan ve darısı bana olsun inşallah 🙏🙏🇱🇷❤

• Herkese günaydın arkadaşlar, chicago hayaliyle uyuyup yeni haftaya yataktan sürünerek uyananan ben yine iş yerimde mülakat tecrübelerini ve sonuç odalarını okumaya devam edeceğim 😀

• Günaydın. ben de haber okumak yerine gün boyu sitede dolaşıyorum. burası olmasa işyerini hiç çekemezdim. Herkese iyi haftalar

• Günaydın herkese, son 33 bugünü sayma 32 hatta yarını sayma 31 bu haftayı saymazsak 25 gün kaldı 🙂

• ⭐⭐

@MGE oldu olacak bu ayı saymayalim kaldı 3 😂😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

129

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |