Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hadi-BE cok buyuk bir beklentiniz olmasin.

• ⭐⭐⭐

@charon, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE cok buyuk bir beklentiniz olmasin.

Türkiye'de de güzel yapan yerel yerler vardır da ben yemedim açıkçası. Benim kıyaslayacaklarım mc, burger king en iyisi carl's jr. işte 😁

• @hadi-BE bendee çok güzel olduğunu düşünüyorum

• Forumun Ramazan davulcusu olmalıyım içimde beni buna iten bir şey var. 😃

Bavullarım dizi dizi 🥁🥁🥁🥁
    Çok beklettin sen bizi 🥁🥁🥁
    Mayıs ayı gelince 🥁🥁🥁
    Hadi güldür yüzümüzü 🥁🥁🥁🥁🥁🥁

Yazar: @Zelene

Rahmet, bereket ve mağfiretin sağanak sağanak yağdığı bu mübarek Ramazan ayında, dualarımızın kabul olması dileğiyle. Hayırlı sahurlar.
    California gecesi!

alt metni

alt metni

• ⭐⭐

@Ranje
    Bavullarım dizi dizi 🥁🥁🥁🥁
    Çok beklettin sen bizi 🥁🥁🥁
    Mayıs ayı gelince 🥁🥁🥁
    Hadi güldür yüzümüzü 🥁🥁🥁🥁🥁🥁😄😄

• @Zelene çok güzel bir mani oldu 😂 bunu kullanacağım izninizle

• Green kart bizi 6 mayısa kadar Ya şair yapar Yada Ramazan davulcusu 🥁

• @ytrbilgisayar Bundan sonra mani yazıp davulculuk yapmaya başlıyorum çok güzel bir fikir 😃

• ⭐⭐

Günaydınlar Efenim

• California kalbimi yakan volkan gibidir
    En sevdiğim tatlı kazan dibidir :p

• @cobijones55 İnsanların sevdiği yer ve olaylar hakkında dizeler yazması romantik oluyor. Yeni bir akım başlattım sanırım yanlışlıkla. Bütün forum kendini akıma kaptırıp yazarlığa başlayacak 😃

• Günaydın herkese yine uykularımız kaçtı ve buradayız Şafak sayıyoruz

• Günaydın herkese
    alt metni

• @sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ErdalK alıcaz alıcaaaaaz beklesin bizi Amerika 🗽

Bunlar hep ameriganın oyunları, böyük resmi görmek lazım 😅

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Türkiye'de de güzel yapan yerel yerler vardır da ben yemedim açıkçası. Benim kıyaslayacaklarım mc, burger king en iyisi carl's jr. işte 😁

Big baker var tavsiye ederim çok lezzetli burgerler yapıyorlar, birde geçenlerde cajun corner i denedim onuda epey beğendim içecek olarak kapalı ürün veriyorlar buda benim için artı diğerleri biraz sulu geliyor özellikle Philadelphia burger e bayıldım

• @Ranje 😂 hele bi gc çıksın herkes orhan veliye dönecek burada 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Yelilkart forum maniler adlı kitabı baskıya amerika da veririz amazon e bay üzerinden satarız

• @ayvalik10 😁 kültürümüzden taşıyalım her eyalete

• ⭐⭐⭐

@ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Big baker var tavsiye ederim çok lezzetli burgerler yapıyorlar, birde geçenlerde cajun corner i denedim onuda epey beğendim içecek olarak kapalı ürün veriyorlar buda benim için artı diğerleri biraz sulu geliyor özellikle Philadelphia burger e bayıldım

Bir site açtım. Gittiğim mekanları yorumluyorum. Temiz mi, servis elemanı nasıl, falan fişman. Tamamen hobi amaçlı. Gurme falan da değilim.

Gel gelelim parasızlıktan sürekli türk kahvesi ve sade maden suyu içerim 😂😂 Level atlarsam yemek kısmına da geçeceğim inşallah. Bu yazdığın yerleri not aldım 😁

• Amerika'da yaşanan finansal sorunlar yüzünden bu sene çekilişi kazandığımı düşünüyorum. Muhtemelen sonuçlar açıklandığında you have been randomly selected yazısını göreceğim. Yoksa bu sorunların başka açıklaması olamaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

96

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |